অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৮ নৱেম্বৰ, সােমবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে কিছু চিন্তাজনক দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানক অধ্যয়ন সম্পৰ্কীয় নামভৰ্তি কৰাত ব্যস্ত থাকিব। ইয়াৰ বাবে আপোনাৰ কিছু টকাও খৰচ হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ সকলো ঘৰুৱা কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব। আজি আপুনি এজন বন্ধুৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে, যি আপোনাৰ বিত্তীয় পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰিব। আনকি ব্যস্ত সময়সূচীৰ মাজতো আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বাবে সময় উলিয়াব পাৰিব।

বৃষ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সচেতন হ’ব লাগিব। যদি আজি আপোনাৰ শাৰীৰিক বিষ হয়, আপুনি লগে লগে চিকিৎসাৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব। অন্যথা ই ভৱিষ্যতে এক গুৰুতৰ ৰোগৰ ৰূপ ল’ব পাৰে। যদি আপুনি আজি কোনো আত্মীয়ৰ সৈতে লেনদেন কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, অতি সাৱধান হ’ব। কিয়নো ইয়াৰ ফলত আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ মাজত বিভেদ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। আজি আপোনাৰ পত্নীৰ অগ্ৰগতি দেখি আপুনি সুখী হ’ব। যিসকলে নিযুক্তিৰ দিশত প্ৰচেষ্টা চলাই আছে তেওঁলোকে আজি নিশ্চিতভাৱে সফলতা লাভ কৰিব।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি কি কৰি আছে সেইয়া ভাবি সুখী হ’ব। কিন্তু এনে কিছুমান লোক থাকিব যিয়ে আপোনাক বাধা দিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। যাৰ ফলত আপোনাৰ মন অলপ বিচলিত হ’ব। আজি আপুনি অপব্যয়ত দায়বদ্ধতা এৰাই চলিব লাগিব। শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বৌদ্ধিক ক্ষমতা বিকশিত হ’ব। যাৰ সুবিধা আপুনি নিশ্চিতভাৱে ল’ব।

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি সামাজিক দিশত কাম কৰা লোকসকলে সামাজিক কাৰ্যসূচীত বৃহৎ পৰিসৰত অংশগ্ৰহণ কৰিব। যি তেওঁলোকৰ সন্মান বৃদ্ধি কৰিব। আজি আপুনি এটা পাৰিবাৰিক সম্পত্তি পাই সুখী হ’ব আৰু আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এটা অনুষ্ঠান আয়োজন কৰিব পাৰে। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ ধীৰ গতিৰ ব্যৱসায়ৰ বিষয়ে অলপ চিন্তিত হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে অৰ্থনৈতিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা এটা সফল দিন হ’ব। আজি আপুনি আইনী বিবাদৰ বাবে আদালত যাব লগীয়া হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰাৰ বাবে যিকোনো নতুন কামত নিশ্চিতভাৱে সফলতা অৰ্জন কৰিব। চাকৰিয়াল সকলে আজি কৰ্তৃপক্ষৰ সৈতে তৰ্ক কৰিব নালাগে, অন্যথা তেওঁলোকে আপোনাৰ পদোন্নতি আৰু দৰমহা বৃদ্ধিত বাধা দিব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি যদি আপুনি কিবা বিচাৰে, সেইটো পূৰণ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীক বাহিৰলৈ ফুৰাবলৈ লৈ যাব আৰু যদি আপোনাৰ মাজত কাজিয়া আছিল, ই সমাপ্ত হ’ব। যদি আপুনি আপোনাৰ ভাতৃ বা আত্মীয়ক টকা ধাৰ দিয়ে, তেন্তে সেই টকা ঘূৰি অহাৰ আশা কম। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ প্ৰয়োজনীয় কাম এৰি আনৰ কামৰ বিষয়ে পৰামৰ্শ দিব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, তেওঁলোকে আপোনাৰ কিছুমান অত্যাৱশ্যকীয় কাম দীঘলীয়া সময়ৰ বাবে স্থগিত ৰাখিব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটোত আপোনাক সামাজিক সন্মান প্ৰদান কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ কামৰ ক্ষেত্ৰত কোনো কাম এৰিব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, ই ভৱিষ্যতে আপোনাৰ বাবে এক ডাঙৰ সমস্যা সৃষ্টি কৰিব পাৰে। আপুনি আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ পৰিয়ালৰ কাৰোবাৰ ঘৰলৈ যাব পাৰে। যদি সন্তানৰ সৈতে তৰ্ক হৈছিল, আপুনিও আজি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰামৰ্শ অনুসৰি ইয়াক সমাপ্ত কৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে সফল দিন হ’ব। সেয়েহে আজি আপুনি যি ভাল পায় সেয়া কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত এটা নতুন প্ৰকল্প আৰম্ভ কৰাৰ সুযোগ পাব। চাকৰিয়াল সকলে আজি এগৰাকী মহিলা বন্ধুৰ সহায়ত অপমানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এটা শুভ অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপোনাক আপোনাৰ পৰিয়ালত এটা দায়িত্ব অৰ্পণ কৰা হ’ব পাৰে। যি অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ হ’ব আৰু আপুনি ইয়াক সম্পাদন কৰাত একেবাৰে অসাৱধান হ’ব নালাগে। আজি আপুনি আপোনাৰ বৰ্ধিত ব্যয়ৰ ওপৰত চিন্তা কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব। কিন্তু আপুনি বিফল হ’ব। আপুনি আজি সন্ধিয়া কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। যাৰ ফলত আপোনাৰ ভাগ্য বৃদ্ধি হ’ব। আজি কৰ্মক্ষেত্ৰত পৰিৱৰ্তন হোৱাৰ লক্ষণ দেখা গৈছে।

