চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১০ মে’, বুধবাৰ

মেষ ৰাশি- আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। অপ্ৰয়োজনীয় খং পৰিহাৰ কৰক। বন্ধুৰ সহায়ত চাকৰিৰ সুযোগ পাব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। পৰিয়ালৰ বন্ধু-বান্ধৱীৰ সৈতে কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ তীৰ্থযাত্ৰা কৰিব পাৰে। মানসিক উত্তেজনা হ’ব। বহুদিন ধৰি আবদ্ধ হৈ থকা কামবোৰ সম্পূৰ্ণ হ’ব৷

বৃষ ৰাশি- আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। অপ্ৰয়োজনীয় খং পৰিহাৰ কৰক। কাপোৰ আদিৰ খৰছ বাঢ়িব পাৰে। পৰিয়ালৰ সমৰ্থন পাব। আয় হ্ৰাস আৰু খৰচ বৃদ্ধিৰ পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হ’ব। মাতৃৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সহায়ত কৰ্মসংস্থাপনৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। যাত্ৰা শুভ হব।

মিথুন ৰাশি- মনত শান্তি আৰু সুখ থাকিব। বাক্যৰ প্ৰভাৱ বাঢ়িব। চাকৰিটোত অগ্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। কামৰ ক্ষেত্ৰখন সম্প্ৰসাৰিত হ’ব। আশা আৰু হতাশাৰ মিশ্ৰিত অনুভূতি মনত থাকিব। কথা-বতৰাত শান্ত হৈ থাকক। বাক্যত কঠোৰতাৰ প্ৰভাৱ পৰিব। পাব মাতৃৰ সমৰ্থন। ভ্ৰমণৰ সম্ভাৱনা আছে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- মন সুখী হ’ব। বৌদ্ধিক কামত সন্মান লাভ কৰিব পাৰে। শাসকীয় প্ৰশাসনৰ পৰা দিয়া হ’ব সহায়। ধন লাভ কৰিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। বিষয়াৰ লগত মতানৈক্যও বৃদ্ধি পাব পাৰে। অসাৰ বিতৰ্কৰ পৰা আঁতৰি থাকিবলৈ চেষ্টা কৰক।

সিংহ ৰাশি- আস্থা পূৰ্ণ হ’ব, কিন্তু মন অস্থিৰ হ’বও পাৰে। আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। পাৰিবাৰিক সমস্যাৰ প্ৰতি গুৰুত্ব দিয়ক। শিশুৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে। প্ৰকৃতিত খিংখিঙীয়াতা থাকিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত ব্যাঘাত জন্মিব পাৰে। প্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব।

কন্যা ৰাশি- কাৰ্য্যত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰৰ পৰিৱৰ্তনৰ লগে লগে আন ঠাইলৈ যাব পাৰে। মনৰ শান্তি থাকিব, কিন্তু কথাত কঠোৰতাৰ প্ৰভাৱ পৰিব পাৰে। ধৰ্মীয় সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বাঢ়িব পাৰে। অগ্ৰগতিৰ সম্ভাৱনা আছে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- মন সুখী হ’ব। চাকৰিৰ বাবে যিকোনো প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষা আৰু সাক্ষাৎকাৰৰ কামৰ সুখদায়ক ফলাফল পোৱা যাব। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে। অপৰিকল্পিত খৰচ বৃদ্ধি পাব। ধৈৰ্য ধৰিবলৈ যত্ন কৰক।

বৃশ্চিক ৰাশি- শৈক্ষিক বা বৌদ্ধিক কৰ্মৰ দ্বাৰা সুখকৰ ফলাফল লাভ কৰিব। শাসকীয় প্ৰশাসনৰ পৰা দিয়া হ’ব সহায়। সন্মান লাভ কৰিব। অতিমাত্ৰা খং আৰু আবেগ পৰিহাৰ কৰক। মানসিক চাপ বাঢ়িব পাৰে। পত্নীৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে। বাহনৰ ৰক্ষণাবেক্ষণৰ খৰচ বৃদ্ধি পাব পাৰে।

ধনু ৰাশি- সংযত হওক। পাৰিবাৰিক সমস্যাৰ প্ৰতি গুৰুত্ব দিয়ক। বাহনৰ ৰক্ষণাবেক্ষণৰ খৰচ বৃদ্ধি পাব পাৰে। পঢ়াৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। কাপোৰ আদিৰ খৰছ বাঢ়িব পাৰে। চাকৰি সলনিৰ সম্ভাৱনা আছে। অগ্ৰগতিৰ সম্ভাৱনা আছে। উচ্চ বিষয়াৰ লগত মতানৈক্য হ’ব পাৰে। মন অস্থিৰ হৈ থাকিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মকৰ ৰাশি- মনত হতাশা আৰু অসন্তুষ্টিৰ অনুভূতি থাকিব পাৰে। পত্নীৰ লগত অপ্ৰয়োজনীয় তৰ্ক-বিতৰ্কৰ পৰা আঁতৰি থাকক। খৰচ বাঢ়িব। ক্ষণিকৰ সন্তুষ্টিৰ অনুভৱ হ’ব। আপোনাৰ ইচ্ছাৰ বিৰুদ্ধে চাকৰিটোত যিকোনো অতিৰিক্ত দায়িত্ব পাব পাৰে। হয়তো দীঘলীয়া যাত্ৰাত যাব লাগিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- মন অস্থিৰ হৈ থাকিব। ধৈৰ্য্য কমি যাব পাৰে। পৰিয়ালৰ লগত কোনোবা ধৰ্মীয় ঠাইলৈ যাব পাৰে। খঙৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। কথা-বতৰাত শান্ত হৈ থাকক। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। দীৰ্ঘদিন ধৰি স্থবিৰ হৈ থকা যিকোনো কাম সম্পূৰ্ণ হোৱাৰ আশা কৰা হৈছে।

মীন ৰাশি- বাক্যত মধুৰতা থাকিব। আত্মবিশ্বাসেৰে ভৰা হ’ব। ব্যৱসায়িক পৰিস্থিতিৰ উন্নতি হ’ব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম বেছি হ’ব। লাভৰ সুযোগ থাকিব। খৰচো বৃদ্ধি পাব। যিকোনো স্তব্ধ কাম ভাতৃ-ভগ্নীৰ সহায়ত সম্পূৰ্ণ হ’ব। পাব সুখৰ খবৰ। সন্মান লাভ কৰিব।