অসমীয়াৰাষ্ট্ৰীয়

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৩০ অক্টোবৰ, শনিবাৰ

মেষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ ভাল ফলাফল আহিব। যদি নিযুক্তি প্ৰাপ্ত লোকসকলে এটা সৰু আংশিক-সময়ৰ কাম কৰাৰ কথা ভাবি আছে, তেওঁলোকে ইয়াৰ বাবে সময় উলিয়াব পাৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ বন্ধুৰ সৈতে তীৰ্থস্থানলৈও যাব পাৰে।

ব্যৱসায়ত দীঘলীয়া সময়ৰ অসুবিধাৰ পিছত আপুনি আজি কিছু সকাহ পাব। যি আপোনাক সকলো ফালৰ পৰা ভাল খবৰ দিব। আজি আপোনাৰ উচ্চাকাংক্ষা পূৰণ কৰাৰ দিন হ’ব।

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা সুখৰ দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ আহিব পাৰে। যাৰ ফলত পৰিয়ালত এক শুভ কাৰ্যসূচীৰ ওপৰত আলোচনা হ’ব পাৰে।

আজি আপুনি কিছু টকা অপচয় কৰা সামগ্ৰীও ক্ৰয় কৰিব পাৰে। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ উপাৰ্জনৰ কথা মনত ৰাখি এই সকলোবোৰ নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব। অন্যথা আপুনি ভৱিষ্যতে অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। আজি আপুনি নিজৰ বাবে কিছু সময় উলিয়াবলৈ ভাবিব, য’ত আপুনি সফল হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে ভাল। কিন্তু আপুনি আজিও কিছুমান অপ্ৰত্যাশিত লোকক এৰাই চলিব লাগিব। কিয়নো তেওঁলোকে আপুনি নিৰ্মাণ কৰি থকা কিবা এটা নষ্ট কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে।

শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত পুঁজিৰ অভাৱৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। যদি আজি আপোনাক অধিক প্ৰশংসা কৰা হয়, আপুনি সাৱধান হ’ব লাগিব। আপুনি আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ অগ্ৰগতিৰ ওপৰত নজৰ ৰাখিব লাগিব।

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপোনাৰ পৰোপকাৰৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আনৰ কাৰ্য্য সফল কৰিবলৈ আপোনাৰ কামবোৰ এৰি যাব। কিন্তু আপুনি সেইটো কৰিব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, আপোনাৰ যিকোনো জৰুৰী কাম পিছুৱাই দিয়া হ’ব পাৰে।

আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে চিন্তা কৰিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ কিছুমান বৰ্ধিত ব্যয়ৰ দ্বাৰাও বিচলিত হ’ব। আজি আপুনি কিছুমান ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানত আপোনাৰ ধন ব্যয় কৰিব।

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে কিছু বিভ্ৰান্তিকৰ হ’ব। আজি আপুনি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ পৰা কিবা বেয়া শুনিব পাৰে। যি আপোনাৰ মনক বিচলিত কৰিব। কিন্তু সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ বন্ধুৰ সৈতে কথা পাতি আপোনাৰ মন পাতল কৰিব।

যদি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বিষয়ে চিন্তিত আছিল, আপুনি আজি সমাধান বিচাৰি উলিয়াব পাৰিব। কৰ্মৰত লোকসকল আজি তেওঁলোকৰ বিষয়াসকলৰ চকুৰ তাৰকা হৈ পৰিব।

কন্যা ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ কোনো কাম ভাগ্যৰ ওপৰত এৰি দিব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, তেন্তে সেই কামৰ ফলত ভৱিষ্যতে আপোনাৰ কিছু ডাঙৰ ক্ষতি হ’ব পাৰে।

আজি যদি আপুনি উৎসাহেৰে কিবা কৰে, ই বেয়া হ’ব পাৰে। আজি যদি আপুনি এজন বন্ধুৰ পৰা সহায় বিচাৰে, আপুনি সহজে সেইয়া পাব। চাকৰিয়াল সকলে আজি তেওঁলোকৰ বিষয়াসকলৰ ক্ৰোধৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে কিছু বিভ্ৰান্তিকৰ হ’ব। আজি আপুনি কিবা এটাৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব। কিন্তু ই নিষ্ফল হ’ব। যাৰ ফলত আপোনাৰ সন্তানৰ ওপৰতো খং উঠিব পাৰে। খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব। যদি আপুনি আজি ভ্ৰমণলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, ইয়াক কিছু সময়ৰ বাবে পিছুৱাই দিয়ক।

