ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৩ নৱেম্বৰ, বুধবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে বৰ সুখৰ দিন হ’ব। সন্ধিয়া আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ এক চুক্তি চূড়ান্ত হ’ব পাৰে। যাক আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি চূড়ান্ত কৰিবলৈ নিৰন্তৰ চেষ্টা কৰি আহিছে। যাৰ ফলত আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বাবে এটা সৰু অনুষ্ঠান হ’ব পাৰে। আপোনাৰ সফলতা আৰু খ্যাতি বৃদ্ধি পাব। কৰ্মচাৰী সকলে তেওঁলোকৰ বিষয়াসকলৰ সৈতে কোনো কামত জড়িত হ’ব নোৱাৰিব। সেয়েহে তেওঁলোকৰ ওপৰত কামৰ গধূৰ বোজা পৰিব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ ইতিবাচক ফলাফল আহিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃক ধৰ্মীয় স্থানলৈ ভ্ৰমণত লৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। চৰকাৰী চাকৰিয়াল সকলে পদোন্নতি বা দৰমহা বৃদ্ধিৰ দৰে কিছুমান ভাল খবৰ পাব পাৰে। সেয়েহে আপুনি কৰ্তৃপক্ষৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্ক উন্নত কৰিবলৈ আপোনাৰ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব লাগিব। আপুনি আজি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে সন্ধিয়াটো কটাব।

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ মিশ্ৰিত ফলাফল আহিব। কামৰ ক্ষেত্ৰত আজি লাভৰ বাবে কিছু নতুন সুযোগ পাব পাৰে। যি আপোনাৰ ৰাজনৈতিক কেৰিয়াৰ আগুৱাই নিব। আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে কিছুমান নতুন আঁচনি থাকিব, যিবোৰ আপুনি আপোনাৰ পিতৃৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰিব পাৰে। যদি আপুনি আনৰ পৰা পৰামৰ্শ লয় আৰু আপুনি আগুৱাই যাব। আজি নিশ্চিতভাৱে আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব।

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা সৃষ্টিশীল দিন হ’ব। আজি সন্ধিয়া আপুনি এজন পুৰণি বন্ধুৰ ঘৰত এটা মাংগলিক অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে। য’ত আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি অপেক্ষা কৰি থকা এজন বন্ধুক লগ পাব। আজি আপুনি যি কামেই নকৰক, আপুনি নিষ্ঠাৰে কৰিব। আপুনি ভাল ফল পাব পাৰে। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব লাগিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক ব্যস্ত দিন হ’ব। কিন্তু তথাপিও আপুনি আপোনাৰ ধৰ্মীয় আৰু সামাজিক কামৰ বাবে সময় উলিয়াব পাৰিব। আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীকো বাহিৰত ফুৰাবলৈ লৈ যাব পাৰে। আজি কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ কিছুমান জ্যেষ্ঠ বিষয়াই আপোনাৰ কামত বাধা দিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব। কিন্তু আপুনি তেওঁলোকক বাধা দিব লাগিব। তথাপিও আপুনি আপোনাৰ কথাত মধুৰতা হেৰুৱাব নালাগে।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ আচৰণত সাৱধান হোৱাৰ দিন হ’ব। চাকৰিয়াল সকলে আজি তেওঁলোকৰ শত্ৰুসকলৰ বিৰুদ্ধে সতৰ্ক থাকিব লাগিব। কিয়নো তেওঁলোকে আপোনাৰ প্ৰগতি দেখি সন্দেহ কৰা আৰম্ভ কৰিব। সেয়েহে আজি আপুনি আপোনাৰ বন্ধু হিচাপে থকা শত্ৰুসকলক চিনাক্ত কৰিব লাগিব। আপুনি আজি সন্ধিয়া এটা শুভ অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে। যদি আজি ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে আপোনাৰ সংগীক অন্ধভাৱে বিশ্বাস কৰে, ই তেওঁলোকৰ বাবে ক্ষতিকাৰক হ’ব।

