ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৭ নৱেম্বৰ, দেওবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- নিজৰ ওপৰত বিশ্বাস কৰি নেতিবাচকতাক নিজৰ পৰা আঁতৰাই ৰাখিব। সফলতা নিশ্চিতভাৱে আহিব। পতি/পত্নীৰ উন্নতিয়ে সামাজিক সন্মান বৃদ্ধি কৰিব। আপুনি এটা প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত সফল হ’ব। আত্মবিশ্বাসেৰে আগবাঢ়ি যাওক।

বৃষ ৰাশি- আজি ব্যৱসায়িক বিষয়ত দায়বদ্ধতা বৃদ্ধি হ’ব। সন্তানৰ প্ৰতি বিশেষ মনোযোগ দিব। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। আপুনি কৰ্মচাৰীসকলৰ স্বাৰ্থ অনুসৰি কাম নকৰাৰ বাবে তেওঁলোকৰ আপোনাৰ ওপৰত খং উঠিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- কামৰ ক্ষেত্ৰত নতুন প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিব পাৰে। পৰিয়ালত এক ধাৰাবাহিক পৰিস্থিতি থাকিব। বাহন ক্ৰয়ৰ যোগ আছে। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণত অৰ্থনৈতিক সহযোগিতা ল’ব লাগিব। কম কথা কওক আৰু অধিক কাম কৰক।

কৰ্কট ৰাশি- কৰ্মস্থানত আপোনাৰ সামৰ্থ্য অনুসৰি কাম কৰক। সন্তানৰ উদ্বেগ বৃদ্ধি হ’ব। কামত আজি আৰু দৌৰা দৌৰি হ’ব। আপোনাৰ দায়িত্বৰ পৰা পলাই নাযাব, সাৱধান হ’ব।

লগতে চাওকঃ চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

সিংহ ৰাশি- আপুনি কঠোৰ পৰিশ্ৰমতকৈ কম সফলতাত হতাশ হ’ব। সমস্যা কাৰোবাৰ সহযোগিতাৰে সমাধান কৰা হ’ব। সাৱধানে গাড়ী চলাওক। আপোনাৰ বিৰোধীসকলৰ কাৰণে ব্যৱসায়ত বাধা থাকিব।

কন্যা ৰাশি- আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ ফলত ব্যৱসায়ত লাভ হ’ব। সমাজত আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি পাব। কামৰ সম্প্ৰসাৰণৰ বাবে সঠিক নিৰ্দেশনা ল’ব লাগিব। পৰিয়ালত মাংগলিক কামৰ আয়োজনৰ বাবে এটা পৰিকল্পনা থাকিব।

তুলা ৰাশি- পাৰিবাৰিক জটিলতাবোৰত সকাহ পাব। বিষয় এটা জানিবলৈ কৌতূহল বৃদ্ধি পাব। সাধু লোকক লগ পাব। অৰ্থনৈতিক বিষয়ত অৱহেলা পৰিহাৰ কৰাৰ লগতে ঋণ লোৱা পৰিহাৰ কৰিব। চেহেৰা আৰু আড়ম্বৰ পৰিহাৰ কৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- চাকৰিত পদোন্নতি আৰু স্থানান্তৰৰ সম্ভাবনা আছে। লক্ষ্যটো মনত ৰাখি কাম কৰক। পৰীক্ষাত সফলতা থাকিব। পৰিয়ালত সহযোগিতাৰ পৰিৱেশ থাকিব।

লগতে চাওকঃ চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

ধনু ৰাশি- আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক ভালদৰে ব্যৱহাৰ কৰক। আপুনি বুদ্ধিমত্তাৰে ব্যৱসায়ত বন্ধ হৈ থকা বহুতো কাম সম্পূৰ্ণ কৰিব। দীৰ্ঘদিনৰ পিছত প্ৰিয়জনক লগ কৰিব। বৈবাহিক জীৱন আনন্দদায়ক হ’ব। সম্পত্তিৰ লেনদেনত সাৱধান হ’ব।

মকৰ ৰাশি- ৰাজনৈতিক সম্পৰ্কত আজি লাভান্বিত হ’ব। পদোন্নতিৰ সম্ভাৱনা আছে। সামাজিক কামত ব্যয় হ’ব। চাকৰিত স্বেচ্ছামূলক স্থানান্তৰে মনটো দুখী কৰি তুলিব।

কুম্ভ ৰাশি- আপোনাৰ শক্তিৰ ওপৰত কাম কৰক। আনক বিশ্বাস নকৰিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত দক্ষতা আৰু আচৰণে কৰ্তৃপক্ষৰ সৈতে সম্পৰ্ক শক্তিশালী কৰিব। স্বতঃস্ফূৰ্তভাৱে ধন লাভ কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। পাৰিবাৰিক পৰিৱেশ অনুকূল হ’ব।

মীন ৰাশি- নতুন ব্যৱসায়িক আঁচনি আৰম্ভ কৰা হ’ব। ডাঙৰ ৰাজনীতিবিদসকলৰ সৈতে বৈঠক হ’ব। কলাত্মক কামৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব। অত্যধিক লোভী নহ’ব, অন্যথা কৰা কামবোৰ হাতৰ পৰা ওলাই যাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ সুৰাপান কৰি গাড়ী চলোৱাৰ ক্ষেত্ৰত বাহন জব্দ কৰাৰ অধিকাৰ নাই আৰক্ষীৰ: উচ্চ ন্যায়ালয়

g2

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button