ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সাপ্তাহিক ৰাশিফলঃ ২৮ মাৰ্চৰ পৰা ৩ এপ্ৰিললৈ

মেষ ৰাশি- মেষ ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত যিকোনো কাম কৰোঁতে খৰখেদা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে, হঠাতে আপোনাৰ সন্মুখত কিছুমান ডাঙৰ জটিলতা আহিব পাৰে, যাক ধৈৰ্য্য সহকাৰে সমাধান কৰিব লাগিব। এই সময়ছোৱাত, প্ৰতাৰিত হোৱা বা কাৰো হেঁচা পৰিহাৰ কৰিব। এই সপ্তাহটোত আপোনাৰ মন শান্ত ৰাখিব আৰু কাৰো সৈতে জড়িত নহ’বলৈ চেষ্টা কৰিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত কামৰ বোজা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে, ব্যৱসায়ত কিছুমান অৰ্থনৈতিক সমস্যা হ’ব, কিন্তু সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধলৈ আপুনি সেইবোৰ অতিক্ৰম কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। যিসকলে শ্বেয়াৰ-বজাৰ, কমিছন আদিৰ কাম কৰে, তেওঁলোকে ধনৰ লেনদেনত সাৱধান হোৱা প্ৰয়োজন।

সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত, এটা ব্যৱসায়িক ভ্ৰমণ মনোৰম আৰু লাভজনক প্ৰমাণিত হ’ব। প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুতি কৰা শিক্ষাৰ্থীসকলে অলসতা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব। যদি আপুনি ইতিমধ্যে প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত আছে, তেন্তে আপোনাৰ প্ৰেম সংগীৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্ক বৃদ্ধি পাব আৰু তেওঁৰ সৈতে সুখেৰে সময় কটোৱাৰ ভাল সুযোগ থাকিব।

বিবাহিত জীৱনত মধুৰতা থাকিব। আপুনি অভিভাৱকৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব।

বৃষ ৰাশি- বৃষ ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত হাতত থকা সুযোগৰ বাহিৰে আনফালে দৌৰি যোৱা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব, অন্যথা তেওঁলোকৰ আধা কথা সঁচা আৰু আধা মিছা হ’ব পাৰে। এই সপ্তাহত, আপোনাৰ কাম কৰিবলৈ যথেষ্ট শক্তি আৰু উৎসাহ থাকিব, যাক সঠিক দিশত ব্যৱহাৰ কৰিব পাৰে আৰু আপুনি অপ্ৰত্যাশিত সফলতা লাভ কৰিব পাৰে। নিযুক্তি প্ৰাপ্ত লোকসকলে তেওঁলোকৰ কাম আনৰ বিশ্বাসত এৰি দিয়া পৰিহাৰ কৰিব লাগিব, অন্যথা প্ৰস্তুত কৰা কামৰ অৱনতি হ’ব পাৰে। একেদৰে, যদি আপুনি আপোনাৰ কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায় আগবঢ়োৱাৰ কথা ভাবি আছে, তেন্তে ভাগ্যৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰাৰ সলনি সঠিক দিশত চেষ্টা কৰক।

ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে ওচৰৰ সুবিধাবোৰত দূৰৱৰ্তী লোকচান পৰিহাৰ কৰিব লাগিব। যুৱকসকলৰ বেছিভাগ সময় ধেমালিত অতিবাহিত হ’ব। কৰ্মৰত মহিলাসকলৰ বাবে কৰ্মক্ষেত্ৰ আৰু ঘৰৰ মাজত মিলামিছা কৰিবলৈ কিছু অসুবিধা হ’ব পাৰে। যদি আপুনি আপোনাৰ প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক ভালদৰে বজাই ৰাখিব বিচাৰে, তেন্তে প্ৰেম সংগীৰ জীৱন প্ৰয়োজনতকৈ অধিক দিয়াত বা সমগ্ৰ বিশ্বতে আপোনাৰ প্ৰেম প্ৰদৰ্শন কৰাত হস্তক্ষেপ কৰা পৰিহাৰ কৰিব।

