ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১১ নৱেম্বৰ, বৃহস্পতিবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আপোনাৰ আচৰণ অতি নম্ৰ হ’ব। আচৰণৰ পৰিৱৰ্তন আনৰ বাবে আলোচনাৰ বিষয় হ’ব। আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অসাৱধান নহ’ব। আপুনি কামত নিষ্ঠাৰে কাম কৰিব। আপুনি কেৱল কাৰোবাৰ সহায়তহে ভাল টকা লাভ কৰিব।

বৃষ ৰাশি- আপোনাৰ ভাল লোকৰ সৈতে যোগাযোগ কৰক। যি আপোনাক কামত সফলতা লাভ কৰাত সহায় আৰু নিৰ্দেশনা দিব। নতুন বন্ধুত্বই আপোনাক ভৱিষ্যতত সহায় কৰিব। ভাগ্য ভালদৰে মিলিব।

মিথুন ৰাশি- আপোনাৰ ভাগ্য ভাল হ’ব। আপোনাৰ বন্ধু বৰ্গ আৰু পৰিচিত সকলৰ সৈতে আপুনি ভাল সময় অতিবাহিত কৰিব। এটা নতুন ব্যৱসায়িক পৰিকল্পনাত কাম কৰাৰ বাবে এইটো আপোনাৰ বাবে এটা ভাল সময়। চতুৰতা ব্যৱহাৰ কৰি কাম কৰক আৰু সফলতা থাকিব।

কৰ্কট ৰাশি- আপুনি ভাগ্যৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব। কামৰ ক্ষেত্ৰত এটা ভাল দিন অতিবাহিত কৰা হ’ব। অতিথিসকল ঘৰলৈ অহাৰ লগে লগে পৰিৱেশ আনন্দদায়ক হ’ব। আপোনাৰ গুৰু আৰু জ্যেষ্ঠসকলৰ প্ৰতি আপোনাৰ সন্মানৰ অনুভূতি থাকিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- বৃহস্পতিবাৰে কামত এটা ভাল সফলতা হ’বলৈ গৈ আছে। আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু ভাগ্য সকলো ধৰণে প্ৰাপ্ত হ’ব। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি ভাল হৈ থাকিব। আপোনাৰ স্বাস্থ্য বেয়া হ’ব পাৰে। যাৰ ফলত আপুনি আপোনাৰ গোটেই দিনটো অস্থিৰভাৱে কটাব।

কন্যা ৰাশি- আপুনি জ্যেষ্ঠ আৰু ভদ্ৰ লোকসকলক সন্মান জনোৱাৰ ক্ষেত্ৰত শীৰ্ষস্থানত থাকিব। আপোনাৰ প্ৰতিভায়ে আপোনাৰ ভাগ্য জাগ্ৰত কৰিব আৰু আপুনি সকলো কামতে সফলতা লাভ কৰিব। আপুনি প্ৰেম সম্পৰ্কত সংবেদনশীলতা দেখিব। সেয়েহে আপুনি আজি চিন্তা কৰি কথা পাতিব।

তুলা ৰাশি- আপুনি আপোনাৰ বুদ্ধিমত্তা আৰু চতুৰতাৰ পৰিচয় দি আপোনাৰ কামবোৰ সহজে সম্পূৰ্ণ কৰিব। কথা-বতৰাত মধুৰতা থাকিব। যি আপোনাৰ বন্ধু বৰ্গ আৰু আত্মীয়সকলৰ সৈতে সম্পৰ্ক মধুৰ কৰিব। আপোনাৰ ঘৰত এটা মাংগলিক কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আপোনাৰ দিনটো ভালদৰে আৰম্ভ হ’ব। আপুনি যি কামেই দায়িত্ব ল’ব, আপুনি সফল হ’ব। আনৰ সৈতে একেলগে কৰা কামেও ভাল লাভালাভ প্ৰদান কৰিব। যদি আদালত-গোচৰ সম্পৰ্কীয় কোনো সমস্যা আছে, আপুনি সকাহ পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আপুনি আপোনাৰ প্ৰতিটো কাম অতি সহজে ক্ষিপ্ৰতাৰে সম্পূৰ্ণ কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে পৰীক্ষা-প্ৰতিযোগিতাত সফলতা লাভ কৰিব। চাকৰিত কাৰোবাৰ সহায়ত আপুনি নতুন কিবা শিকাৰ সুযোগ পাব। আপুনি আপোনাৰ মনত সুখ দেখিব।

মকৰ ৰাশি- আপুনি আপোনাৰ শত্ৰুসকলক আপোনাৰ ওপৰত আধিপত্য বিস্তাৰ কৰিবলৈ নিদিব। আপুনি তেওঁলোকক পৰাজিত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। ভাগ্য ভাল হ’ব। পৰিয়াল আৰু বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে আপুনি ওলাই যাব। তেওঁলোকৰ পৰা ভাল সমৰ্থন পাব। বৃহস্পতিবাৰে স্বাস্থ্যৰ বাবে এটা ভাল দিন।

কুম্ভ ৰাশি- বৃহস্পতিবাৰে কাম কৰাৰ বাবে ভাল। এজন নতুন বন্ধুৰ সহায়ত আপুনি নিশ্চিতভাৱে আপোনাৰ পৰিকল্পনাত প্ৰত্যাশিত সফলতা লাভ কৰিব। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি ভাল হৈ থাকিব। কিন্তু আকস্মিক ব্যয়ও বৃদ্ধি হ’ব। আপোনাৰ দিনটো ভাল হ’ব।

মীন ৰাশি- আপুনি অপ্ৰয়োজনীয়ভাৱে কাৰোবাৰ পৰা মুক্ত হ’ব। আপোনাৰ স্বাস্থ্য ভাল হ’ব। কামত ক্ষিপ্ৰতা থাকিব। চাকৰি হওক বা ব্যৱসায় হওক, আপুনি সকলো ঠাইতে ভাল সফলতা পাব। কামৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ দিনটো লাভজনক প্ৰমাণিত হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button