ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২ নৱেম্বৰ, মংগলবাৰ

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ শিক্ষাৰ সৈতে সম্পৰ্কিত কিছুমান সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আজি আপুনি নিবিচাৰিলেও আনৰ বাবে সুবিধাজনক হ’ব পৰা কিবা এটা কৰিব লাগিব। আপোনাৰ বাবে বুদ্ধিমত্তাৰে কাম কৰা ভাল। আজি সন্ধিয়া আপুনি পিতৃৰ সৈতে আপোনাৰ বোজা পাতল কৰিবলৈ কেইটামান কথা আলোচনা কৰিব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে প্ৰগতিৰ দিন হ’ব। কৰ্মচাৰী সকলক আজি তেওঁলোকৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত পৰামৰ্শসমূহক আদৰণি জনোৱা হ’ব। যি তেওঁলোকৰ বাবে সুখ কঢ়িয়াই আনিব। আজি বিবাহযোগ্য লোকসকলৰ বাবে ভাল সুযোগ থাকিব পাৰে, যি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলকো সন্তুষ্ট কৰিব। আজি যদি আপুনি এটা উদ্যোগত বিনিয়োগ কৰিব বিচাৰে, ইয়াৰ বাবে কিছু তথ্য পৰামৰ্শ লোৱাটো নিশ্চিত কৰিব। কৰ্মচাৰী সকলে আজি তেওঁলোকৰ কাৰ্যালয়ত কোনো বিতৰ্কত সোমাব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, ই আপোনাৰ বাবে কিছু সমস্যা সৃষ্টি কৰিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে আন দিনতকৈ ভাল দিন হ’ব। আনকি কামৰ ক্ষেত্ৰতো আপুনি আজি আকাংক্ষিত লাভালাভ পাব পাৰে। যি আপোনাৰ মন পুলকিত কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে সদায় শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত আগবাঢ়িবলৈ চেষ্টা কৰিব লাগে, তেতিয়াহে আপুনি কিবা এটা প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ ভাতৃৰ সৈতে কাজিয়া কৰি আছে, তেন্তে সেইটোও সমাধান কৰিব পাৰিব।

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক প্ৰতিকূল দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ কিছুমান স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব পাৰে। সেয়েহে যদি আপোনাৰ কোনো সমস্যা আছে, অসাৱধান নহ’ব, চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব, অন্যথা ই ভৱিষ্যতে এক গুৰুতৰ ৰোগ হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত কিছু পৰিৱৰ্তন কৰাৰ কথা ভাবিব, যাৰ ফলত আপোনাৰ সহকৰ্মীসকলৰ মনোভাৱ নষ্ট হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো নিশ্চিতভাৱে আপোনাৰ বাবে এটা ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। চৰকাৰী চাকৰিত থকা লোকসকলে তেওঁলোকৰ বিষয়াসকলৰ সৈতে তৰ্ক কৰিব নালাগে, অন্যথা তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ পদোন্নতিত বাধা দিব পাৰে। আজি আপোনাৰ পত্নীৰ পেট, মূৰৰ বিষ আদিৰ দৰে সমস্যা হ’ব পাৰে। আপুনি আজি সন্তানৰ কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব। আজি আপুনি অনৰ পৰাও সন্মান পাব।

কন্যা ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে ব্যয়ৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত আশা কৰা লাভ যিমান কম হয় সিমান কম নহ’ব, কিন্তু অলপ আয় আৰু অধিক ব্যয় হ’ব। যি আপোনাক অলপ বিচলিত কৰি ৰাখিব। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ বৰ্ধিত ব্যয়ৰ ওপৰত গুৰুত্ব দিব লাগিব। তেতিয়াহে আপুনি আপোনাৰ ভৱিষ্যতৰ বাবে কিবা সঞ্চয় কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। সন্ধিয়া আপুনি আজি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে এক সামাজিক অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে উন্নত ফলাফল আহিব। যদি আপুনি পৰিয়ালৰ সদস্য এজনৰ সহায়ত চুক্তি চূড়ান্ত কৰে, ই আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আজি আপোনাৰ মাতৃৰ সৈতে আপোনাৰ তৰ্ক হ’ব পাৰে। যদি পৰিয়ালত দীৰ্ঘদিনীয়া কোনো বিভেদ থাকে, ই আজি শেষ হ’ব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে তেওঁলোকৰ পৰীক্ষাত কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব। তেতিয়াহে তেওঁলোকে সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে কঠিন দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ কোনো কাম ভাগ্যৰ ওপৰত এৰি দিব নালাগে আৰু আজি আপুনি আপোনাৰ সমালোচকসকলৰ সমালোচনাৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, ই আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ত আপোনাক আপোনাৰ পত্নীৰ সমৰ্থনৰ প্ৰয়োজন হ’ব। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এটা শুভ অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজি আপোনাৰ মনত অস্থিৰতা অব্যাহত থাকিব। যাৰ ফলত আপোনাৰ কাম নষ্ট হ’ব পাৰে। কিন্তু আপুনি এনে কৰিব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, ই আপোনাৰ বাবে কিছু সমস্যাও সৃষ্টি কৰিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত লাভ চিনাক্ত আৰু কাৰ্যকৰী কৰিব লাগিব। যদি আপুনি নকৰে, তেওঁ আপোনাৰ হাতৰ পৰা কাম ওলাই যাব পাৰে। আপুনি সন্ধিয়াটো আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰি কটাব। যি আপোনাক মানসিক শান্তি প্ৰদান কৰিব।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। যিসকলে নিযুক্তিৰ দিশত কাম কৰি আছে তেওঁলোকে আজি ভাল সুযোগ পাব পাৰে। আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ ঘৰত এজন অতিথি থাকিব। যি আপুনি নিবিচাৰিলেও ইয়াৰ ওপৰত ব্যয় কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। আজি আপোনাৰ সন্তানৰ অগ্ৰগতি দেখি আপুনি সুখী হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা সুখৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি এটাৰ পিছত এটা ভাল খবৰ লাভ কৰি থাকিব। যি আপোনাক সুখী কৰিব। কিন্তু আজি আপুনি খৰখেদাকৈ আপোনাৰ ঘৰৰ কোনো সিদ্ধান্ত ল’ব নালাগে। পিতৃৰ পৰামৰ্শ লৈ আজি আপুনি যি কৰে সেয়া আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ বিবাহৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ ইতিবাচক ফলাফল আহিব। আজি আপুনি সাৱধান হ’ব লাগিব, যাতে ভুলবশতঃ কাৰো বিষয়ে বেয়া চিন্তা নকৰে আৰু আপোনাৰ মনলৈ ইতিবাচক চিন্তা আহিবলৈ দিয়ে। আবেলি আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে এক চুক্তি চূড়ান্ত হ’ব, যি দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত হৈ আছিল। সন্ধিয়াটো আপোনাৰ বাবে আনন্দদায়ক হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত কিছু কামৰ বাবে দীঘলীয়া দূৰত্ব ভ্ৰমণ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button