এই সপ্তাহত, মনটো পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অলপ চিন্তিত হ’ব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- মিথুন ৰাশিৰ লোকসকলে যদি এই সপ্তাহত পৰিকল্পিতভাৱে তেওঁলোকৰ কাম সময়মতে সম্পূৰ্ণ কৰে, তেন্তে তেওঁলোকে আকাংক্ষিত সফলতা আৰু লাভালাভ লাভ কৰিব পাৰে। এই সপ্তাহত আপোনাৰ ভাগ্য আৰু বন্ধুবৰ্গৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব। কামৰ ক্ষেত্ৰত জ্যেষ্ঠ আৰু কনিষ্ঠ দুয়োৰে পৰা সহযোগিতা থাকিব। যিসকলে চাকৰিৰ পৰিৱৰ্তনৰ বাবে চেষ্টা কৰি আছিল তেওঁলোকৰ বাবে এটা ভাল সুযোগ থাকিব পাৰে। এই সপ্তাহ মহিলা পেছাদাৰীসকলৰ বাবে অতি শুভ, তেওঁলোকে আকাংক্ষিত পদোন্নতি লাভ কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত আকাংক্ষিত লাভালাভ লাভ কৰিব পাৰে।

এই সময়ছোৱাত, বজাৰত আৱদ্ধ ধনো অপ্ৰত্যাশিতভাৱে ওলাই আহিব পাৰে। ৰাজনীতিৰ সৈতে সম্পৰ্কিত লোকসকলে এক ডাঙৰ স্থিতি বা ডাঙৰ দায়িত্ব পাব পাৰে, যি তেওঁলোকৰ সন্মান বৃদ্ধি কৰিব। ঘৰত এজন মৰমৰ সদস্যৰ আগমনৰ লগে লগে সুখৰ পৰিৱেশ থাকিব। সপ্তাহৰ শেষলৈ, পিকনিক বা পাৰ্টি আদিৰ কাৰ্যসূচীও থাকিব পাৰে।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ’ব আৰু আপুনি প্ৰেম সংগীৰ সৈতে ভাল সময় অতিবাহিত কৰিব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে আপোনাৰ প্ৰেমৰ ওপৰত বিবাহৰ মোহৰ লগাব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব।

কৰ্কট ৰাশি- এই সপ্তাহটোৱে কৰ্কট ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে মজলীয়া ফল দিব। কৰ্কট ৰাশিৰ লোকসকলৰ এই সপ্তাহত তেওঁলোকৰ বক্তব্য আৰু আচৰণৰ ওপৰত যথেষ্ট সংযম ৰখাৰ বিশেষ প্ৰয়োজন হ’ব। কাৰোবাৰ সৈতে হাঁহি থাকোঁতে সম্পূৰ্ণ সাৱধান হ’ব, যাতে সেইবোৰ উপহাসলৈ পৰিৱৰ্তিত নহয়। কৰ্কট ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত কামৰ ক্ষেত্ৰত কিছু অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব লগা হ’ব পাৰে, কিন্তু আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সহায়ত ইয়াক সমাধান কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিশেষ যত্ন ল’ব। খাদ্যৰ বিশেষ যত্ন ল’ব, অন্যথা আপোনাৰ পেট সম্পৰ্কীয় সমস্যা হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে এনে ঠাইত ধন বিনিয়োগ কৰা পৰিহাৰ কৰিব লাগে য’ত বিপদাশংকাৰ আশংকা থাকে।

ঘৰুৱা পৰিয়ালৰ সৈতে সম্পৰ্কিত যিকোনো সমস্যা সমাধান কৰোঁতে, জ্যেষ্ঠসকলৰ অনুভূতি আৰু পৰামৰ্শ উপেক্ষা কৰা পৰিহাৰ কৰিব। শিক্ষাৰ্থী আৰু যুৱকসকলে তেওঁলোকৰ লক্ষ্যৰ পৰা বিচ্যুত হ’ব পাৰে। প্ৰতিযোগিতা পৰীক্ষাৰ প্ৰস্তুতিত নিয়োজিত শিক্ষাৰ্থীসকলৰ মন অধ্যয়নৰ দ্বাৰা বিচলিত হ’ব পাৰে। যদি আপুনি প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত আছে, তেন্তে যিকোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত অতি চিন্তা কৰি লওক, অন্যথা আপুনি পিছত অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে।

পাৰিবাৰিক জীৱনত কঠিন সময়ত পত্নীয়ে আপোনাৰ সৈতে দৃঢ়তাৰে থিয় দিব আৰু লগতে পৰিয়ালত আপোনাৰ সিদ্ধান্তৰ ওপৰত সম্পূৰ্ণ আস্থা প্ৰদৰ্শন কৰিব।