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে লাভজনক দিন হ’ব। যদি আপোনাৰ পৈতৃক সম্পত্তিৰ বিবাদ চলি আছে, সিদ্ধান্তটো আজি আপোনাৰ পক্ষত আহিব পাৰে। আজি যদি আপুনি এটা নতুন প্ৰকল্পত কাম কৰা আৰম্ভ কৰে, ই নিশ্চিতভাৱে সম্পূৰ্ণ হ’ব। সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ চুবুৰীয়াৰ কোনো বিবাদত লিপ্ত হোৱাটো এৰাই চলিব লাগিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ চাকৰি বা ব্যৱসায়ত উদ্ভাৱন কৰিব পাৰে, আপুনি দীৰ্ঘম্যাদী সময়ত ইয়াৰ সম্পূৰ্ণ সুবিধা ল’ব। যদি পৰিয়ালত কোনো কাজিয়া হয়, ই আজি সমাপ্ত হ’ব পাৰে। যি পৰিয়ালৰ পৰিৱেশ শান্তিপূৰ্ণ কৰি ৰাখিব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত গোটেই দিনটো সৰু লাভৰ সুযোগ লাভ কৰি থাকিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে সাৱধান আৰু সতৰ্ক হোৱাৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ দৈনন্দিন কামৰ পৰা আঁতৰি যাব আৰু কিছুমান নতুন কামত হাত মিলাব। য’ত আপুনি কিছু লাভালাভ পাব পাৰে। ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকলে আজি নগদ ধনৰ অভাৱৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ বাবে কিছু টকাৰ ব্যৱস্থা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। যদি আপুনি আজি ব্যৱসায়ত কিছু বিপদাশংকা ল’ব বিচাৰে, ইয়াক সাৱধানে লওক। অন্যথা ভৱিষ্যতে আপোনাৰ কিছু সমস্যা হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ দিনটোৰ কাম সম্পূৰ্ণ কৰাৰ লগতে আপোনাৰ স্তব্ধ কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব। য’ত আপুনি যথেষ্ট সফল হ’ব। যদি আপুনি আপোনাৰ পুত্ৰ আৰু কন্যাৰ শিক্ষাৰ বিষয়ে সিদ্ধান্ত ল’ব লগা হয়, আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আলোচনা কৰিব। আজি আপুনি বিভিন্ন কাম আপোনাৰ হাতলৈ অহাত অধিক উদ্বিগ্ন হ’ব পাৰে। কিন্তু তথাপিও আপুনি আপোনাৰ বুদ্ধিৰে সঠিক সিদ্ধান্ত ল’ব পাৰিব।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো স্বাস্থ্যৰ বাবে এক কোমল দিন হ’ব পাৰে। সেয়েহে আপুনি সাৱধান হ’ব লাগিব। যদি আপুনি আজি সিদ্ধান্ত লয়, ইয়াক খৰখেদাকৈ নল’ব আৰু সকলোবোৰ চিন্তা কৰি কৰিব। কিছুমান ঋতুগত ৰোগে আপোনাক সন্ধিয়া প্ৰভাৱিত কৰিব পাৰে। সেয়েহে আপোনাৰ আহাৰৰ বিষয়ে অসাৱধান নহ’ব। ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে আজি তেওঁলোকৰ লাভালাভ লাভ কৰিব। আপুনি আজি আপোনাৰ সন্তানক এটা নতুন ব্যৱসায় কৰাৰ কথা কবলৈ ভাবিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে অতি লাভজনক দিন হ’ব। আজি আপুনি সমস্যাত পৰিলেও আপুনি ইয়াৰ পৰা বাহিৰ হ’বলৈ আপোনাৰ বুদ্ধি ব্যৱহাৰ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। যদি আজি আপোনাৰ কোনো সমস্যা আছে, আপুনি আপোনাৰ মিঠা আচৰণ বজাই ৰাখিব লাগিব। সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ ঘৰত পূজা-পাঠ আদি কৰিব পাৰে। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত কোনো বিপদাশংকা লয়, আপুনি নিশ্চিতভাৱে লাভালাভ লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button