ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৩১ মাৰ্চ, বৃহস্পতিবাৰ

মেষ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি শৈক্ষিক কামৰ বাবে আন এখন ঠাইলৈ যাব পাৰে। চৰকাৰী ক্ষমতাৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব। দৈনন্দিন কামত ব্যাঘাত জন্মিব পাৰে। উপাৰ্জন বৃদ্ধিৰ উপায় বিকশিত হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত আজি পৰিশ্ৰম বৃদ্ধি হ’ব। বাৰ্তালাপত ভাৰসাম্য বজাই ৰাখক। আপুনি পৰিয়ালৰ সৈতে এটা ধৰ্মীয় স্থানলৈ যাব লাগিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- শান্ত হৈ থাকক। বৃথা খং পৰিহাৰ কৰক। পৰিয়ালত সদ্ভাৱ বৃদ্ধি পাব। আপুনি এজন বন্ধুৰ সহায়ত চাকৰিৰ সুযোগ পাব পাৰে। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। চাকৰিয়াল সকলে বদলিৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। মানসিক শান্তি থাকিব। আপুনি পৰিয়ালৰ সমৰ্থন পাব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যই কিছু চিন্তিত কৰিব পাৰে। ভ্ৰমণৰ যোগ আছে।

মিথুন ৰাশি- মন অস্থিৰ হ’ব পাৰে। আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। আজি কিছু কষ্টৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব পাৰে। ধৰ্মৰ প্ৰতি শ্ৰদ্ধা থাকিব। বন্ধুৰ সহায়ত কঠিন পৰিস্থিতিৰ পৰা নিষ্ঠাৰ পাবলৈ সক্ষম হব। শিশুসকলৰ পৰা ভাল খবৰ থাকিব পাৰে। ধৰ্মীয় কামৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব। পৰিয়ালত সদ্ভাৱ বৃদ্দি পাব। অপৰিকল্পিত ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। পৰিয়ালত সদ্ভাৱ বৃদ্ধি পাব। বস্ত্ৰৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব পাৰে। খাদ্যৰ বিষয়ে সাৱধান হওক। মনত হতাশা আৰু অসন্তুষ্টিৰ অনুভূতি থাকিব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিকাৰ হ’ব পাৰে। দীঘলীয়া যাত্ৰাত যোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। ধৰ্মীয় সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হব। পত্নীৰ সৈতে সাধাৰণ মনোমালিন্য ঘটিব পাৰে। অতিথিৰ আগমণ ঘটিব ঘৰলৈ।

সিংহ ৰাশি- ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিব। লিখনি বৌদ্ধিক কামৰ পৰা উপাৰ্জনৰ এক মাধ্যম হ’ব পাৰে। কোনো কঠিন পৰিস্থিতিৰ সন্মুখীন হবলগীয়া হব পাৰে। পাৰিবাৰিক সমস্যাবোৰে মন বিচলিত কৰিব পাৰে। মিঠা খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব। ব্যৱসায়ী সকল সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ কৰাৰ পূৰ্বে অভিজ্ঞ জনৰ সৈতে আলোচনা কৰক।

