ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৮ অক্টোবৰ, বৃহস্পতিবাৰ

মেষ ৰাশি- আপুনি আনৰ বাবে আপোনাৰ সুখ উপেক্ষা কৰিব। আপোনাৰ উচ্চাকাংক্ষা পূৰণ কৰিবলৈ আপুনি নমনীয় স্থিতি ল’ব লাগিব। এই সময় আপোনাৰ বাবে ভাল। সমস্যাবোৰ সমাধান হ’ব।

বৃষ ৰাশি- ৰাজনৈতিক উচ্চাকাংক্ষা পূৰণ হ’ব। আপুনি উপহাৰ আৰু সন্মানৰ সুবিধা পাব। মনোৰঞ্জনৰ মাধ্যম বৃদ্ধি হ’ব। অপ্ৰয়োজনীয় ব্যয়ৰ সন্মুখীন হ’ব। টকা হ’ব পাৰে। যাৰ বাবে মনটো সুখী হ’ব।

মিথুন ৰাশি- পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ মাজত এটা আনন্দদায়ক সময় পাৰ হ’ব। কামৰ ক্ষেত্ৰত বাধা থাকিব। কথাত নম্ৰতা বজাই ৰাখিব। চৰকাৰৰ পৰা সহযোগিতা থাকিব। নতুন চুক্তি উপলব্ধ হ’ব। সন্তানৰ ভাল খবৰ আহিব।

কৰ্কট ৰাশি- কামৰ বিষয়ে নিশ্চয়তা থাকিব। আপুনি প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত সফলতা লাভ কৰিব পাৰে। সমাজত সন্মান বৃদ্ধি হ’ব। আৱদ্ধ কামবোৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সহায়ত সম্পূৰ্ণ কৰা হ’ব। আপুনি মিঠা আচৰণেৰে সকলোৰে হৃদয় জয় কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- বিবাহ আলোচনাত সফল হ’বলৈ পাই যুৱকসকল সুখী হ’ব। বিতৰ্কিত ঘটনাবোৰে ক্ষতিগ্ৰস্ত কৰিব পাৰে। ব্যক্তিগত সম্পৰ্কত ঘনিষ্ঠতা বৃদ্ধি হ’ব। স্বাস্থ্য উন্নত হ’ব। দম্পতীয়ে সুখ পাব।

কন্যা ৰাশি- নতুন চুক্তিয়ে লাভ কৰিব। লাগি থকা কামবোৰ সম্পূৰ্ণ হ’ব। আপুনি সম্পৰ্ক উন্নত কৰিবলৈ পদক্ষেপ ল’ব। পৰীক্ষাত সফলতা থাকিব।

তুলা ৰাশি- অংশীদাৰীত্বত সংঘৰ্ষ এৰাই চলিবলৈ কৰা চেষ্টাত সফল হ’ব। কথোপকথনত নৰম হ’ব। এইটো এটা নতুন পৰিকল্পনা আৰম্ভ কৰাৰ অনুকূল সময়। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ এটা মন থাকিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- স্বাস্থ্য উন্নত হোৱাত সকাহ পাব। আপুনি লাভজনক আঁচনিত মূলধন বিনিয়োগ কৰিব। ঘৰুৱা বিবাদে উত্তেজনা বৃদ্ধি কৰিব। বিৰোধীৰ পৰা সাৱধান হ’ব। ধৰ্ম-কৰ্মৰ ওপৰত বিশ্বাস বৃদ্ধি পাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- অত্যাধিক ব্যয় নকৰিব। আপুনি পৰিস্থিতি অতিক্ৰম কৰিব। কৰ্মস্থানৰ সমস্যাবোৰৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাবলৈ আপুনি এক কঠিন সংগ্ৰামৰ মাজেৰে যাব লাগিব। জ্যেষ্ঠসকলৰ পৰামৰ্শ অনুসৰণ কৰক।

মকৰ ৰাশি- এটা আকস্মিক ভ্ৰমণ হ’ব। টকা অপচয় নকৰিব। কামৰ ক্ষেত্ৰত প্ৰত্যাহ্বান বৃদ্ধি পাব। কামৰ ধীৰ গতিৰ বাবে আপুনি বিচলিত হ’ব। দাম্পত্য জীৱনত সুখ পাব। স্বাস্থ্য ভাল হৈ থাকিব।

কুম্ভ ৰাশি- বুদ্ধিজীৱীসকলে সফলতা লাভ কৰিব। আপুনি কাৰ্য প্ৰণালী উন্নত কৰিব। প্ৰিয়জনৰ অনুভূতিৰ প্ৰতি মনোযোগ দিয়ক। আলোচনাত জড়িত সমস্যাবোৰ সমাধান হ’ব। এটা ধৰ্মীয় তীৰ্থযাত্ৰা হ’ব। স্বাস্থ্য ভাল হ’ব।

মীন ৰাশি- আপুনি প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত সফলতা লাভ কৰিব। সাৱধান হ’ব, লোকচানৰ আশংকা আছে। বৃদ্ধসকলৰ অনুভূতিক সন্মান কৰক। বিৰোধীসকলে হাৰাশাস্তি কৰিব। কামৰ পৰিমাণ বৃদ্ধি হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button