ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১ অক্টােবৰ, শুকুৰবাৰ

মেষ ৰাশি- আপুনি অসাৱধানতাপূৰ্ণ ভুলৰ বাবে দুখিত হ’ব। কৰ্মস্থানত নতুন দায়িত্ব পাব পাৰে। সময় মধ্যমীয়া হ’ব। পৰিস্থিতি আগতকৈ কিছু উন্নত হ’ব।

মনত অলসতা আৰু নিষ্ক্ৰিয়তাৰ অনুভূতি থাকিব।

বৃষ ৰাশি- ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ বাবে সময় উপযুক্ত। আপুনি গ্ৰহণ কৰা কাম সফল হ’ব। গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্তবোৰ আৱেগিক স্তৰত ল’ব লগীয়া হ’ব পাৰে।

আপোনাৰ কামৰ প্ৰশংসা কৰা হ’ব।

মিথুন ৰাশি- কেইবাদিনো ধৰি হোৱা অসম্পূৰ্ণ কাম আজি সম্পূৰ্ণ হ’ব। ধনৰ স্থিতি উন্নত হ’ব। পৰিয়ালত শুভ অনুষ্ঠান থাকিব। স্বাস্থ্য উন্নত হ’ব। মন সুখী হ’ব।

ভাল আৰু অনুকূল খবৰ লাভ কৰিব।

কৰ্কট ৰাশি- আপোনাৰ কোনো ইচ্ছাৰ ফলত ক্ষতি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপোনাৰ আচৰণ নৰম কৰক। ভ্ৰমণৰ যোগ আছে।

নেতিবাচকতাৰ আধিপত্যই সিদ্ধান্ত লোৱাত পলম কৰিব।

সিংহ ৰাশি- কাকো নিন্দা নকৰিব। আপোনাৰ আচৰণ দুৰ্বল হ’ব। বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে মনোৰঞ্জন আদিত সময় অতিবাহিত হ’ব। ব্যৱসায়ত নতুন আঁচনি আৰম্ভ হ’ব।

কামৰ ক্ষেত্ৰত সম্প্ৰীতি অপৰিহাৰ্য।

কন্যা ৰাশি- অংশীদাৰীত্বত ধন বিনিয়োগ কৰাটো লাভজনক হ’ব। আপুনি পাৰিবাৰিক দায়িত্ব পালন কৰিব। আপোনাৰ অৱস্থান পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে।

নাৰী পক্ষৰ পৰা বিৰোধিতা হ’ব।

তুলা ৰাশি- কাৰিকৰী বিজুতিৰ বাবে আপোনাৰ কাম স্থগিত থাকিব। আপোনাৰ অৱহেলাৰ ফলত কৰ্মক্ষেত্ৰত সমস্যা হ’ব পাৰে।

ব্যস্ত সময়সূচীৰ বাবে ব্যক্তিগত জীৱনত ব্যাঘাত জন্মিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আপোনাৰ পিতৃৰ স্বাস্থ্য সম্পৰ্কে চিন্তিত হ’ব। আপুনি দীৰ্ঘম্যাদী ৰোগত ভুগি থাকিব। প্ৰভাৱশালী লোকসকল উপকৃত হ’ব।

সংযোগ ক্ষেত্ৰ সম্প্ৰসাৰিত হ’ব। চাকৰিত পৰিৱৰ্তন হ’ব।

ধনু ৰাশি- পৰিয়ালত শুভ অনুষ্ঠান হ’ব। কাম কেৱল পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সহায়ত হ’ব। ভাগ্যই আপোনাৰ সমস্যা সমাধান কৰিব।

আপুনি সন্দেহ কৰা যিকোনো ব্যক্তি ভুল।

মকৰ ৰাশি- ব্যৱসায়ে সময় আৰু পৰিস্থিতি উন্নত কৰিব। আপুনি কাম কম সময়ৰ ভিতৰতে সম্পূৰ্ণ কৰিব। আপুনি ভাল খবৰ পাব। হিচাপ ৰখাত বিশেষ যত্ন ল’ব।

আপুনি নিজকে প্ৰতাৰণা কৰিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- তৈলবীজত ধন বিনিয়োগ কৰোতে সাৱধানতা অৱলম্বন কৰা প্ৰয়োজন। সময় শুভ আৰু অনুকূল হ’ব। ঘৰত শুভ কামৰ পৰিকল্পনা কৰা হ’ব।

সন্তানৰ বৈবাহিক প্ৰস্তাৱ সফল হ’ব।

মীন ৰাশি- দীৰ্ঘদিন ধৰি স্থগিত থকা নিযুক্তি সম্পৰ্কীয় কামবোৰ সম্পূৰ্ণ হ’ব। আপুনি চাকৰিত এটা নতুন প্ৰস্তাৱ পাব পাৰে। চৰকাৰী কামত সফলতা আহিব।

অলসতা পৰিহাৰ কৰিব। যাত্ৰা লাভজনক হ’ব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button