ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২০ অক্টোবৰ, বুধবাৰ

মেষ ৰাশি- আপোনাৰ ঘৰৰ সপোন আজি সঁচা হ’ব পাৰে। সহকৰ্মীসকলে আপোনাৰ কৰ্মশৈলীক প্ৰশ্ন কৰিব পাৰে। আপুনি মিছাকৈ সমস্যাত পৰিব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- নতুন কাপোৰ লাভ কৰিব। আপুনি আপোনাৰ বাকপটুতাৰে সকলোকে প্ৰভাৱিত কৰিব। আপোনাৰ জীৱনশৈলী সলনি কৰিলে লাভান্বিত হ’ব। আনক ব্যক্তিগত জীৱনত প্ৰৱেশ কৰিবলৈ নিদিব। আপুনি কৰ্মচাৰীসকলৰ দ্বাৰা বিচলিত হৈ থাকিব।

মিথুন ৰাশি- ভূমি, সম্পত্তিৰ বাবে বিবাদ হ’ব পাৰে। বিৰোধীসকল সক্ৰিয় হ’ব। প্ৰদত্ত ধন ঘূৰি আহিবলৈ সময় লাগিব। সমাজত এনে কিছুমান লোক আছে যিয়ে আপোনাৰ প্ৰগতি দেখিব নোৱাৰে, সেয়েহে তেওঁলোকৰ পৰা সাৱধান হওক। দীৰ্ঘম্যাদী ৰোগ উদ্ভৱ হ’ব পাৰে।

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আপুনি আপোনাৰ কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ কাৰোবাক পৰামৰ্শ দিব লগীয়া হ’ব পাৰে। মাতৃৰ স্বাস্থ্য উন্নত হ’ব। ঘৰত পৰিয়ালত শান্তি স্থাপন কৰিবলৈ হনুমানক উপাসনা কৰক। অলৌকিক লাভালাভ হ’ব। আপুনি আপোনাৰ পছন্দৰ খাদ্য খাবলৈ পাব।

সিংহ ৰাশি- কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত ল’বলৈ আপুনি জ্যেষ্ঠসকলৰ মতামত ল’ব লাগিব। আপোনাৰ জেদী আচৰণে সম্পৰ্ক নষ্ট কৰিব পাৰে। যদি আপুনি কাৰোবাৰ সৈতে ভাল কৰে, পৰিস্থিতি আপোনাৰ বিপৰীত হ’ব পাৰে, সেয়েহে সাৱধান হ’ব।

কন্যা ৰাশি- সন্তানৰ বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ আজি আহিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত সঘনাই ক্ষতিগ্ৰস্ত হোৱা যন্ত্ৰপাতিৰ বাবে কৰ্মস্থানত স্থাপত্য পৰিৱৰ্তন কৰাৰ দ্বাৰা আপুনি লাভান্বিত হ’ব। কামত বাধা থাকিব পাৰে।

তুলা ৰাশি- ভূমি, নিৰ্মাণ সম্পৰ্কীয় সমস্যাবোৰ আজি সমাধান কৰা হ’ব পাৰে। কামৰ বাবে সমৰ্পিত হ’ব। লাভালাভ থাকিব। সন্তানৰ সফলতাত মন সুখী হ’ব। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰিত কৰিবলৈ ঋণৰ প্ৰয়োজন হ’ব।

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি বহুতো গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত ল’ব লগীয়া হ’ব পাৰে। আপুনি সাধুৰ সান্নিধ্য পাব। সপোনৰ দৰে কি পাৰ হৈ গৈছে সেয়া পাহৰি যোৱাটো উচিত হ’ব। মনত ৰাখিব যে কষ্টৰ বিষয়ে চিন্তা নকৰাটো আপোনাৰ ঔষধ।

ধনু ৰাশি- ভূমি, সম্পত্তিৰ ওপৰত বৃহৎ ব্যয়ৰ সম্ভাৱনা আছে। সাৱধানে ধন লেনদেন কৰক। যাত্ৰাৰ যোগ লাভজনক হিচাপে প্ৰমাণিত হ’ব। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱৰ ফলত ভুল সিদ্ধান্ত ল’ব লগীয়া হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- খৰখেদাকৈ একো নকৰিব। সঠিক সময়ৰ বাবে অপেক্ষা কৰা উচিত। স্বাস্থ্য উন্নত হ’ব। বাহনৰ সুখ সম্ভৱ। পত্নীৰ সৈতে সময় অতিবাহিত হ’ব। প্ৰশাসনৰ বাধাবোৰ আজি আহিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আপুনি অকলশৰীয়া অনুভৱ কৰিব। আপুনি খং কৰিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত মিছা অভিযোগ থাকিব পাৰে। সাৱধান হওক। পিতৃ-মাতৃৰ সৈতে বিবাদ হ’ব পাৰে। সেয়েহে শান্ত হৈ থকা উচিত।

মীন ৰাশি- আগতে লোৱা সিদ্ধান্তবোৰ সলনি কৰিব লাগিব। আকস্মিক লাভালাভ হ’ব পাৰে। ৰাজকীয় কামত বাধা থাকিব। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ বিবেচনাত সেইবোৰ আঁতৰাবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি সন্তানৰ ভৱিষ্যতৰ বাবে কিছুমান কঠোৰ সিদ্ধান্ত ল’ব লগীয়া হ’ব পাৰে।

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button