ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

মেষ ৰাশি- খঙৰ আধিক্য থাকিব। পৰিয়ালত উদযাপনৰ পৰিৱেশ থাকিব। ব্যৱসায়ৰ প্ৰতি মনোযোগ দিয়ক। সময়মতে মোকাবিলা কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। ব্যক্তিগত জীৱনত ব্যস্ততা থাকিব। নিজকে বৃথা সন্দেহ নকৰিব।

বৃষ ৰাশি- আপুনি আপোনাৰ কেৰিয়াৰৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব। নতুন কামত খৰধৰ নকৰিব। আপুনি আপোনাৰ পাৰিবাৰিক দায়িত্ববোৰ ভালদৰে পালন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত কৰ্মচাৰীৰ নিষ্ক্ৰিয়তাৰ বাবে মন অসন্তুষ্ট হ’ব।

মিথুন ৰাশি- ব্যস্ত হওক, শীতল হওক। আপুনি সদায় আনক সহায় কৰিবলৈ সাজু। আজি ব্যয় অপ্ৰয়োজনীয়ভাৱে বৃদ্ধি হ’ব। আজি ভাল খবৰ পোৱাৰ দিন।

কৰ্কট ৰাশি- আপুনি আনে কোৱা কথাবোৰ সোনকালে বিশ্বাস কৰিব। অৰ্থনৈতিক ক্ষেত্ৰত আজি শক্তিশালী হ’ব। সামাজিক কামে সফলতা আৰু প্ৰভাৱ বৃদ্ধি কৰিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত নতুন আঁচনিৰ ওপৰত আলোচনা হ’ব।

সিংহ ৰাশি- আপুনি আপোনাৰ কথাৰে মানুহক আকৰ্ষিত কৰিব। প্ৰিয়জনৰ সৈতে সময় ভালদৰে ব্যৱহাৰ কৰা হ’ব। বিতৰ্ক আৰু কাজিয়াই মানসিক কষ্টৰ সৃষ্টি কৰিব। সন্তানৰ আচৰণে মনত হতাশা সৃষ্টি কৰিব।

কন্যা ৰাশি- পৰিয়ালৰ সুখ আৰু সম্পদ বৃদ্ধি হ’ব। বাক সংযম প্ৰয়োজন। আপুনি সমাজৰ কামত উৎসাহেৰে অংশগ্ৰহণ কৰিব। চাকৰিত পদোন্নতিৰ সম্ভাৱনা আছে।

তুলা ৰাশি- ব্যক্তিগত জীৱনত কঠোৰ সিদ্ধান্ত ল’ব লাগিব। পৰিয়ালৰ সুখ আৰু সম্পদ আজি বৃদ্ধি পাব। আপোনাৰ বক্তব্যৰ ওপৰত সংযম প্ৰয়োজন। সমাজৰ কামত উৎসাহেৰে অংশগ্ৰহণ কৰিব। চাকৰিত পদোন্নতিৰ সম্ভাৱনা আছে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আপুনি আপোনাৰ সম্পৰ্ক বৃদ্ধি কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব। আজিৰ অৰ্থনৈতিক বিনিয়োগ লাভজনক হ’ব। ধন সম্পৰ্কীয় কামবোৰ সম্পূৰ্ণ হ’ব। মানসিক শান্তিৰ সন্ধানত আধ্যাত্মিকতাৰ সৈতে সংযোগ স্থাপন কৰাৰ সুযোগ থাকিব।

ধনু ৰাশি- আপুনি আনৰ ফালে চাই আপোনাৰ জীৱনশৈলী সলনি কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব। ব্যৱসায়িক পৰিস্থিতি আশাব্যঞ্জক হ’ব। পত্নীৰ অনুভূতি বুজি লওক আৰু সময় দিয়ক। আপুনি দান কৰি মানসিক সুখ অৰ্জন কৰিব। ব্যৱসায়িক নতুন কাৰ্যকলাপ লাভজনক হ’ব।

মকৰ ৰাশি- আপোনাৰ কাম কৰাৰ পদ্ধতি সলনি কৰক। ঘৰৰ সাজসজ্জাত বহুত খৰচ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপুনি আজি ঋণ লোৱা পৰিহাৰ কৰা উচিত। ব্যৱসায়ত নতুন আঁচনি আৰম্ভ হ’ব। পৰিয়ালত মাংগলিক কামৰ পৰিকল্পনা হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- দিনটো উপযুক্ত। আপুনি সদায়ে আনৰ হিতৰ বাবে সাজু, কিন্তু আপুনি মানুহৰ পৰা হতাশাজনক কথা লাভ কৰিব। ব্যৱসায়ত লাভ হ’ব। খ্যাতি, মূল্য, সন্মান বৃদ্ধি হ’ব। চৰকাৰী কামত সফলতা আহিব। জীৱিকা বৃদ্ধি হ’ব।

মীন ৰাশি- আপোনাৰ বুদ্ধিমত্তা আৰু দূৰদৰ্শীতাই ব্যৱসায়ক লাভান্বিত কৰিব। বন্ধুবৰ্গৰ পৰা সমৰ্থন থাকিব। ৰাজনীতিত নতুন সম্পৰ্ক লাভজনক প্ৰমাণিত হ’ব। আজি কাম আপোনাৰ পৰিকল্পনা অনুসৰি হ’ব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button