ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১੦ অক্টােবৰ, দেওবাৰ

মেষ ৰাশি- সন্ত সঙ্গম থাকিব। বিষয় এটা জানিবলৈ কৌতূহল বৃদ্ধি পাব। পাৰিবাৰিক জটিলতাবোৰত সকাহ পাব। অৰ্থনৈতিক বিষয়ত অসাৱধান নহ’ব। চেহেৰা আৰু আড়ম্বৰ পৰিহাৰ কৰিব। ঋণ লোৱা পৰিহাৰ কৰিব।

বৃষ ৰাশি- চাকৰিত পদোন্নতি আৰু স্থানান্তৰৰ সম্ভাৱনা আছে। পৰিয়ালত সহযোগিতাৰ পৰিৱেশ থাকিব। লক্ষ্য মনত ৰাখি কাম কৰক, আপুনি পৰীক্ষাত সফলতা লাভ কৰিব।

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- আপোনাৰ জ্ঞানে বহুতো ব্যৱসায়িক স্তব্ধ কাম সম্পূৰ্ণ কৰিব। বহুদিনৰ পিছত এজন প্ৰিয় বন্ধুক লগ পাব। বিবাহিত জীৱন আনন্দদায়ক হ’ব। আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সৈতে সমানে ব্যৱহাৰ কৰক। সম্পত্তিৰ লেনদেনত সাৱধান হ’ব।

কৰ্কট ৰাশি- ৰাজনৈতিক সম্পৰ্ক আজি লাভান্বিত হ’ব। পদোন্নতিৰ সম্ভাৱনা আছে। সামাজিক কামত ব্যয় হ’ব। চাকৰিত স্বেচ্ছামূলক স্থানান্তৰে মন দুখিত কৰিব।

সিংহ ৰাশি- কৰ্মক্ষেত্ৰত আচৰণৰ দক্ষতা বৃদ্ধি পাব। বিষয়াসকলৰ মাজৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ’ব। স্বতঃস্ফূৰ্তভাৱে ধন প্ৰাপ্ত কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। পাৰিবাৰিক পৰিৱেশ অনুকূল হ’ব। আপোনাৰ নিজৰ শক্তিৰ ওপৰত কাম কৰক আৰু আনক বিশ্বাস নকৰিব।

কন্যা ৰাশি- নতুন ব্যৱসায়িক আঁচনি আৰম্ভ কৰা হ’ব। ডাঙৰ ৰাজনীতিবিদসকলৰ সৈতে এখন বৈঠক হ’ব। কলাত্মক কামৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব। অত্যাধিক লোভী নহ’ব, অন্যথা কৰা কামবোৰ হাতৰ পৰা ওলাই যাব পাৰে।

তুলা ৰাশি- নিজৰ ওপৰত বিশ্বাস ৰাখি নেতিবাচক চিন্তাক নিজৰ পৰা আঁতৰাই ৰাখিব। আত্মবিশ্বাসেৰে আগবাঢ়ি যাওক, সফলতা নিশ্চিতভাৱে আহিব। পতি/পত্নীৰ উন্নতিয়ে সামাজিক সন্মান বৃদ্ধি কৰিব। আপুনি প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত সফল হ’ব।

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃশ্চিক ৰাশি- অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। ব্যৱসায়িক বিষয়ত দায়বদ্ধতা আজি বৃদ্ধি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। সন্তানৰ প্ৰতি বিশেষ মনোযোগ দিব। কৰ্মচাৰীসকলে স্বাৰ্থ অনুসৰি কাম নকৰাৰ বাবে আপোনাৰ ওপৰত খং উঠিব।

ধনু ৰাশি- কামৰ ক্ষেত্ৰত নতুন প্ৰস্তাৱ প্ৰাপ্ত হ’ব পাৰে। পৰিয়ালত এক ধাৰাবাহিক পৰিস্থিতি থাকিব। বাহন ক্ৰয়ৰ সম্ভাৱনা আছে। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণত অৰ্থনৈতিক সহযোগিতা ল’ব লাগিব। কম কথা কওক আৰু অধিক কাম কৰক।

মকৰ ৰাশি- আপুনি কৰ্মক্ষেত্ৰত অৰ্হতা অনুসৰি কাম কৰিব। সন্তানৰ উদ্বেগ বৃদ্ধি হ’ব। আজি কামত আৰু দৌৰিব। আপোনাৰ দায়িত্বৰ পৰা পলাই যোৱাৰ সলনি সেইবোৰ সহ্য কৰক।

কুম্ভ ৰাশি- আজি সাৱধানে গাড়ী চলাওক। বিৰোধীসকলৰ কাৰণে বাণিজ্যিক বাধা থাকিব। সমস্যা কাৰোবাৰ সহযোগিতাৰে সমাধান কৰা হ’ব। কঠোৰ পৰিশ্ৰমতকৈ সফলতা কম হোৱাৰ বাবে আপুনি হতাশ হ’ব।

মীন ৰাশি- আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ ফলত ব্যৱসায়ত লাভ হ’ব। পৰিয়ালত মাংগলিক কামৰ বাবে এটা ৰোডমেপ থাকিব। সমাজত আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি পাব। কামৰ সম্প্ৰসাৰণৰ বাবে সঠিক নিৰ্দেশনা ল’ব লাগিব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button