সিংহ ৰাশি- সিংহ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে এই সপ্তাহটোৱে সৌভাগ্য কঢ়িয়াই আনিছে। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে, আপুনি কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায় সম্পৰ্কীয় কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব। নিযুক্তি প্ৰাপ্ত লোকসকলে আকাংক্ষিত পদোন্নতি বা স্থানান্তৰ পাব পাৰে। ব্যৱসায়ত আপুনি আশা কৰাতকৈ অধিক লাভ পাব। যিসকলে দীৰ্ঘদিন ধৰি চাকৰিৰ সন্ধানত ভ্ৰমণ কৰি আছিল তেওঁলোকে এটা ভাল চাকৰি বিচাৰি পাব পাৰে। সামগ্ৰিকভাৱে কেৰিয়াৰৰ সৈতে সম্পৰ্কিত সমস্যা আঁতৰাত মন সুখী হ’ব। এটা ব্যৱসায়িক ভ্ৰমণ শুভ আৰু লাভজনক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব।

সপ্তাহটোৰ শেষলৈ, আপুনি সন্তানৰ ফালৰ পৰা কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। ৰাজনৈতিক-সামাজিক কামৰ সৈতে জড়িত লোকসকলৰ সন্মান বৃদ্ধি পাব। কৰ্মৰত মহিলাসকলৰ জীৱনৰ বাধাসমূহ আঁতৰ হ’ব। উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস সৃষ্টি হ’ব আৰু সঞ্চিত সম্পদ বৃদ্ধি হ’ব। যদি আপুনি কাৰোবাৰ সন্মুখত আপোনাৰ প্ৰেম প্ৰকাশ কৰাৰ কথা ভাবি আছে, তেন্তে আপোনাৰ বাবে এই সময় ভাল আৰু যদি আপুনি ইতিমধ্যে প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত আছে তেন্তে প্ৰেম সংগীৰ সৈতে প্ৰেম আৰু বিশ্বাস বৃদ্ধি পাব।

বিবাহিত জীৱন সুখেৰে ভৰি থাকিব। পত্নীৰ সৈতে হাঁহিৰ মুহূৰ্ত কটোৱাৰ যথেষ্ট সুযোগ থাকিব। স্বাস্থ্য স্বাভাৱিক হ’ব।

কন্যা ৰাশি- কন্যা ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে এই সপ্তাহটো কাম সৃষ্টি কৰাৰ বাবে এক নষ্ট বা অসম্পূৰ্ণ প্ৰমাণিত হ’ব। যদি আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি কাম এটা সম্পাদন কৰিবলৈ চেষ্টা কৰি আছে, ই এজন ব্যক্তিৰ সহায়ত কাৰ্যকৰী হ’ব। যদি আপুনি প্ৰগতিৰ বাবে এখোজ পিছুৱাই যাব লাগে, তেন্তে এইটো কৰিবলৈ সিদ্ধান্ত ল’বলৈ একেবাৰে সংকোচ নকৰিব। ভূমি, নিৰ্মাণক লৈ হোৱা বিবাদ আদালতৰ বাহিৰত সমাধান হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। কৰ্মৰত মহিলাসকলে এই সপ্তাহত তেওঁলোকৰ ঘৰ আৰু কাৰ্যালয়ৰ সৈতে খাপ খোৱাত অলপ অসুবিধা হ’ব পাৰে।

সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত যিসকলে বিদেশত কাম কৰে তেওঁলোকে আকাংক্ষিত লাভালাভ লাভ কৰিব পাৰে। অৱশ্যে, যিকোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ ব্যৱসায়িক সিদ্ধান্ত লোৱাৰ আগতে আপোনাৰ শুভাকাংক্ষীসকলৰ পৰামৰ্শ লোৱা উচিত। ব্যৱসায়ত ধন সম্পৰ্কীয় বিষয়ত সাৱধান হ’ব। ৰাজনীতিৰ সৈতে সম্পৰ্কিত লোকসকলৰ বাবে এটা ডাঙৰ পদৰ বাবে অপেক্ষা অলপ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। এই সপ্তাহত আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিশেষ যত্ন ল’ব। প্ৰেম সম্পৰ্কৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা এই সপ্তাহটো আপোনাৰ বাবে অনুকূল।

