ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৪ অক্টোবৰ, দেওবাৰ

মেষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ স্বাস্থ্য কিছু দূৰ্বল হ’ব পাৰে। আজি আপুনি ব্যৱসায়ৰ সন্দৰ্ভত কিছুমান নতুন লোকক লগ পাব আৰু তেওঁলোকৰ সহায়ত আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ গতি ত্বৰান্বিত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আপুনি আজি কাৰ্যালয়ত কিবা এটাৰ মাজেৰে যাব বিচাৰিব। আজি আপুনি কিছুমান নতুন লোকক লগ পাব আৰু আপোনাৰ কেৰিয়াৰ উন্নত কৰাত সহায় কৰিব। বিবাহযোগ্য লোকসকলৰ বাবে এটা ভাল সুযোগ আহিব।

বৃষ ৰাশি- আজি জীৱিকাৰ ক্ষেত্ৰত কাম কৰি থকা সকলৰ বাবে ভাল সুযোগ থাকিব। আজি পৰিয়ালত এটা শুভ কাৰ্যসূচীৰ বিষয়েও আলোচনা কৰা হ’ব পাৰে। আজি আপোনাৰ দূৰদৰ্শীতাই আপোনাৰ কামৰ ওপৰত প্ৰভাৱ পেলাব, যাৰ পৰা আপুনি নিশ্চিতভাৱে লাভান্বিত হ’ব। কিন্তু যদি আজি পৰিয়ালত বিবাদ হয়, আপোনাৰ কিছু চাপ থাকিব পাৰে। আজি যদি আপোনাৰ লাভ অৰ্জন কৰাৰ ভাল সুযোগ আছে, আপুনি ইয়াক লগে লগে ল’ব লাগিব। আজি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে সম্পৰ্ক মধুৰ হৈ থাকিব।

মিথুন ৰাশি- যদি আপোনাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ সহকৰ্মীসকলৰ সৈতে কোনো মতভেদ হৈ আছিল, তেন্তে ই আজি উন্নত হ’ব। যদি আপুনি আঁচনি এখনত ধন বিনিয়োগ কৰিব বিচাৰে, বৰ্তমানৰ বাবে বন্ধ কৰক, অন্যথা ই ক্ষতিকাৰক হ’ব পাৰে। আজি আপুনি সমাজত নিজৰ এক ভাল প্ৰতিচ্ছবি সৃষ্টি কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলে নতুন জ্ঞান অনুভৱ কৰিব। কিন্তু আজি আপোনাৰ পিতৃৰ চকুৰ সমস্যা হ’ব পাৰে। য’ত আপুনি সাৱধান হ’ব লাগিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা মধ্যমীয়া লাভজনক দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ভাতৃৰ সৈতে পৰামৰ্শ কৰাকে ধৰি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিনীয়া কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব। আজিৰ কিছুমান ব্যৱসায়িক পৰিস্থিতিয়ে আপোনাক নিৰাশ কৰিব পাৰে। আজি এজন সদস্যৰ বাবে আপোনাৰ মাজত বিতৰ্ক হ’ব পাৰে। যদি আপুনি আজি ব্যৱসায়ত বিনিয়োগ কৰে, ই আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আপুনি আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে ধৰ্মীয় স্থান দৰ্শনলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে আন দিনতকৈ ভাল দিন হ’ব। আজি আপুনি নতুন উদ্যোগৰ বাবে আপোনাৰ ব্যৱসায়িক অংশীদাৰৰ সৈতে লেনদেন কৰিব পাৰে। কিন্তু আজি আপুনি অত্যধিক মুকলিকৈ ধন ব্যয় নকৰিব, অন্যথা আপুনি বিত্তীয় সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। যদি আজি সন্তানৰ বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ আহে, আপুনি ইয়াক অনুমোদন কৰিব পাৰে। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি এটা ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানতো উপস্থিত থাকিব পাৰে। প্ৰেম সম্পৰ্কত সংগীৰ সৈতে তৰ্ক হ’ব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- আজি আপুনি হঠাতে কিবা এটা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ দৈনন্দিন ৰুটিন সলনি কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। যদি আজি আপোনাৰ সময়ৰ সীমাবদ্ধতা নাই, আপুনি প্ৰথমে আপোনাৰ স্তব্ধ কাম সম্পূৰ্ণ কৰাৰ কথা ভাবক। আজি আপুনি আপোনাৰ ঘৰটো ৰং কৰিব পাৰে, য’ত আপুনি যথেষ্ট ব্যয় কৰিব পাৰে। এজন অতিথি সন্ধিয়া আপোনাৰ ঘৰত উপস্থিত হ’ব পাৰে। প্ৰেম জীৱনক স্থায়ী সম্পৰ্কলৈ ৰূপান্তৰ কৰাৰ আপোনাৰ প্ৰচেষ্টা আজি সফল হ’ব।

