ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৬ নৱেম্বৰ, শনিবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- ঘৰৰ পৰিৱেশত শান্তি আৰু প্ৰশান্তি থাকিব। সময় অপচয় কৰাৰ পৰিৱৰ্তে, শিক্ষাৰ্থীসকলে অনুশীলন আৰু কেৰিয়াৰ সম্পৰ্কীয় কামত জড়িত হ’লেহে প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত সফলতা লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। মানুহে অধিক আৱেগ ৰাখি আপোনাৰ পৰা সুবিধা ল’ব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- ঘৰত পৰিয়ালত শান্তি বজাই ৰাখিব। সন্তানৰ স্বাস্থ্যৰ বিশেষ যত্ন ল’ব। সম্পদ আৰু সন্মান বৃদ্ধিৰ সম্ভাৱনা আছে। দুপৰীয়াৰ পিছত প্ৰকৃতিত খং বাঢ়িব পাৰে। কোনো পৰিস্থিতিত তৰ্ক নকৰিব।

মিথুন ৰাশি- আজি বন্ধুবৰ্গ আৰু প্ৰিয়জনৰ সৈতে এক বৈঠক অনুষ্ঠিত হ’ব। যিটো আনন্দদায়ক হ’ব। আপুনি এটা সৰু প্ৰচেষ্টাৰে কামত সফলতা অৰ্জন কৰিব। আপুনি প্ৰিয়জনৰ সৈতে এটা অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণ কৰিব পাৰে। ভাতৃ-ভগ্নীসকলৰ সৈতে সম্পৰ্কত ঘনিষ্ঠতা থাকিব।

কৰ্কট ৰাশি- সামাজিক সন্মান থাকিব। আপুনি অজ্ঞতাৰে নিৰ্মিত বস্তুবোৰ নষ্ট কৰিব পাৰে। আপোনাৰ খং আৰু কথাৰ ওপৰত সংযম অৱলম্বন কৰক। খাদ্যৰ বিশেষ যত্ন ল’ব। নেতিবাচক চিন্তাবোৰ মনলৈ আহিবলৈ নিদিব।

লগতে চাওকঃ এক আজব পৰম্পৰা! সপোন পূৰণ হ’বলৈ ‘গাে মাতা’ অহাৰ পথত পৰি দিয়ে যুৱক

G4

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো এক ফলপ্ৰসূ দিন। নতুন কাম আৰম্ভ কৰাৰ বাবে সময় অনুকূল। আপুনি আনৰ প্ৰতি আকৰ্ষিত হ’ব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে সুখেৰে সময় অতিবাহিত কৰা হ’ব। ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপৰ ওপৰত ব্যয় হ’ব। ধন সম্পৰ্কীয় লেনদেনত সাৱধান হ’ব।

কন্যা ৰাশি- ব্যৱসায়ত কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ ফল পাব। কম সময়ৰ ভিতৰত অধিক লাভালাভ প্ৰাপ্ত কৰাত জড়িত নহ’ব। আদালতৰ ক্ষেত্ৰত সৰলতা থাকিব। ধন সম্পৰ্কীয় লেনদেন সফল হ’ব। আপোনাৰ স্বাস্থ্য নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। মানসিক বিভ্ৰান্তি হ’ব।

তুলা ৰাশি- সন্তানৰ বিষয়ে ভাল খবৰ থাকিব। নতুন বাণিজ্যৰ প্ৰৱৰ্তনে অৰ্থনৈতিক লাভালাভ আনিব। পুৰণি বন্ধুবৰ্গক লগ পোৱাৰ বাবে মনত আনন্দ থাকিব। অজ্ঞাত লোকৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্ক থাকিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- দিনটো লাভজনক। চাকৰিত উচ্চ কৰ্তৃপক্ষৰ অনুগ্ৰহে আপোনাৰ প্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত কৰিব। আপুনি ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰিত কৰিবলৈ ঋণ ল’ব লগীয়া হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ ফটকাৰ মােনা লৈ স্কুটিত উঠি ঘৰমুৱা যাত্ৰা পিতা-পুত্ৰৰ, ঘটিল শােকাৱহ ঘটনা

G3

ধনু ৰাশি- পত্নীৰ সৈতে পাৰ্থক্য সম্ভৱ। শাৰীৰিক ৰোগ হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ত ব্যাঘাত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। অৰ্থনৈতিকভাৱে সময় দুৰ্বল। চাকৰিত বিষয়াসকলৰ সৈতে কথা পাতোতে আপোনাৰ বক্তব্য আৰু আচৰণত সাৱধান হ’ব।

মকৰ ৰাশি- স্বাস্থ্যৰ লাভালাভ থাকিব। আপোনাৰ প্ৰতিদ্বন্দীৰ পৰা আঁতৰি থাকিব। মানসিক বিভ্ৰান্তি হ’ব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে সময় পাৰ হ’ব। অজ্ঞাতে এটা ডাঙৰ ভুল হ’ব পাৰে। খং আৰু কথাৰ ওপৰত সংযম অৱলম্বন কৰিব।

কুম্ভ ৰাশি- অংশীদাৰৰ সৈতে সম্পৰ্ক ভাল হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ অভাৱ অনুভৱ কৰিব। আকস্মিক ব্যয় হ’ব পাৰে। আপোনাৰ কামৰ বাবে সঠিক সময়ৰ বাবে অপেক্ষা কৰক।

মীন ৰাশি- সাধুসকলক দেখা কৰা সম্ভৱ। আপুনি আপোনাৰ শক্তিশালী মনোবল আৰু আত্মবিশ্বাসেৰে প্ৰতিটো কাম সফল কৰিব। ঘৰুৱা জীৱনত সুখ আৰু শান্তি থাকিব। নম্ৰতা প্ৰকৃতিলৈ আনিব, ভ্ৰমণ হ’ব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button