প্ৰেম সংগীৰ সৈতে এক ভাল সম্পৰ্ক থাকিব আৰু তেওঁ যিকোনো অসুবিধা দূৰ কৰাত সহায়ক প্ৰমাণিত হ’ব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব।

তুলা ৰাশি- এই সপ্তাহটো তুলা ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে মিশ্ৰিত প্ৰমাণিত হ’ব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে জীৱনৰ সৈতে সম্পৰ্কিত কিছুমান সমস্যা আপোনাৰ সমস্যাৰ কাৰণ হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ এজন মৰমৰ সদস্যই যি কয় সেয়া আপোনাৰ মনত আঘাত কৰিব পাৰে। ভূমি-নিৰ্মাণ সম্পৰ্কীয় বিবাদৰ বাবে আপুনি আদালতত ঘূৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। আনকি কামৰ ক্ষেত্ৰতো জ্যেষ্ঠজনৰ সহযোগিতাৰ অভাৱৰ বাবে মনটো অলপ হতাশাগ্ৰস্ত হ’ব। অৱশ্যে, এই পৰিস্থিতি বেছি দিন স্থায়ী নহ’ব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধলৈ আপুনি আপোনাৰ জীৱনৰ ৰেলখন পুনৰ পথত উভতি অহা দেখিব। এই সময়ছোৱাত ব্যৱসায়ৰ সৈতে সম্পৰ্কিত লোকসকলে আকাংক্ষিত লাভালাভ লাভ কৰিব।

জীৱিকাৰ সন্ধানত ভ্ৰমণ কৰি থকা লোকসকলে নতুন কামৰ সুযোগ পাব পাৰে। কামৰ ক্ষেত্ৰতো আকৌ এবাৰ বিষয়াসকলৰ সম্পূৰ্ণ সহযোগিতা লাভ কৰিব। যদি আপুনি কাৰোবাৰ সন্মুখত আপোনাৰ প্ৰেম প্ৰকাশ কৰাৰ কথা ভাবি আছে, তেন্তে আহিবলগীয়া সঠিক সময়লৈ অপেক্ষা কৰা ভাল। যিসকলে ইতিমধ্যে প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত আছে তেওঁলোকে চিন্তা কৰি এখোজ আগুৱাই যোৱা প্ৰয়োজন।

টেঙা-মিঠা কাজিয়াৰ সৈতে বিবাহিত জীৱনত মধুৰতা থাকিব। সপ্তাহৰ শেষলৈ, হঠাতে পৰিয়ালৰ সৈতে দীঘলীয়া বা কম দূৰত্ব ভ্ৰমণৰ সম্ভাৱনা থাকিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- বৃশ্চিক ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত খৰখেদা পৰিহাৰ কৰি যিকোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত চিন্তা কৰি ল’ব লাগিব। যিকোনো আঁচনি বা ব্যৱসায়ত ধন বিনিয়োগ কৰাৰ আগতে আপোনাৰ শুভাকাংক্ষী আৰু বৃদ্ধসকলৰ সৈতে পৰামৰ্শ কৰা ভাল। আপোনাৰ পৰিকল্পনাবোৰ কাৰ্যকৰী কৰাৰ আগতে কৰ্মক্ষেত্ৰত প্ৰহাৰ কৰা পৰিহাৰ কৰিব, অন্যথা আপোনাৰ বিৰোধীসকলে ইয়াক বাধা দিব পাৰে। কাৰোবাৰ ওপৰত অত্যধিক নিৰ্ভৰ নকৰিব, অন্যথা আপুনি আৰ্থিক লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত, এগৰাকী মহিলা বন্ধুৰ সহায়ত উপাৰ্জনৰ অতিৰিক্ত উৎস সৃষ্টি হ’ব পাৰে।

প্ৰতিযোগিতানূলক পৰীক্ষাৰ প্ৰস্তুতিত নিয়োজিত শিক্ষাৰ্থীসকলে অলসতা এৰিব লাগিব আৰু কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ প্ৰয়োজন হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত আপোনাৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণ কৰা উচিত। বিশেষকৈ যদি আপুনি কাৰোবাৰ সন্মুখত আপোনাৰ প্ৰেম প্ৰকাশ কৰাৰ কথা ভাবি আছে, তেন্তে চিন্তা কৰি আগবাঢ়িব।

