চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৪ মাৰ্চ, শুকুৰবাৰ

মেষ ৰাশি- মন সুখী হব। পাব মাতৃৰ সংগ। পৰিয়ালত শান্তি আৰু সুখ থাকিব। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় কাম-কাজ থাকিব। গৃহ ৰক্ষণাবেক্ষণ আৰু সজ্জাৰ কামত ব্যয় বৃদ্ধি পাব। দাম্পত্য সুখ বৃদ্ধি পাব।

বৃষ ৰাশি- মন অশান্ত হৈ থাকিব। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। পৰিয়ালৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। শিক্ষামূলক কামৰ সুখদায়ক ফলাফল পাব। লেখা আৰু বৌদ্ধিক কামৰ পৰা উপাৰ্জন হ’ব পাৰে। ভ্ৰমণৰ যোগ আছে।

মিথুন ৰাশি- মন সুখী হৈ থাকিব, কিন্তু তথাপিও আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হৈ থাকিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত গ্ৰহণৰ পূৰ্বে অভিজ্ঞজনৰ পৰামৰ্শ লওক। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- মন সুখী হব। তথাপিও অপ্ৰয়োজনীয় তৰ্ক আৰু বিবাদৰ পৰা আঁতৰি থাকক। পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। পৰিশ্ৰম বৃদ্ধি পাব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ বাবে বহিঃৰাজ্যলৈ যোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। ভাতৃ-ভগ্নীৰ সমৰ্থন থাকিব।

সিংহ ৰাশি- মন অশান্ত হৈ থাকিব। অপ্ৰয়োজনীয় খং পৰিহাৰ কৰক। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। ভাল অৱস্থাত থাকিব লাগে। শৈক্ষিক কামত মনোযোগ দিয়ক। বিঘিনি আহিব পাৰে। আয় হ্ৰাস হ’ব পাৰে। ভ্ৰমণৰ সম্ভাৱনা আছে।

কন্যা ৰাশি- ধৈৰ্য্য ধৰিব। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। চাকৰিৰ সাক্ষাৎকাৰ আদিত আপুনি সফলতা লাভ কৰিব। শাসকীয় প্ৰশাসনৰ পৰা দিয়া হ’ব সহায়। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। শিক্ষামূলক কামৰ বাবে ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- মন সুখী হব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। শিক্ষা আৰু গৱেষণামূলক কামৰ বাবে আন কোনোবা ঠাইলৈ যাব পাৰে। কঠোৰ পৰিশ্ৰম বেছি হ’ব। খৰচ বাঢ়িব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতিও যত্ন লওক।

বৃশ্চিক ৰাশি- ধৈৰ্য্য ধৰিব। অপ্ৰয়োজনীয় খং পৰিহাৰ কৰক। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। পুৰণি বন্ধু এজনক লগ পাব পাৰে। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় কাম কৰিব পাৰে। কাপোৰৰ খৰছ বাঢ়িব। আয়ৰ নতুন উৎসৰ সৃষ্টি হ’ব।

ধনু ৰাশি- মনৰ উত্থান-পতন হব। শীতল হওক। অসাৰ বিতৰ্ক পৰিহাৰ কৰক। শিক্ষামূলক কামৰ সুখদায়ক ফলাফল পাব। পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। পিতৃৰ লগত মতাদৰ্শগত মতানৈক্য হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মকৰ ৰাশি- মন অশান্ত হৈ থাকিব। আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। লেখা আৰু বৌদ্ধিক কামত ব্যস্ততা বাঢ়িব আৰু উপাৰ্জনৰ উৎসও সৃষ্টি হ’ব। খৰচো বৃদ্ধি পাব। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- মন শান্ত হৈ থাকিব। তথাপিও ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। ভাল অৱস্থাত থাকিব লাগে। খৰচৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। ধৰ্মীয় সংগীতৰ প্ৰতি ৰাপ বাঢ়িব পাৰে। বন্ধুৰ সৈতে নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- মন অস্থিৰ হব পাৰে। বাক্যত মধুৰতাও থাকিব। পৰিয়ালত শান্তি বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। আয় হ্ৰাস আৰু অধিক ব্যয় হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ সমৰ্থন পাব। কৰ্মক্ষেত্ৰ সলনি হ’লে অসুবিধাৰ সন্মুখীন হব পাৰে।