ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফল, ৯ নৱেম্বৰ, মংগলবাৰ

ৰাশিফল

মেষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। পৰিস্থিতিত আৰু পৰিৱৰ্তন হ’ব। যিয়ে আপোনাক লাভান্বিত কৰিব। আপুনি আপোনাৰ কামত মনোনিবেশ কৰিব। কঠোৰ পৰিশ্ৰমে ভাল ফল প্ৰদান কৰিব। ব্যৱসায়ত ভাল ফলাফল হ’ব। মনত আন মানুহৰ প্ৰতি প্ৰেমৰ অনুভূতি থাকিব। বৈবাহিক জীৱনত এটা সুখৰ সময় থাকিব। প্ৰেম জীৱনতো সময় আপোনাৰ পক্ষত থাকিব।

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে অলপ ভাল হ’ব। মানসিক চিন্তাবোৰত সকাহ পাব আৰু আপুনি টকা লাভ কৰিব পাৰে। ভ্ৰমণলৈ যাওক, যিয়ে মানসিক শান্তি আনিব। সৌভাগ্য উপস্থিত হ’ব। দিনটো ঘৰুৱা জীৱনৰ বাবে দুৰ্বল। পতি/পত্নীৰ সংঘৰ্ষ হ’ব পাৰে। গতিকে সাৱধান হওক। প্ৰেমত চাপ থাকিব। অসন্তুলিত খাদ্যই আপোনাক ৰুগীয়া কৰিব পাৰে। চাকৰিয়াল সকলৰ বাবে আজি এটা ভাল দিন হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। ব্যৱসায়ত লাভান্বিত হ’ব। কিন্তু যিকোনো মানসিক উদ্বেগে আপোনাক আমনি কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ত ধন বিনিয়োগ নকৰিব, নহলে আপোনাৰ লোকচান হ’ব পাৰে। আপোনাৰ স্বাস্থ্য দুৰ্বল হ’ব। কামত ব্যাঘাতৰ ফলত উদ্বেগ বৃদ্ধি হ’ব। প্ৰেমৰ এটা ভাল দিন হ’ব। আপোনাৰ প্ৰিয়জনে আপোনাক সুখ দিব। ঘৰুৱা জীৱনত চাপ অব্যাহত থাকিব।

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। মানসিক চিন্তা থাকিব। কিন্তু সময়ৰ লগে লগে পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। ব্যৱসায়ত ভাল লাভ হ’ব। পতি/পত্নীৰ সৈতে সম্পৰ্কও ভাল হ’ব। কামৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ প্ৰচেষ্টাও ফলপ্ৰদ হ’ব। পাৰিবাৰিক পৰিৱেশ ভাল হ’ব। সকলোৱে ইজনে সিজনক ভাল পাব। প্ৰেম জীৱনত চাপপূৰ্ণ পৰিস্থিতি থাকিব আৰু আজি বিবাহিত লোকসকলৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। বৈবাহিক জীৱনত সুখ বৃদ্ধি হ’ব। পত্নীয়ে আপোনাৰ সৈতে কিছুমান কথা পাতিব, যি আপোনাক ভাবিবলৈ বাধ্য কৰিব। পৰীক্ষাত সফলতাই মনটো সুখী কৰিব। ব্যৱসায়ত ভাল লাভ হ’ব পাৰে। অৱশ্যে বহুতো ব্যয় হ’ব। স্বাস্থ্য দুৰ্বল হৈ থাকিব। আজি কাম আপোনাৰ পক্ষত থাকিব। ভাগ্য শক্তিশালী হৈ থাকিব। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব।

কন্যা ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। আপুনি পৰিয়াল আৰু শিশুসকলৰ প্ৰতি সম্পূৰ্ণ মনোযোগ দিব। আপুনি কোনো ধৰণৰ কৰ্তব্য এৰি নিদিব। পৰিয়ালত কিছু উত্তেজনা থাকিব আৰু ঘৰৰ এজন বৃদ্ধ ব্যক্তিৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি হ’ব পাৰে। বৈবাহিক জীৱনত সংঘৰ্ষ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। প্ৰেম জীৱনত আপুনি আপোনাৰ প্ৰিয়জনক সুখী ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰিব। কামৰ সন্দৰ্ভত দিনটো ভাল হ’ব। আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰম সফল হ’ব। কোনো প্ৰকাৰে আপোনাৰ ওচৰত টকা থাকিব।

