ৰাষ্ট্ৰীয়অসমীয়া

খিৰিকীৰে পেলােৱা পাণৰ পিক গাত পৰিল যুৱকৰ, তাৰ পাছত ঘটিল ভয়ানক ঘটনা…

নিউজ ডেস্ক। এক ভয়ংকৰ ঘটনা। এজন যুৱক আৰু এজন বস্ত্ৰ ব্যৱসায়ী পাণ খাই পিক পেলোৱাক লৈ লিপ্ত হৈছিল বিবাদত।

ব্যৱসায়ীজনে পান খাইছিল আৰু তেওঁ খিৰিকীৰে পাণৰ পিক বাহিৰলৈ পেলাইছিল। যিখিনি আহি যুৱকজনৰ গাত পৰিছিল।

গাত পৰাৰ পিছতেই যুৱকজনে ব্যৱসায়ীজনৰ সৈতে কাজিয়া কৰিবলৈ আহিছিল।

দুয়োৰে বিবাদ ইমানলৈ বৃদ্ধি পাইছিল যে যুৱকজনে ব্যৱসায়ীজনক গুলীয়াই দিছিল। যাৰ ফলত ব্যৱসায়ীজন ঘটনাস্থলীতে মৃত্যুবৰণ কৰিছিল।

এই ঘটনা দেওবাৰে নিশা সংঘটিত হয় বিহাৰৰ পুৰণি কিল্লা পোখৰাত।

ঘটনাৰ পিছতেই স্থানীয় লোকে ঘটনাস্থলীত ভিৰ কৰিছিলহি। ইয়াৰোপৰি ঘটনাৰ খবৰ পোৱাৰ লগে লগে আৰক্ষী ঘটনাস্থলীত উপস্থিত হৈছিল আৰু মৃতদেহটো মৰণোত্তৰ পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰেৰণ কৰিছিল।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

খবৰ অনুসৰি, মৃত ব্যক্তিজন উত্তৰ প্ৰদেশৰ চামলি জিলাৰ শ্বাহগাজীপুৰাৰ নিবাসী এহছান মালিক বুলি চিনাক্ত কৰা হয়। এহছানে তেওঁৰ আন সহকৰ্মীসকলৰ সৈতে চিৱানৰ এটা ভাড়াঘৰত বাস কৰিছিল। তেওঁ কাপোৰ বিক্ৰী কৰিছিল।

ঘটনা অনুসৰি, এহচানে দেওবাৰে নিশা তেওঁৰ কোঠাত আহাৰ ৰান্ধি আছিল। সেই সময়ত তেওঁ পাণ চোবাই আছিল।

তাৰ মাজতে তেওঁ খিৰিকীৰে পাণৰ পিক পেলাইছিল। তেওঁৰ পিক ঘৰৰ তলত থিয় হৈ থকা এজন যুৱকৰ গাত ছিটিকি পৰিছিল।

ইয়াৰ পিছতেই যুৱকজন এহছানৰ কোঠালৈ আহিছিল আৰু তেওঁক গালি-গালাজ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল।

এহছানে তাৰ প্ৰতিবাদ কৰিছিল। তেতিয়া যুৱকজনে এহছানক গুলীয়াইছিল। এহছানৰ সহকৰ্মীসকলে তেওঁক এখন চিকিৎসালয়লৈ লৈ গৈছিল যদিও চিকিৎসকে তেওঁক মৃত বুলি ঘোষণা কৰে।

স্থানীয় আৰক্ষী থানাৰ বিষয়া তানভীৰ আলমে কয় যে ১৮ বছৰীয়া অভিযুক্ত গোলু মিয়ান পুৰাণ দুৰ্গ পুক্ৰাৰ বাসিন্দা। তেওঁক গ্ৰেপ্তাৰ কৰা হৈছে। তেওঁ নিজৰ অপৰাধ স্বীকাৰ কৰিছে।

লগতে চাওকঃ শিহৰণকাৰী! বাইক আৰোহী যুৱকৰ বুকু ভেদ কৰিলে ৪০ ফুট দৈৰ্ঘ্যৰ দুডাল ৰ’ডে, চিকিৎসকে দিলে নতুন জীৱন

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button