কন্যা ৰাশি- আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সমৰ্থন পাব। কামৰ ক্ষেত্ৰত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। খং আৰু আবেগৰ অত্যাধিক পৰিহাৰ কৰক। মনত হতাশা আৰু অসন্তুষ্টিৰ অনুভূতি থাকিব। প্ৰকৃতিত বিৰক্তি থাকিব পাৰে। ব্যয়ৰ প্ৰতিশ্ৰুতি পৰিহাৰ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। পৰিয়ালত সদ্ভাৱ বৃদ্ধি পাব। পত্নীৰ পৰামৰ্শই আপোনাক আজি সঠিক পথ দেখুৱাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হব। শৈক্ষিক কামত সন্তোষজনক ফলাফল লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সচেতন হওক। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। ব্যৱসায়ৰ প্ৰতি মনোযোগ নিদিলে আজি লোকচানৰ সন্মুখীন হব লাগিব পাৰে। ধৰ্মৰ প্ৰতি শ্ৰদ্ধা থাকিব। আত্মবিশ্বাস হ্ৰাস হ’ব। মিঠা খাদ্যৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব। ঘৰত ধৰ্মীয় কাৰ্যসূচী থাকিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- দিনটো আনন্দৰে পৰিপূৰ্ণ হব। সামাজিক স্থানত শান্ত হৈ থাকিবলৈ চেষ্টা কৰক। পৰিয়ালটোত ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপ থাকিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত আজি পৰিশ্ৰম বৃদ্ধি পাব পাৰে। আকস্মিকভাৱে ধন লাভ কৰিব পাৰে। বন্ধুবৰ্গৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। বস্ত্ৰ আদিৰ নামত ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব। পৰিয়ালত সুখৰ পৰিৱেশ থাকিব। আজি অজ্ঞাত শত্ৰুৰ পৰা সাৱধান হৈ থকা ভাল। উপাৰ্জন হ্ৰাস আৰু উচ্চ ব্যয়ৰ পৰিস্থিতিয়ে আৰ্থিক সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে।

ধনু ৰাশি- বৌদ্ধিক কামত ব্যস্ততা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। চাকৰিটোত বিষয়াসকলৰ সৈতে সম্প্ৰীতি বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। আপুনি এটা সম্পত্তিত বিনিয়োগ কৰিব পাৰে। পিতৃৰ পৰা সমৰ্থন লাভ কৰিব পাৰিব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। আজি সঠিক সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ নকৰিলে প্ৰতাড়নাৰ সন্মুখীন হব লাগিব পাৰে। শৈক্ষিক কামত ব্যাঘাত ঘটিব। চাকৰিটোত পদোন্নতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব।

মকৰ ৰাশি- আত্মনিৰ্ভৰশীল হওক। মানসিক শান্তিৰ বাবে চেষ্টা কৰক। চাকৰি সলনিৰ সম্ভাৱনা আছে। আপুনি পৰিয়ালৰ পৰা আঁতৰি থাকিব লাগিব পাৰে। কঠোৰ পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। বন্ধুবৰ্গৰ পৰা সহযোগিতা লাভ কৰিব। ঘৰত সম্প্ৰীতিৰ পৰিৱেশ থাকিব। দীৰ্ঘ দিন ধৰি স্থগিত হৈ থকা কোনো কাম আজি সম্পূৰ্ণ হব পাৰে। বাহিৰত খাদ্য গ্ৰহণ কৰাৰ পৰা বিৰত থাকক। পত্নীৰ সৈতে কিছু মতভেদ ঘটিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- মনটো অস্থিৰ হৈ থাকিব। পাৰিবাৰিক সমস্যাই মন বিচলিত কৰিব পাৰে। বাহন ক্ৰয় বা মেৰামতিৰ নামত আজি ধন ব্যয় হব। উচ্চ শিক্ষা গ্ৰহণৰ বাবে বিদেশ ভ্ৰমণৰ যোগ আছে। আত্মবিশ্বাস হ্ৰাস হব। যাৰ বাবে কোনোৱে আপোনাৰ সুযোগ লোৱাৰ চেষ্টা কৰিব পাৰে। কথা কওতে শালীনতা বৰ্তাই ৰাখক। অধিক খঙে আজি আপোনাৰ নিজৰে ক্ষতি কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- অৰ্থহীন খং আৰু তৰ্ক পৰিহাৰ কৰক। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি নজৰ দিয়ক। ঘৰলৈ এজন বন্ধুৰ আগমণ ঘটিব পাৰে। বস্ত্ৰ আদি উপহাৰ হিচাপে লাভ কৰিব পাৰে। পৰিয়ালত অস্থিৰতা বৃদ্ধি হব। ব্যৱসায় সংক্ৰান্তীয় সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ কৰাৰ পূৰ্বে অভিজ্ঞ আৰি জ্যেষ্ঠ জনৰ সৈতে আলোচনা কৰক। চাকৰিত পদোন্নতিৰ যোগ আছে। পত্নীৰ সৈতে সম্পৰ্ক মধুৰ হব।

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button