ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৮ অক্টােবৰ, শুক্ৰবাৰ

মেষ ৰাশি- সামাজিক আধিপত্য বৃদ্ধি হ’ব। বন্ধুসকলে আপোনাক আপোনাৰ কামত সহায় কৰিব। যাত্ৰা মনোৰম হ’ব। ধাৰ দিয়া ধনৰ বিষয়ে সন্দেহ আছে। কিবা এটাৰ বিষয়ে আপোনাৰ মনত এক দ্বিধা থাকিব পাৰে, যি আপোনাক চাপ অনুভৱ কৰাব।

বৃষ ৰাশি- ব্যৱসায়ত নতুন ব্যৱহাৰে লাভান্বিত হ’ব। ধনৰ প্ৰবাহৰ বাধাবোৰ আঁতৰ হ’ব। আপুনি কামত পলম হোৱাৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব। কৰ্মস্থানৰ সহকৰ্মীসকলে আপোনাৰ সফলতাৰ প্ৰতি ঈৰ্ষা কৰিব। ভগ্নীসকলৰ সৈতে কাজিয়া হ’ব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- ধনৰ নতুন উৎস স্থাপন হ’ব। পাৰিবাৰিক মাংগলিক অনুষ্ঠানৰ পৰিকল্পনা হ’ব। বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে এটা জৰুৰী বিষয় আলোচনা কৰা হ’ব। ধৰ্মীয় পৰিৱেশত সময় অতিবাহিত কৰা হ’ব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বাবে চিন্তা থাকিব।

কৰ্কট ৰাশি- আপুনি স্তব্ধ কাম আৰু আঁচনিবোৰ সক্ৰিয় কৰিবলৈ সকলো প্ৰচেষ্টা কৰিব। আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সমৰ্থন পাব। ৰোগে চাপ সৃষ্টি কৰিব। কিন্তু অনুগ্ৰহৰ ওপৰত বিশ্বাস নকৰিব। সকলোবোৰ অনুকূল হ’ব।

সিংহ ৰাশি- শত্ৰুসকল পৰাজিত হ’ব। নতুন সম্পৰ্কই আপোনাৰ খ্যাতি আনিব পাৰে। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ যোগ আছে। নতুন আঁচনিত চিন্তা কৰি মূলধন বিনিয়োগ কৰক। পুৰণি বিবাদৰ সৈতে ভূমি সম্পত্তিৰ সমস্যাবোৰ অমীমাংসিত হৈ থাকিব।

কন্যা ৰাশি- আপুনি নতুন চাকৰি এটা আৰম্ভ কৰাৰ আগতে অভিজ্ঞ আৰু জ্যেষ্ঠসকলৰ পৰা নিৰ্দেশনা আৰু পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব। কাৰো কথাত আৱদ্ধ নহ’ব আৰু নিজকে পৰিপক্ক কৰিব। মূলধন বিনিয়োগ কৰাৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান হ’ব। আপুনি অধ্যয়নৰ বাবে ঋণ ল’ব লগীয়া হ’ব পাৰে।

তুলা ৰাশি- অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি আগতকৈ উন্নত হ’ব। নতুন সম্পৰ্ক স্থাপন হ’ব। সময়মতে আপোনাৰ প্ৰকৃতি আৰু আচৰণ সলনি কৰাটো ভাল হ’ব। আপোনাৰ অভ্যাসৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ পৰা দূৰত্ব অতিক্ৰম কৰিছে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আপুনি কৰ্মস্থানত কাৰোবাৰ প্ৰতি আকৰ্ষিত হ’ব। আজি ভাগ্য উদয় সম্ভৱ। আপুনি যিয়েই নকৰক, সম্পূৰ্ণ আত্মবিশ্বাস আৰু আনন্দেৰে কৰক। অৱশ্যেই আপুনি সফল হ’ব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে সম্পৰ্ক সৌহাৰ্দ্যপূৰ্ণ হ’ব।

ধনু ৰাশি- নতুন ব্যৱসায়ৰ আৰম্ভণি অনুকূল হ’ব। চাকৰিৰ পৰিৱৰ্তনৰ যোগ আছে। ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰিব পাৰে। কাণ সম্পৰ্কীয় বিষ হ’ব পাৰে। অপ্ৰয়োজনীয় বিতৰ্কত কথা নক’ব অন্যথা লোকচান হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- অৰ্থনৈতিক বিষয়বোৰ সমাধান হ’ব। আপোনাৰ স্বাৰ্থ অনুসৰি কাম পোৱাটো আনন্দদায়ক হ’ব। বিলাসৰ বাবে খৰচ কৰা সম্ভৱ। মানসিক অস্থিৰতা থাকিব। আপুনি সহায় কৰা সকলে আজি আপোনাৰ বিৰোধিতা কৰিব।

কুম্ভ ৰাশি- আদৰ্শগত পাৰ্থক্য সমাধান হ’ব। কোনোবাই নিজৰ মনৰ কথা কোৱাৰ সুযোগ পাব। নতুন চুক্তিবোৰ ব্যৱসায়ত লাভজনক হ’ব। স্থবিৰ হৈ পৰা কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ সময় লাগিব পাৰে। মাংগলিক কাৰ্যত ব্যয় সম্ভৱ।

মীন ৰাশি- অতীত পাহৰি যাওক আৰু আপোনাৰ সম্পৰ্কটো নতুনকৈ আৰম্ভ কৰক। আপোনাৰ প্ৰগতিয়ে প্ৰতিপক্ষক আঘাত কৰিব পাৰে। ৰাজনীতিৰ কাৰণে শত্ৰুসকলে আপোনাৰ ক্ষতি কৰিবলৈ সকলো সম্ভৱ কৰিব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button