ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৪ নৱেম্বৰ, দেওবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে কঠিন দিন হ’ব। আজি আপুনি কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ বাবে আপোনাৰ কিছুমান কাম পিছুৱাই দিব পাৰে। যাৰ ফলত আপোনাৰ মনত অস্থিৰতা সৃষ্টি হ’ব। যদি আপোনাৰ টকা আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ কোনো ঠাইত স্তব্ধ হৈ আছিল, আপুনি আজি পাব পাৰে। আপুনি বিতংভাৱে নজনাকৈ পৰিয়ালক একো কথা নকব। যদি আপুনি এনে কৰে, আপুনি সমস্যাত পৰিব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি পৰিয়ালত আপোনাৰ কিছুমান দায়িত্ব বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। যাৰ ফলত আপোনাৰ মন অলপ উদ্বিগ্ন হ’ব। কিন্তু তথাপিও আপুনি আপোনাৰ দায়িত্ববোৰ সহজে পালন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। চাকৰি প্ৰাৰ্থীসকলক আজি এটা নতুন চাকৰি দিয়া হ’ব পাৰে। আপুনি জ্যেষ্ঠসকলৰ পৰামৰ্শ অনুসৰি সময়মতে কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। প্ৰেমিক সকলৰ বাবে দিনটো ভাল।

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ প্ৰভাৱ আৰু গৌৰৱ বৃদ্ধিৰ দিন। আজি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গ আৰু আত্মীয়সকলক লগ পোৱাটো আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ কোনো কাম ভাগ্যৰ ওপৰত এৰি দিব নালাগে। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীক কিছুমান তিক্ত কথা ক’ব, যাৰ ফলত তেওঁ আপোনাৰ ওপৰত খং কৰিব পাৰে। যদি এনে হয়, তেওঁক সৈমান কৰিবলৈ আপোনাৰ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰক। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এটা মাংলিক কাৰ্যসূচীতো উপস্থিত থাকিব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ যিকোনো বিষয়ে চিন্তা কৰি ক’ব লাগিব। যদি আপুনি নকৰে, আপোনাৰ বাবে এটা ডাঙৰ সমস্যা হ’ব পাৰে। আপোনাৰ মিঠা কণ্ঠস্বৰৰ বাবে কামৰ পৰা পৰিয়াললৈকে সদস্যসকল আজি আপোনাৰ সৈতে সুখী হ’ব। যদি আপুনি আগতে কৰবাত ধন বিনিয়োগ কৰিছিল, আপোনাক যথেষ্ট লাভ দিব পাৰে। ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকলে আজি নগদ ধনৰ অভাৱৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আপোনাৰ চাৰিওফালৰ পৰিৱেশ আজি মনোৰম হ’ব। আজি আপুনি কোনো বস্তুৰ বাবে আনৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰিব নালাগে। আপোনাৰ সকলো কাম সহজে সম্পন্ন হ’ব। কিন্তু আজি আপোনাৰ মাতৃৰ স্বাস্থ্য কিছু পৰিমাণে হ্ৰাস হ’ব পাৰে। যদি হয়, আপুনি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব। আজি আপোনাৰ কিছুমান বিৰোধীয়েও আপোনাৰ ক্ষতি কৰিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব। কিন্তু আপুনি তেওঁলোকৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব।

