ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৮ অক্টোবৰ, মংগলবাৰ

মেষ ৰাশি- আপোনাৰ সংগীৰ সৈতে কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। দক্ষতা বৃদ্ধি হ’ব। সন্তানৰ অগ্ৰগতিত মন সুখী হ’ব। ঘৰ তথা পৰিয়ালত সুখ থাকিব। মিছা কথাৰ পৰা সাৱধান হ’ব।

বৃষ ৰাশি- আজি এটা শুভ দিন। নতুন আঁচনিবোৰে ব্যৱসায়ত লাভান্বিত হ’ব। বৈবাহিক জীৱন মধুৰ হ’ব। কামৰ ক্ষেত্ৰত উন্নতিৰ সুযোগ থাকিব। আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ সৈতে লেনদেন কৰোতে সাৱধান হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আপুনি সমাজ, পৰিয়ালত গুৰুত্ব পাব। শাস্ত্ৰ অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব। ব্যক্তিগত জীৱনত চলি থকা সংঘাতে দূৰত্ব বৃদ্ধি কৰিব পাৰে। অপ্ৰয়োজনীয় বিতৰ্কৰ পৰা আঁতৰি থাকিব।

চাওক আপােনাৰ সপ্তাহটােৰ ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- সামাজিক অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব। আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। মতামত নোসোধাকৈ কোনো মন্তব্য নিদিয়াটো উচিত। পিতৃৰ সৈতে এক গুৰুত্বপূৰ্ণ আলোচনা হ’ব। আনৰ সৈতে ভুলত নপৰিব, অন্যথা লোকচান আপোনাৰ হ’ব।

সিংহ ৰাশি- ব্যৱসায়ে গতি বৃদ্ধি কৰিব। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে সফলতা অৰ্জন কৰাৰ সময়। আপোনাৰ বিবেচনাত কাম কৰক। আদালতৰ গোচৰত অসাৱধান নহ’ব।

কন্যা ৰাশি- সামাজিক কামত আপোনাৰ সহযোগিতা থাকিব। আজি সময় সঠিকভাৱে ব্যৱহাৰ হ’ব। পৰিয়ালত শান্তি আৰু সুখ থাকিব। কৰ্মস্থানৰ কিছুমান লোকে আপোনাক সমালোচনা কৰিব পাৰে।

তুলা ৰাশি- নতুন ব্যৱসায়ত সফল হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত বিবাদ সম্ভৱ। আপুনি পাকস্থলী সম্পৰ্কীয় ৰোগত ভুগিব পাৰে। কথা কোৱাৰ আগত আপুনি কি কৰিব লাগে বুজি লব। আৰু তাৰ পিছত আপুনি কোৱাৰ দৰে কামটো সম্পূৰ্ণ কৰা আৰম্ভ কৰক।

চাওক আপােনাৰ সপ্তাহটােৰ ৰাশিফল

বৃশ্চিক ৰাশি- স্থায়ী সম্পত্তিৰ সিদ্ধান্ত ল’বলৈ খৰখেদা নকৰিব। ব্যৱসায়ত অনুকূল সুযোগ থাকিব। কিন্তু আপুনি বুদ্ধিমত্তাৰে কাম কৰিব লাগিব। আজি ধনৰ লেনদেন পৰিহাৰ কৰা উচিত। অন্যথা প্ৰৱঞ্চনাৰ সন্মুখীন হ’ব।

ধনু ৰাশি- আজি আপোনাৰ কেৰিয়াৰৰ ওপৰত গুৰুত্ব দিয়ক। ব্যৱসায়িক নতুন আঁচনিবোৰ লাভান্বিত হ’ব। পৰিয়ালত সম্প্ৰীতি বৃদ্ধি হ’ব। আপোনাৰ সামগ্ৰীবোৰ নিয়ন্ত্ৰণত নাৰাখিলে ক্ষতি হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- কৰ্মক্ষেত্ৰত বিষয়া শ্ৰেণীৰ গুৰুত্ব বৃদ্ধি পাব। চলিত বিবাদৰ বাবে পৰিয়ালে ঘৰ এৰি যাব লগা হ’ব পাৰে। আপুনি এটা নতুন ব্যৱসায় স্থাপনৰ বাবে ঋণৰ ব্যৱস্থা অব্যাহত ৰাখিব।

কুম্ভ ৰাশি- দিনটোৰ গুৰুত্ব বুজি লওক আৰু আপোনাৰ ভৱিষ্যতৰ বাবে সিদ্ধান্ত লওক। অত্যাধিক ব্যয় পৰিহাৰ কৰিব। খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। আপোনাৰ কৰ্মচাৰীসকলৰ অজ্ঞতাৰ ফলত অসুবিধা হ’ব পাৰে।

মীন ৰাশি- ব্যৱসায়ত লাভ হ’ব। কলা জগতৰ এজন বিখ্যাত ব্যক্তিৰ সৈতে বাৰ্তালাপ বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি ঘৰ, বাহন ক্ৰয় আৰু বিক্ৰীত ধন বিনিয়োগ কৰিব। আপোনাৰ জীৱনশৈলী সলনি কৰক।

চাওক আপােনাৰ সপ্তাহটােৰ ৰাশিফল

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button