যদি আপুনি আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত ভাবি চিন্তি কোনো সিদ্ধান্ত লয় তেন্তে আপুনি কাৰোৰে দ্বাৰা বিপথে পৰিচালিত নহয়।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ প্ৰভাৱ আৰু গৌৰৱ বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। আজি যদি আপুনি বাহন, ঘৰ, দোকান আদি কিনিবলৈ পৰিকল্পনা কৰি আছে, আপুনি নিশ্চিতভাৱে আজি সফলতা লাভ কৰিব।

পিতৃৰ পৰা পৰামৰ্শ লৈ আজি আপুনি যি কৰে সেয়া নিশ্চিতভাৱে সম্পূৰ্ণ হ’ব। আজি আপুনি প্ৰস্তুত কৰা নতুন ব্যৱসায়িক আঁচনিবোৰ সফল হ’ব। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ মনলৈ হতাশাজনক ধাৰণা আহিবলৈ দিব নালাগে।

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আন দিনতকৈ আপোনাৰ বাবে ভাল দিন হ’ব। আপুনি আজি আপোনাৰ ভাগ্যৰ পৰা যথেষ্ট সমৰ্থন পাব। আপুনি আজি যি কাম কৰিব, আপুনি নিশ্চিতভাৱে সফল হ’ব। সেয়েহে আজি আপুনি যি ভাল পায় সেয়া কৰাৰ কথা ভাবক।

আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা যথেষ্ট সমৰ্থন পাব। আপুনি আজি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে সন্ধিয়াটো কটাব।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ সাংসাৰিক সুখৰ উপায় বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। আজিও যদি আপুনি ব্যৱসায়ত কিছু পৰিৱৰ্তন কৰে, সেইবোৰ আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। সামাজিক আৰু ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণ কৰিলে আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি হ’ব আৰু আপোনাৰ জনসমৰ্থন বৃদ্ধি হ’ব। কিন্তু আজি আপুনি অপ্ৰয়োজনীয় কাজিয়া আৰু অসুবিধাৰ পৰা আঁতৰি থাকিব লাগিব। অন্যথা আপুনি সেইবোৰৰ সৈতে বিভ্ৰান্ত হ’ব।

আপুনি আজি আনৰ পৰা টকাও লাভ কৰিব পাৰে। যদি আপুনি কৰবাত টকা বিনিয়োগ কৰে, আনে কোৱা কথাত জড়িত নহ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মিশ্ৰিত দিন হ’ব। চাকৰিয়াল লোকসকলে আজি তেওঁলোকৰ বছৰ পৰা কিছু কথা শুনিব পাৰে। য’ত তেওঁলোক সাৱধান হ’ব লাগিব আৰু তেওঁলোকৰ বক্তব্যৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব। যিসকলে বিদেশৰ পৰা ব্যৱসায় কৰে, তেওঁলোকে আজি কিছু ভাল তথ্য পাব পাৰে।

সন্তানৰ কিছুমান কামৰ দ্বাৰা আপুনি হতাশ হ’ব পাৰে। যদি আপুনি আজি কাৰোবাক বিশ্বাস কৰে আৰু কিবা কয়, তাৰ আগতে আপুনি ব্যক্তিজন বিশ্বাসযোগ্য হয় নে নহয় তাৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব লাগিব।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ ভাল ফলাফল আহিব। আজি আপোনাৰ প্ৰগতিৰ সকলো পথ মুকলি থাকিব। কিন্তু আপুনি সেইবোৰ চিনাক্ত কৰিব লাগিব। যদি আপুনি কাৰোবাক টকা ধাৰ দিছিল, আপুনি আজি ইয়াক ঘূৰাই পাব পাৰে। যি আপোনাক আপোনাৰ আন কিছুমান স্তব্ধ কাম সম্পূৰ্ণ কৰাত সহায় কৰিব।

আপুনি আজি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সেৱাত সন্ধিয়াটো কটাব। ব্যৱসায়িক লোকসকলৰ কিছুমান বন্ধুও তেওঁলোকৰ শত্ৰু হ’ব পাৰে। যাক তেওঁলোকে চিনাক্ত কৰিব লাগিব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button