কন্যা ৰাশি- আজি আপোনাৰ ভাল ফলাফল আহিব। যদি আপুনি এটা নতুন ব্যৱসায় বা নিযুক্তিৰ পৰিৱৰ্তনৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, ইয়াৰ বাবে সময় অনুকূল। কিন্তু ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে আজি আংশিক লাভ কৰিব বুলি আশা কৰা হৈছে। তথাপিও তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ পাৰিবাৰিক ব্যয় পূৰণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি আপোনাৰ কিছু মানসিক চাপ থাকিব পাৰে। যাৰ ফলত আপোনাৰ বক্তব্যত জঠৰতা হ’ব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। যদি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সৈতে তৰ্ক হয়, আপুনি ইয়াত মনে মনে থাকিব। আপুনি পিতৃৰ নিৰ্দেশনাত কৰা কামত সফলতা লাভ কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে সাৱধান হ’ব লাগিব। আজি আপোনাক প্ৰতাৰণা কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত কিছু অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- যিসকলে নিযুক্তিৰ দিশত চেষ্টা কৰি আছে, তেওঁলোকৰ বাবে আজিৰ দিনটো এটা ভাল দিন হ’ব। তেওঁলোকে আজি কিছু নতুন সুযোগ পাব আৰু কিছুমান লোকে একেটা নতুন ব্যৱসায়ত বিনিয়োগ কৰিব পাৰে। আজি আপোনাৰ মাতৃৰ সৈতে আপোনাৰ কিছু আদৰ্শগত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। যি আপোনাৰ পাৰিবাৰিক পৰিৱেশকো ব্যাহত কৰিব পাৰে। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন জ্যেষ্ঠ সদস্যৰ সহায়ত সন্ধিয়ালৈ ইয়াক ঠিক কৰিব পাৰিব। যদি আপুনি আজি ব্যৱসায়ত কোনো বিপদাশংকা লয়, ই আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। প্ৰেমিক সকলে আজি তেওঁলোকৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পৰা সন্মান পাব পাৰে। যদি আজি চাকৰিত আপোনাৰ এজন সহকৰ্মীৰ সৈতে তৰ্ক হয়, আপুনি তাক এৰাই চলিব লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ খৰধৰ কৰিব। যাৰ ফলত আপোনাৰ কিছু ক্ষতি হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত বিচৰা ফলাফল পাই সুখী হ’ব।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ ইচ্ছা পূৰণ কৰাৰ দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃক সন্তুষ্ট কৰাত আপোনাৰ কিছু অসুবিধা হ’ব। কিন্তু আপুনি সেইবোৰ বুজিবলৈ চেষ্টা কৰিব লাগিব। আপুনি আজি ব্যৱসায়ত আনতকৈ ভালদৰে লাভান্বিত হ’ব। যদি শ্ৰমিক লোকসকলে আন এটা ব্যৱসায় কৰিব বিচাৰে, তেওঁলোকে আজি ইয়াক আৰম্ভ কৰিব পাৰে। সন্ধিয়া আপুনি আজি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে ধৰ্মীয় স্থান দৰ্শনলৈ যাব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ কিছুমান নতুন কামৰ বাবে আপোনাৰ দৈনন্দিন ৰুটিন সলনি কৰিব লগা হ’ব পাৰে। চাকৰিয়াল সকলে আজি পদোন্নতি পাব পাৰে। কিন্তু এইটো দেখি আপোনাৰ কিছুমান শত্ৰু আপোনাৰ ওপৰত খং উঠিব। যিয়ে আনকি আপুনি যি কৰি আছে তাক নষ্ট কৰিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব পাৰে। ব্যস্ত সময়সূচীৰ মাজত আপুনি আপোনাৰ প্ৰেম জীৱনৰ বাবে সময় উলিয়াব পাৰিব। যি আপোনাক সুখী কৰিব।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ পাৰিবাৰিক পৰিৱেশত এক শান্তিপূৰ্ণ দিন হ’ব। যি আপোনাৰ মনক সুখী কৰিব। আজি আপুনি আত্মীয়ৰ পৰাও টকা পাব পাৰে। আজি সন্ধিয়া আপুনি কিছু গুৰুত্বপূৰ্ণ তথ্য পাব পাৰে। আপুনি আজি ব্যৱসায়ত কিছুমান নতুন প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হ’ব, যিবোৰত আপুনি দৃঢ়তাৰে সন্মুখীন হ’ব লাগিব। আজি আপুনি বিশ্ৰামৰ বাবে আপোনাৰ কামৰ মাজত কিছু সময় উলিয়াব লাগিব। অন্যথা আপোনাৰ কিছু শাৰীৰিক বিষ হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button