যিসকল ইতিমধ্যে প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত আছে তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ প্ৰেম সংগীৰ অনুভূতিক উপেক্ষা কৰাটো এৰাই চলিব লাগিব। বিবাহিত জীৱনত মধুৰতা থাকিব। ঘৰৰ এজন বৃদ্ধ সদস্যৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে মনটো অলপ চিন্তিত হ’ব পাৰে।

ধনু ৰাশি- সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে ধনু ৰাশিৰ লোকসকল কিছু ঘৰুৱা সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। এই সময়ছোৱাত আপোনাৰ প্ৰিয়জনে আপোনাৰ বিৰুদ্ধে থিয় দিব পাৰে। আনকি কামৰ ক্ষেত্ৰতো জ্যেষ্ঠ আৰু কনিষ্ঠৰ পৰা প্ৰয়োজনীয় সহযোগিতা প্ৰাপ্ত কৰিব নোৱাৰাৰ বাবে মনটো হতাশাগ্ৰস্ত হ’ব। এই সকলোবোৰ বস্তুৰ প্ৰভাৱ আপোনাৰ কামৰ ওপৰতো দেখা যাব। অৱশ্যে, আপুনি অত্যধিক হতাশ হ’ব নালাগে, কিয়নো এই পৰিস্থিতি বেছি দিন স্থায়ী নহ’ব। কেৰিয়াৰ হওক বা ব্যৱসায়ত হওক, সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধলৈ আপোনাৰ সমস্যাবোৰ এটা এটাকৈ সমাধান হোৱা দেখা যাব। যিকোনো সমস্যাৰ সমাধান বিচাৰি উলিওৱাৰ সময়ত আপুনি আপোনাৰ কথা আৰু আচৰণ মিঠা ৰখাৰ লগতে অতিৰিক্ত কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব।

সপ্তাহৰ শেষাৰ্ধত ধৰ্মীয়-সামাজিক কামৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব। এই সময়ছোৱাত দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ তীৰ্থযাত্ৰাও সম্ভৱ। অৱশ্যে, যাত্ৰাৰ সময়ত আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্য আৰু আপোনাৰ সামগ্ৰী দুয়োটাৰ বিশেষ যত্ন ল’ব লাগিব। বাহনখন সাৱধানে চলাব, কিয়নো আঘাতপ্ৰাপ্ত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

ভূমি, নিৰ্মাণ সম্পৰ্কীয় যিকোনো সিদ্ধান্ত চিন্তা কৰি লওক বা ইয়াক আৰু পিছুৱাই দিয়ক। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত শক্তি থাকিব। প্ৰেমৰ সংগী হ’ব আপোনাৰ শক্তি। বিবাহিত জীৱনতো মধুৰতা থাকিব।

মকৰ ৰাশি- মকৰ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে এই সপ্তাহটো সাধাৰণতে লাভ আৰু উন্নতিৰ কাৰক হ’ব। এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ আৰামৰ সৈতে সম্পৰ্কিত বস্তুবোৰৰ ওপৰত আপোনাৰ ব্যয় কৰিব। চাকৰিয়ালসকলৰ পদোন্নতিৰ যোগ হৈ পৰিব। কামৰ ক্ষেত্ৰত জ্যেষ্ঠ আৰু কনিষ্ঠ দুয়োৰে সহযোগিতা থাকিব। নতুন আৰু ভাল কেৰিয়াৰ-ব্যৱসায়ৰ সুযোগ উপলব্ধ হ’ব পাৰে। প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুতি কৰি থকা লোকসকলে কিছুমান ভাল খবৰ শুনিবলৈ পাব পাৰে। যদি আপুনি আপোনাৰ কাম পৰিকল্পিতভাৱে কৰে তেন্তে আপুনি এই সপ্তাহত ভাল ফল লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

