ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৫ অক্টোবৰ, সােমবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে দীঘলীয়া দূৰত্বৰ ভ্ৰমণলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। কিন্তু আজি আপুনি অনৈতিক কাৰ্য্যৰ পৰা আঁতৰি থাকিব, অন্যথা আপুনি ভুগিব লগীয়া হ’ব পাৰে। আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ ঘৰত এজন অতিথি আহিব পাৰে। য’ত আপুনি টকা খৰচ কৰিব লগীয়া হ’ব। যদি আপুনি আপোনাৰ চাকৰিত এজন জ্যেষ্ঠ বিষয়াৰ ওপৰত অসন্তুষ্ট, তেন্তে আজি আপুনি আপোনাৰ বক্তব্যত মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব।

বৃষ ৰাশি- আজি ব্যৱসায়িক লোকসকলে তেওঁলোকৰ কামৰ ক্ষেত্ৰত কিছুমান নতুন আঁচনিৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব। যি হঠাতে তেওঁলোকক লাভান্বিত কৰিব পাৰে। কিন্তু চৰকাৰী চাকৰিয়াল সকলে আজি তেওঁলোকৰ উৰ্ধতম বিষয়াৰ ৰোষৰ সন্মুখীন হ’ব লগা হ’ব পাৰে। আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে ভৱিষ্যতৰ কিছুমান পৰিকল্পনাৰ বিষয়ে আলোচনা কৰিবলৈ সন্ধিয়াটো কটাব। ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে আজি অধিক পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব। তেতিয়াহে তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ ব্যৱসায়ত লাভ কৰিব পাৰিব।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক উৎসাহজনক দিন হ’ব। আজি আপুনি চাকৰি আৰু ব্যৱসায় সম্পৰ্কীয় সকলো সমস্যা সমাধান কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। কিন্তু যদি আজি আপোনাৰ মাতৃৰ সৈতে আপোনাৰ তৰ্ক হয়, আপুনি আপোনাৰ কথাত মধুৰতা নেহেৰুৱাব। অন্যথা আপোনাৰ সম্পৰ্ক ভাঙি যাব পাৰে। আপুনি আজি ব্যৱসায়ত লাভ পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে সন্ধিয়াটো কটাব। আজি আপুনি আপোনাৰ সীমিত বৃত্তৰ পৰা ওলাই আহিব লাগিব আৰু আপোনাৰ বাবে লাভজনক কিছুমান লোকক লগ কৰিব লাগিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপুনি নিজকে শীতল কৰি ৰাখিব। আপোনাৰ শত্ৰুসকলে আপোনাক হাৰাশাস্তি কৰিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব। কিন্তু আপুনি তেওঁলোকৰ প্ৰতি কোনো মনোযোগ দিব নালাগে। কিয়নো তেওঁলোক নিজৰ মাজত কাজিয়া কৰি ধ্বংস হ’ব। আপুনি আজি পৰিয়ালত আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে ভাল সময় অতিবাহিত কৰিব। সন্ধিয়া আপোনাৰ পিতৃৰ সহায়ত আপুনি দীৰ্ঘদিনীয়া কাম সম্পন্ন কৰিব পাৰে। প্ৰেম জীৱনত আবদ্ধ লোকসকলে আজি তেওঁলোকৰ সকলো কথা তেওঁলোকৰ সংগীৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰিব নালাগে।

সিংহ ৰাশি- আজি সমাজত আপোনাৰ দায়িত্ব বৃদ্ধি পাব। সেয়েহে আজি আপুনি সামাজিক কাৰ্যসূচীত ব্যস্ত থাকিব। ব্যস্ত সময়সূচীৰ মাজত আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বাবে সময় উলিয়াবলৈ ব্যৰ্থ হ’ব। ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে আজি অজ্ঞাত ব্যক্তিৰ সৈতে লেনদেন পৰিহাৰ কৰিব লাগিব। আজি আনে কোৱা কথাত বিনিয়োগ নকৰিব। অন্যথা আপুনি ভৱিষ্যতে এক ডাঙৰ ক্ষতিৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত কিছু নতুন সুযোগ লাভ কৰিব।

