ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৫ নৱেম্বৰ, শুকুৰবাৰ

মেষ ৰাশি- আপোনাৰ আচৰণ সলনি কৰক। পাৰস্পৰিক বুজাবুজিৰ দ্বাৰা পাৰিবাৰিক বিবাদ সমাধান কৰা হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত কৰ্মচাৰীসকলৰ পৰা সহযোগিতা থাকিব। জীৱিকাৰ নতুন উৎস স্থাপন হ’ব। আপুনি এটা ডাঙৰ প্ৰকল্প বিচাৰি পাব পাৰে। সামাজিক মূল্যবোধে খ্যাতি বৃদ্ধি কৰিব।

বৃষ ৰাশি- নতুন বাণিজ্য চুক্তি হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে ভ্ৰমণৰ যোগ আছে। ধৰ্ম কৰ্মৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব। অৰ্থনৈতিক দিশটো শক্তিশালী হ’ব। ঘৰত পৰিয়ালৰ সন্মান বৃদ্ধি হ’ব। উদ্যোগত নতুন আঁচনি ব্যৱহাৰে লাভান্বিত হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আত্মবিশ্বাসৰ অত্যাধিক পৰিমাণে সফলতা লাভ কৰিব। অংশীদাৰীত্বত লাভান্বিত হ’ব। আপুনি কাম কৰাৰ ধৰণ সলনি কৰি আগবাঢ়িব। বৃদ্ধসকলৰ স্বাস্থ্যৰ বাবে চিন্তা থাকিব। আপোনাৰ সপোনবোৰ বাচি উলিওৱাৰ, কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু নিষ্ঠাৰে কাম কৰাৰ সময় আহি পৰিছে।

কৰ্কট ৰাশি- মন সন্তানৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব। সম্পূৰ্ণভাৱে চিন্তা কৰক আৰু আপোনাৰ বিশ্বাসী লোকসকলৰ সৈতে আলােচনা কৰক আৰু সিদ্ধান্ত লওক। শত্ৰুসকলে ব্যৱসায়ত সক্ৰিয় হ’ব। ধৰ্মীয় তীৰ্থযাত্ৰাৰ যোগ হৈ পৰিছে। অতীতত কৰা বিনিয়োগত লাভান্বিত হ’ব।

সিংহ ৰাশি- আপোনাৰ কামৰ ক্ষেত্ৰত সকলো আন্তৰিকতাৰে কাম কৰক। জীৱনত জ্যেষ্ঠসকলৰ অভিজ্ঞতা আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আপুনি কি বিচাৰে আৰু ব্যৱসায়িক পৰিকল্পনা সকলোকে নক’ব। অন্যথা ই আপোনাৰ বাবে ক্ষতিকাৰক হ’ব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- জীৱন বিপদাশংকাৰ পৰা আঁতৰি থাকক। অচিনাকি লোকক বিশ্বাস নকৰিব। সফলতাই আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি কৰিব। আপোনাৰ বিৰোধীসকলে আপোনাক বিভ্ৰান্ত কৰিবলৈ চেষ্টা কৰি আছে, সতৰ্ক হ’ব। সঞ্চিত সম্পদ ব্যৱহাৰ কৰা হ’ব, চনাতনৰ সুখ সম্ভৱ।

তুলা ৰাশি- জীৱনত উত্থান-পতন আছে। যদি আপুনি ইমান নিৰাশাজনক ভাৱে বহি থাকে, আপুনি আপোনাৰ লগতে আন বহুতো লোকৰ সৈতে সুখী নহ’ব। ব্যৱসায় বৃদ্ধিৰ যোগ হৈ পৰিছে। কৰ্মচাৰীসকলৰ পৰা সহযোগিতা থাকিব। ন্যায়ৰ দিশটো শক্তিশালী হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- এইটো চাকৰি আৰু ব্যৱসায়ত ভাগ্যৰ সময়। আপোনাৰ সকলো কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ সৈতে আপোনাৰ কামত জড়িত হওক, আপুনি সফল হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত পৰিৱৰ্তনৰ সম্ভাৱনা আছে। নতুন যন্ত্ৰৰ ব্যৱহাৰে লাভালাভ প্ৰদান কৰিব।

ধনু ৰাশি- বিবাহযোগ্য লোকসকলে বিবাহ সম্পৰ্কীয় আলোচনাত সফলতা লাভ কৰিব। ধন লাভৰ যোগ আছে। কামৰ প্ৰতি মনোযোগ দিয়াৰ প্ৰয়োজন আছে। আপুনি বহু দিন ধৰি কিবা এটাৰ বিষয়ে বিভ্ৰান্ত হৈ আছে। আপুনি মিছাকৈ ফান্দত পৰিব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- ব্যস্ততাৰ অত্যাধিক পৰিমাণে ব্যক্তিগত কাম প্ৰভাৱিত কৰিব। আপোনাৰ কাম পিছুৱাই দিয়া বন্ধ কৰিব আৰু সময়মতে কাম কৰিবলৈ শিকিব। চাকৰিত খৰখেদাকৈ লোৱা সিদ্ধান্তবোৰ ভুল প্ৰমাণিত হ’ব। কামৰ সম্প্ৰসাৰণৰ বাবে আপুনি ঋণ ল’ব লগীয়া হ’ব পাৰে। আপুনি সাধুৰ সান্নিধ্য পাব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- জীৱনত উন্নত সফলতাৰ বাবে কাৰ্য পৰিকল্পনাত পৰিৱৰ্তন আনিব। আপোনাৰ এনে কৰাৰ পদ্ধতি সলনি কৰি আনক ভুল কৰা বন্ধ কৰক। পৰিয়ালত ভগ্নীৰ বিবাহৰ বিষয়ে চিন্তা থাকিব। তৈল, বীজ আৰু লোৰ ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত লোকসকল উপকৃত হ’ব পাৰে।

মীন ৰাশি- কেৱল টকা উপাৰ্জন কৰাই নহয়, লগতে আপোনাৰ দায়িত্ব সম্পূৰ্ণৰূপে বহন কৰিব। ব্যস্তসময়সূচীৰ বাবে প্ৰয়োজনীয় কামবোৰ আজিও সম্পূৰ্ণ নহ’ব। চাকৰিৰ পৰিৱৰ্তনৰ যোগ আছে। অৰ্থনৈতিক লাভ হ’ব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button