অসমঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৯ অক্টােবৰ, শনিবাৰ

মেষ ৰাশি- আজি এটা বিষয় বুজিবলৈ এক কৌতূহল থাকিব। আপোনাৰ অধীনস্থ সকলে কৰা কামৰ প্ৰশংসা কৰক, আপুনি উপকৃত হ’ব। দিনটোৰ আৰম্ভণিতে মন দুখী হ’ব।

বৃষ ৰাশি- বিতৰ্কিত ক্ষেত্ৰত বিজয় হ’ব। আপুনি কিবা নতুন শিকিব পাৰিব। চাকৰিত উৎসাহৰ অভাৱ হ’ব। জীৱনৰ সৈতে সম্পৰ্কিত ব্যক্তিগত কথাবোৰ আজি পোহৰলৈ আহিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আপুনি প্ৰতিযোগিতাত সফল হ’ব। আপোনাৰ কামৰ প্ৰতি সৎ হ’ব। পত্নীৰ সৈতে মতপাৰ্থক্য সম্ভৱ। আপুনি আকাংক্ষিত উত্তৰ নোপোৱাৰ বাবে হতাশ হ’ব।

কৰ্কট ৰাশি- আজি নেতিবাচক চিন্তাধাৰাৰ প্ৰাধান্য থাকিব। আপুনি নিজৰ ওপৰত নিয়ন্ত্ৰণ হেৰুৱাব। বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত প্ৰাণহানিৰ সম্ভাৱনা আছে। আকাংক্ষিত শক্তি শক্তিশালী কৰক।

সিংহ ৰাশি- যদি আপুনি আপোনাৰ বৃত্তিত সুখী নহয়, তেন্তে এতিয়া অপেক্ষা কৰক। পৰিস্থিতি সময়ৰ সৈতে আপোনাৰ সৈতে খাপ খাব। পতি/পত্নীৰ আচৰণে মনোবল বৃদ্ধি কৰিব। ঋণ লোৱাৰ পৰিস্থিতি উদ্ভৱ হ’ব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- দৰিদ্ৰ লোকসকলক সহায় কৰক। ধনৰ লেনদেন সম্ভৱ। মাংগলিক কাৰ্যসূচীৰ ৰূপৰেখা প্ৰস্তুত হ’ব। ৰাজনৈতিক কাৰ্যসূচীত অংশগ্ৰহণ কৰিব। স্বাস্থ্যৰ অৱনতি হ’ব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আপুনি ঘৰুৱা বিষয়ত ব্যস্ত থাকিব। অতিথি আহিব পাৰে। ভূমি সম্পত্তিৰ সমস্যাৰ মোকাবিলা কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকল ফলাফলৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব। টকা উপাৰ্জন কৰাৰ আপোনাৰ ইচ্ছাত কোনো ভুল সিদ্ধান্ত নল’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আপুনি যিয়েই নকৰক, ইয়াক আন্তৰিকতাৰে কৰক। মানুহৰ পৰা উৎসাহ পাব। পাৰিবাৰিক সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ’ব। বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে সময় অতিবাহিত হ’ব। ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব। বেয়া সঙ্গ এৰি দিয়ক, অন্যথা ক্ষতি হ’ব।

ধনু ৰাশি- যিসকলে কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাক পছন্দ কৰা নাছিল তেওঁলোকে আজি আপোনাৰ কামৰ প্ৰশংসা কৰিব। কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ কাৰোবাৰ সহায় ল’ব লাগিব। সোধা অবিহনে কাকো আপোনাৰ মতামত নিদিব।

মকৰ ৰাশি- ধেমালিত খৰচ কৰা হ’ব। আপুনি পিতৃৰ আচৰণৰ পৰিৱৰ্তনৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব। মনত ৰাখিব যে আপোনাৰ প্ৰিয়জনক আপোনাৰ প্ৰয়োজন। উত্তেজনা নিৰন্তৰ বাঢ়ি আহিব।

কুম্ভ ৰাশি- আপুনি আজি ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। কিন্তু প্ৰগতি বাধাগ্ৰস্ত হ’ব। যাত্ৰা মনোৰম হ’ব। আপুনি কোনো কাৰণ নোহোৱাকৈ বিবাদত পৰিব পাৰে। মানসিকতা সলনি কৰাৰ যথেষ্ট প্ৰয়োজন আছে।

মীন ৰাশি- জমা হোৱা ধনৰ বিনিয়োগ লাভজনক হ’ব। কাৰোবাৰ দ্বাৰা বিপথে পৰিচালিত হ’লে সম্পৰ্ক দুৰ্বল হ’ব। সন্তানৰ সুখ প্ৰাপ্ত কৰা সম্ভৱ। যদি আপুনি চাকৰি সলনি কৰিবলৈ মন স্থিৰ কৰিছে, আপুনি কাৰোবাৰ পৰামৰ্শ অনুসৰি কাম কৰিব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button