কন্যা ৰাশি- সৃষ্টিশীল কামত আজি আপোনাৰ মন হ’ব। আজি প্ৰতিকূল পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হ’লেও আপুনি আপোনাৰ খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব। অন্যথা ই আপোনাৰ বাবে ক্ষতিকাৰক হ’ব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বৌদ্ধিক ক্ষমতা আজি বিকশিত হ’ব। যদি কোনো ঘৰুৱা সমস্যা আছিল, তেন্তে সেইটোও সমাধান কৰিব পাৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিনীয়া কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ আগ্ৰহী হ’ব। আজি পৰিয়ালত কাৰোবাৰ বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ আহিলে আপোনাৰ মন সুখী হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ মিশ্ৰিত ফলাফল আনিব। চাকৰিয়াল সকলে আজি তেওঁলোকৰ বিষয়াসকলৰ পৰা তেওঁলোকৰ প্ৰশংসা শুনি সুখী হ’ব। পত্নীৰ পৰামৰ্শ পাৰিবাৰিক ব্যৱসায়ৰ বাবে কাৰ্যকৰী হ’ব। কিন্তু আপুনি আজি আপোনাৰ সন্তানৰ পৰা কিছুমান হতাশাজনক খবৰ শুনিব পাৰে। সামাজিক ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ খ্যাতিও আজি সম্প্ৰসাৰিত হ’ব। বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে ভ্ৰমণত যোৱাৰ উপলক্ষ আজি বিৰাজ কৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপুনি কিবা বিশেষ কৰিবলৈ ব্যস্ত থাকিব, য’ত আপুনি সফল হ’ব। যদি আপুনি অংশীদাৰীত্বত এটা ব্যৱসায় কৰিছে, তেন্তে সেইটোৱেও আজি আপোনাক যথেষ্ট লাভ প্ৰদান কৰিব পাৰে। যদি আপোনাৰ আইন সম্পৰ্কীয় বিষয় এটা চলি আছে, আপুনি আজি ইয়াক জিকিব পাৰে। আপুনি আজি সন্তানৰ ফালৰ পৰা কিছুমান উৎসাহজনক বাতৰি শুনিব পাৰে। আপুনি আজি আত্মীয়ৰ ফালৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে।

ধনু ৰাশি- আজি আপোনাৰ প্ৰভাৱ আৰু গৌৰৱ বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। বিদেশত অধ্যয়ন কৰি থকা শিক্ষাৰ্থীসকলৰ ইচ্ছা আজি পূৰণ হ’ব। বৰ্তমান সময়ত আপোনাৰ মন আধ্যাত্মিক কাৰ্য্যৰ প্ৰতি আকৰ্ষিত হ’ব। কামৰ ক্ষেত্ৰত লাভৰ বাবে আজি এটা নতুন পৰিকাঠামো প্ৰস্তুত কৰা হ’ব। পৰিয়ালত অতিথিৰ আগমনে আজি আপোনাক সুখী কৰিব। আপুনি আজি ব্যৱসায়ত টকা পাব পাৰে। যিটো আপুনি আশা কৰা নাছিল। ই আপোনাক সুখী কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পাৰিবাৰিক ব্যৱসায়ত পিতৃৰ নিৰ্দেশনাৰ পৰা লাভান্বিত হ’ব। প্ৰেম জীৱনৰ লোকসকলে তেওঁলোকৰ বক্তব্য নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব। যদি তেওঁলোকে নকৰে, তেওঁলোকৰ সম্পৰ্ক ভাঙি যাব পাৰে। আজি আপোনাৰ শত্ৰুসকলে আপোনাক জয় কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব, কিন্তু আপুনি তেওঁলোকক এনে কৰাত বাধা দিব লাগিব। আজি আপুনি আনৰ অভাৱ পোৱাৰ আগতে নিজৰ ভিতৰলৈ চাব লাগিব। আপুনি আজি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সেৱাত সন্ধিয়াটো কটাব।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন। আজি যদি আপুনি মাটি বা বাহন ক্ৰয় কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, তেন্তে এইটো তাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। বিষয়াসকলে আজি কামৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাক প্ৰশংসা কৰা দেখা যাব। আজি আপুনি সাংসাৰিক আনন্দৰ বাবে কিছু ধন ব্যয় কৰিব। আজি আপুনি ব্যস্ত সময়সূচীৰ বাবে আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব নোৱাৰিব। যাৰ ফলত ঋতুগত ৰোগ হ’ব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে ভাল হ’ব। কিন্তু আজি আপুনি কোনো খৰখেদাকৈ সিদ্ধান্ত ল’ব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, আপুনি ভৱিষ্যতে সেই সিদ্ধান্তৰ বাবে অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। যদি আপোনাৰ সন্তানৰ সৈতে সম্পৰ্কিত কোনো সমস্যা আছিল, আপোনাৰ পিতৃৰ নিৰ্দেশনাত আজি ইয়াক সমাধান কৰিব পাৰিব। আনকি ব্যৱসায়তো আজি আপুনি আকাংক্ষিত লাভ কৰি সুখী হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি উচ্চ শিক্ষাৰ পথ প্ৰশস্ত কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button