যদি আদালতৰ ভূমি, ভৱনৰ সৈতে সম্পৰ্কিত বিবাদ বাহিৰত সমাধান হয়, তেন্তে আপুনি স্বস্তিৰ নিশ্বাস পেলাব। সপ্তাহৰ মাজভাগত এজন কাৰ্যকৰী ব্যক্তিক লগ কৰিলে ভৱিষ্যতে উপাৰ্জনৰ এক অতিৰিক্ত উৎস সৃষ্টি হ’ব। সম্পত্তি, বাহন আৰু বাহন সম্পৰ্কীয় অংশৰ ব্যৱসায় কৰা সকল উপকৃত হ’ব।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ’ব আৰু আপুনি প্ৰেম সংগীৰ সৈতে এটা আনন্দদায়ক সময় অতিবাহিত কৰিব। আপুনি প্ৰেম সংগীৰ পৰা এটা আচৰিত উপহাৰ পাব পাৰে। বিবাহিত জীৱনতো মধুৰতা থাকিব।

কুম্ভ ৰাশি- কুম্ভ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে এই সপ্তাহটো আগৰ সপ্তাহতকৈ অধিক শুভ আৰু লাভজনক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে যেতিয়া এজন জ্যেষ্ঠ ব্যক্তিৰ সহায়ত পাৰিবাৰিক সমস্যা সমাধান কৰা হ’ব, তেতিয়া আপুনি অতি সকাহ অনুভৱ কৰিব। ঘৰ-পৰিয়ালৰ সৈতে সম্পৰ্কিত এক ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লওঁতে আপুনি পৰিয়ালৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে ব্যৱসায়ৰ সৈতে সম্পৰ্কিত লোকসকলে বজাৰত প্ৰতিযোগিতাৰ সন্মুখীন হ’ব। কিন্তু সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধলৈ পৰিস্থিতি অতুলনীয় হ’ব আৰু আপুনি আকাংক্ষিত লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

সপ্তাহটোৰ শেষত, অবাঞ্ছিত স্থানত দীঘলীয়া দূৰত্বৰ যাত্ৰা হ’ব পাৰে। যাত্ৰাটো উপভোগ্য আৰু লাভজনক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। ভূমি, ভৱন ক্ৰয় আৰু বিক্ৰীৰ পৰা আকাংক্ষিত লাভ হ’ব। যদি আপোনাৰ প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত কিছু ভুল বুজাবুজি হৈছিল, তেন্তে আপুনি এই সপ্তাহত এগৰাকী মহিলা বন্ধুৰ সহায়ত ইয়াক অতিক্ৰম কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে এটা আনন্দদায়ক মুহূৰ্ত অতিবাহিত কৰিব।

মীন ৰাশি- মীন ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত ভাগ্যৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰাৰ পৰিৱৰ্তে কৰ্ম কৰি তেওঁলোকৰ সপোনবোৰ বাস্তৱায়িত কৰিবলৈ চেষ্টা কৰা উচিত। যদি আপুনি এই সপ্তাহত আপোনাৰ সময় আৰু শক্তি নিয়ন্ত্ৰণ কৰিবলৈ সক্ষম হয়, তেন্তে আপুনি নিশ্চিতভাৱে আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰিব। ইয়াক উপেক্ষা কৰিলে কৰা কামবোৰ নষ্ট হ’ব পাৰে। এই সপ্তাহত, নিযুক্তি প্ৰাপ্ত লোকসকলে অৰ্থনৈতিক লাভালাভ লাভ কৰিব। আকাংক্ষিত পদোন্নতি লাভ কৰাত আপোনাৰ ঘৰত সুখৰ পৰিৱেশ থাকিব। নিবনুৱা যুৱক-যুৱতীসকলে নিযুক্তিৰ সুযোগ পাব।

ভূমি, নিৰ্মাণ সম্পৰ্কীয় বিবাদবোৰ সমাধান কৰি মন সুখী হ’ব। ব্যৱসায়ীসকলে তেওঁলোকৰ ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰিত কৰাৰ প্ৰস্তাৱ পাব। মহিলাসকলৰ অধিক সময় প্ৰাৰ্থনাত অতিবাহিত কৰা হ’ব। সন্তানৰ ফালৰ পৰা কিছু ভাল খবৰ থাকিব পাৰে। সপ্তাহটোৰ শেষৰ ফালে ঘৰত কিছুমান ধৰ্মীয় কাম সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক গভীৰ হ’ব আৰু প্ৰেম সংগীৰ সৈতে ভাল সময় কটোৱাৰ সুযোগ থাকিব। বিবাহিত জীৱনত মধুৰতা থাকিব। স্বাস্থ্য স্বাভাৱিক হ’ব।

Related Articles

Back to top button