মকৰ ৰাশি- আপুনি আজি কিছুমান জটিলতাত ভুগিব। পৰিয়ালত আপোনাৰ কিছুমান দায়িত্ব আজি বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। ব্যৱহাৰিক উন্নতিয়ে আজি শিক্ষাৰ্থীসকলক সহায় কৰিব। ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে আজি কিছুমান নতুন সুযোগ পাব। কিন্তু আপুনি সেইবোৰ চিনাক্ত কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি সেইবোৰৰ সুবিধা ল’ব পাৰিব। আজি প্ৰেম সম্পৰ্কৰ লোকসকলে তেওঁলোকৰ প্ৰেমিকৰ বাবে এটা উপহাৰ কিনিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজি ৰাজনৈতিক লোকৰ প্ৰভাৱত গৌৰৱ বৃদ্ধি হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ভাতৃসকলৰ সমৰ্থন পাব আৰু যদি আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ পৰামৰ্শ অনুসৰি নতুন ব্যৱসায় চলায়, তেওঁ আপুনি বহুতো লাভ পাব পাৰে। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত কোনো পৰিৱৰ্তন কৰিব লগা হয়, সাৱধানে চিন্তা কৰক। আপুনি সন্তানক আজি বাহিৰত ফুৰাবলৈ লৈ যাব পাৰে। আজি সন্ধিয়া হঠাতে পৰিয়ালত এজন অতিথি আহিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা সুখৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ মনলৈ নেতিবাচক চিন্তা বোৰ অহা বন্ধ কৰিব লাগিব। তেতিয়াহে আপুনি সফলতাৰ জখলা বগাবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি পত্নীয়ে কৰা সকলো কাম সফল হ’ব। যদি আপুনি বিদেশী কোম্পানী এটাৰ পৰা ব্যৱসায় কৰে, আপুনি ইয়াৰ পৰাও লাভান্বিত হ’ব। প্ৰেম জীৱন আজি এক নতুন শক্তিৰে সঞ্চাৰিত হ’ব। যদি পৰিয়ালৰ মাজত কাজিয়া দীৰ্ঘদিন হৈ আছিল, তেন্তে আজি ই শেষ হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button