তুলা ৰাশি- আজি পৰিয়ালৰ পৰিৱেশ আপোনাৰ বাবে সুখী কৰি ৰাখিব। যিসকলে নিযুক্তিৰ দিশত কাম কৰি আছে তেওঁলোকে ভাল সুযোগ পাব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীৰ বাবে এটা নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰিব বিচাৰে, আপুনি আজি সেইটো কৰিব পাৰে। আজি আপুনি বিদেশত বাস কৰা এটা পৰিয়ালৰ বাবে কিছু টকাৰ ব্যৱস্থা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। আপুনি আজি এগৰাকী মহিলা বন্ধুৰ সহায়ত আপোনাৰ চাকৰিত টকা লাভ কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ ভৱিষ্যতৰ বাবে লোৱা সিদ্ধান্তবোৰ সাৰ্থক হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ কিছু ধন দৰিদ্ৰ লোকৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰিব। আজি সন্ধিয়া খোজ কাঢ়ি থাকোতে আপুনি কিছু গুৰুত্বপূৰ্ণ তথ্য পাব পাৰে। যদি আপুনি আজি ভ্ৰমণলৈ যাব লগা হয়, মনোযোগেৰে চিন্তা কৰক, কিয়নো আপুনি ভাল পোৱা কিবা হেৰুওৱা আৰু চুৰি হোৱাৰ ভয় আছে। যদি প্ৰেম সম্পৰ্ক থকা সকলৰ মাজত কোনো উত্তেজনা থাকে, তেন্তে ইয়াৰ সমাপ্তি ঘটিব।

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যক দিয়া প্ৰতিশ্ৰুতি পূৰণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি বিবাহযোগ্য সদস্য এজনৰ বাবে এটা ভাল সম্পৰ্ক আহিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ ঘৰ পৰিষ্কাৰ আৰু সজোৱাৰ বাবেও কিছু টকা খৰচ কৰিব। আপুনি আপোনাৰ পত্নীক সন্ধিয়া বজাৰ কৰিবলৈ লৈ যাব পাৰে। যদি আপুনি আজি কৰবাত বিনিয়োগ কৰাৰ কথা ভাবে, ইয়াক অতি সাৱধানে কৰক।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ পৰোপকাৰৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি ধৰ্মীয় কাৰ্যসূচীবোৰতো ভালদৰে অংশগ্ৰহণ কৰিব। যদি আপোনাৰ ভাতৃৰ সৈতে আপোনাৰ তৰ্ক হৈছিল, তেন্তে সেইটোও আজি আপোনাৰ মিঠা কণ্ঠস্বৰৰ বাবে নিষ্পত্তি হ’ব। কিন্তু আজি আপোনাক কাৰ্যালয়ত মিছাকৈ অভিযুক্ত কৰা হ’ব পাৰে, যাৰ ফলত আপোনাৰ মন বিচলিত হ’ব। প্ৰেম সম্পৰ্কৰ লোকসকলে আজি ভৱিষ্যতৰ কিছুমান পৰিকল্পনাৰ বিষয়ে গভীৰভাৱে চিন্তা কৰিব।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে কঠিন দিন হ’ব। আজি আপুনি কামৰ ক্ষেত্ৰত কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰাৰ পিছতহে সফলতা লাভ কৰিব। আপোনাৰ বাবে সকলো উপলব্ধ নহ’বও পাৰে। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ দৈনন্দিন ব্যয় বিচাৰি উলিয়াব পাৰিব। আজি ঘৰত কোনো বস্তুক লৈ এজন সদস্যৰ সৈতে কাজিয়া হ’ব পাৰে। কিন্তু সন্ধিয়ালৈ আপোনাৰ পিতৃৰ সহায়ত ই সমাপ্ত হ’ব। আপুনি আজি সন্তানৰ ফালৰ পৰা কিছুমান আনন্দদায়ক খবৰ শুনিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ ইতিবাচক ফলাফল আহিব। আপুনি আপোনাৰ মনলৈ নেতিবাচক চিন্তা অহা বন্ধ কৰিব লাগিব। আজি যদি আপুনি কিবা কৰে, আপুনি নিশ্চিতভাৱে ইয়াত সফল হ’ব। সেয়েহে আজি আপুনি যি ভাল পায় সেয়া কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। আজি আপুনি ব্যৱসায়ত কাৰো প্ৰভাৱত কোনো সিদ্ধান্ত ল’ব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, তেন্তে আপুনি ভৱিষ্যতে সেই সিদ্ধান্তৰ বাবে অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button