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। বৈবাহিক জীৱনৰ ক্ষেত্ৰত আজিৰ দিনটো এটা মহান দিন হ’ব আৰু আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে ৰোমাঞ্চৰ সুযোগ থাকিব। প্ৰেমিক সকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো এটা মহান দিন হ’ব। ঘৰত পৰিয়ালৰ প্ৰতি সম্পূৰ্ণ মনোযোগ দিব আৰু ঘৰুৱা খৰচ নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব। কামৰ সন্দৰ্ভত আপুনি ভাল ফলাফলো পাব। পৰিয়ালৰ সৰু ল’ৰা-ছোৱালীৰ পৰা সমৰ্থন থাকিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। বহুতো ব্যয় হ’ব। বৈবাহিক জীৱনৰ ক্ষেত্ৰত দিনটো অলপ দুৰ্বল। পত্নীৰ স্বাস্থ্য দুৰ্বল হ’ব। প্ৰেম জীৱনত কিবা এটাৰ বিষয়েও নিস্তেজ হ’ব পাৰে। পাৰিবাৰিক পৰিৱেশ ভাল হ’ব। পাৰস্পৰিক আলোচনা বৃদ্ধি পাব। কামত ভাল ফলাফল থাকিব। আপুনি চাকৰি সলনি কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। উপাৰ্জন কেনেদৰে বৃদ্ধি হয় তাৰ বাবে আপুনি কাম কৰিব। পাৰিবাৰিক পৰিৱেশ উত্তেজনাপূৰ্ণ হ’ব পাৰে। কিন্তু আপোনাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত কৰা প্ৰচেষ্টাৰ ফল লাভ হ’ব। আপুনি আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ পৰা ভাল ফলাফল পাব। আপুনি নিজৰ আৰু পৰিয়ালৰ বিষয়ে অধিক চিন্তা কৰিব। প্ৰেম জীৱন ৰোমাঞ্চেৰে পৰিপূৰ্ণ হ’ব। ঘৰুৱা জীৱনত চাপ থকা স্বত্বেও পৰিস্থিতি ভাল হ’ব।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আপুনি মানসিক চাপৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাব আৰু আপোনাৰ স্বাস্থ্য উন্নত কৰিব। কামৰ সন্দৰ্ভত আপুনি ভাল ফলাফল পাব। পৰিয়ালত এটা ভাল সময় থাকিব। সকলোৱে সুখেৰে একেলগে থাকিব আৰু কিছু ভাল কাম কৰাৰ কথা ভাবিব। প্ৰেমৰ বাবেও এটা ভাল দিন হ’ব। যিসকল বিবাহিত তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ বিবাহিত জীৱনত সুখী সময় অতিবাহিত কৰিব আৰু এটা নিৰ্দিষ্ট বিষয়ত তেওঁলোকৰ পত্নীৰ সৈতে কথা পাতিলে স্পষ্টতা বৃদ্ধি হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। উপাৰ্জন বৃদ্ধিয়ে মনটো সুখী কৰিব, কিন্তু আবেলি বস্তুবোৰ সলনি হ’ব। আপুনি যাত্ৰাত এজন ভাল ব্যক্তি বিচাৰি পাব পাৰে। বৈবাহিক জীৱনত প্ৰেম বৃদ্ধি হ’ব। জ্ঞান ভাল হ’ব। সম্পৰ্ক ভাল হ’ব। কামৰ সন্দৰ্ভত আপুনি ভাল ফলাফল পাব।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। যি আপোনাক সুখ প্ৰদান কৰিব। যদি আপুনি বিবাহিত, বিবাহিত জীৱনত কিছু চাপ থাকিব। প্ৰেম জীৱনৰ ক্ষেত্ৰত দিনটো অলপ দুৰ্বল। আপুনি আপোনাৰ কামৰ পৰা ভাল ফলাফল পাব। পৰিয়ালৰ পৰিৱেশে সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ৰাশিফল

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button