ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৩০ মাৰ্চ, বুধবাৰ

মেষ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস হ্ৰাস হ’ব। জটিল পৰিস্থিতিৰ সন্মুখীন হবলগীয়া হব পাৰে। বিত্তীয় লেনদেনৰ ক্ষেত্ৰত আজি সাৱধান হওক। পৰিয়ালৰ সৈতে সদ্ভাৱ বৃদ্ধি পাব। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হব। পত্নীৰ পৰা কোনো ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি হব। ধৰ্মীয় স্থানলৈ যাব পাৰে। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বিত্তীয় পৰিস্থিতি শক্তিশালী হ’ব। পাৰস্পৰিক বিশ্বাসৰ সহায়ত, আপোনাৰ সম্পৰ্ক অধিক শক্তিশালী হ’ব। আপুনি সোনকালেই কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ ফল পাব। এই ৰাশিচিহ্নৰ মহিলাসকলে এই দিনটোত কিছু বিশেষ ভাল খবৰ পাব পাৰে। আজিৰ দিনটো কেৰিয়াৰৰ বাবে এটা মাইলৰ খুঁটি হিচাপে প্ৰমাণিত হ’ব। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব পাৰে। শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিব।

মিথুন ৰাশি- দিনটো মিশ্ৰিত প্ৰতিক্ৰিয়াৰ মাজেৰে পাৰ হব। স্থগিত কাম, বিবাদ, সমস্যা সমাধান কৰিবলৈ সক্ষম হব। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ সুযোগ পাব। চাকিৰয়ালসকলে বদলি লাভ কৰিব পাৰে। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতিৰ উন্নতিৰ লক্ষণ আছে। স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। শিশুক লৈ মনত চিন্তা বৃদ্ধি হব পাৰে। আজি কথা কওতে সাৱধান হব যাতে আপোনাৰ কথাই আনত আঘাত নিদিয়ে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপুনি স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি অধিক গুৰুত্ব দিয়াৰ প্ৰয়োজন। ধন উপাৰ্জনৰ নতুন বাটৰ সন্ধান পাব। অধিক পৰিশ্ৰমে মানসিকভাৱে অসুস্থ কৰি তুলিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত উচ্চ বিষয়া সকলৰ কোনো কথাই আপোনাৰ খং তুলিব পাৰে। কথা কওতে শালীনতা বৰ্তাই ৰাখক। বস্ত্ৰ আদিৰ বাবদ আজি ব্যয় বৃদ্ধি হব। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হব।

সিংহ ৰাশি- আজি আপোনাৰ উদাৰ মনোভাৱে মানুহক যথেষ্ট প্ৰভাৱিত কৰিব। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতিত তাৰতম্য হ’ব। আজি আপুনি এজন পুৰণি বন্ধুক লগ কৰিবলৈ যাব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ কিছুমান কামত এজন বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব। টকা ধাৰলৈ দিয়া পৰিহাৰ কৰক। দূৰ ভ্ৰমণৰ যোগ আছে। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

কন্যা ৰাশি- আজি দীৰ্ঘদিনীয়া সমস্যাবোৰ শেষ হ’ব। উচ্চ কৰ্তৃপক্ষৰ পৰা সহযোগিতা থাকিব। ব্যৱসায় সংক্ৰান্তীয় সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ কৰাৰ পূৰ্বে ভালদৰে বিচাৰ কৰক আৰু জ্যেষ্ঠজনৰ পৰা পৰামৰ্শ গ্ৰহন কৰক। ঘৰত মাংগলিক কাৰ্য সম্পাদন হব পাৰে। পত্নীৰ পৰা ভাল খবৰ লাভে আপোনাক আনন্দিত কৰিব। আৱেগিকভাৱে সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ কৰাৰ পৰা বিৰত থাকক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি– আপোনাৰ শাৰীৰিক স্বাস্থ্য উন্নত কৰাৰ বাবে এক সন্তুলিত আহাৰ গ্ৰহণ কৰক। পুৰণি পাবলগীয়া ধন আজি লাভ কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ত বিনিয়োগ কৰিবলৈ আজিৰ দিনটো শুভ। পাৰিবাৰিক দায়িত্ব বৃদ্ধি হব। মানসিক চাপ থাকব পাৰে। আজি পাৰিলে দূৰ ভ্ৰমণ পৰিহাৰ কৰা উচিত। কৰ্মক্ষেত্ৰত বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব। বন্ধুৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- বন্ধুৰ সৈতে কিছু সময় পাৰ কৰাৰ সুযোগ পাব পাৰে। আপুনি এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ কাম সোনকালে সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব। আপুনি ইয়াত সফলতাও লাভ কৰিব। শিক্ষাৰ্থী সকলে সফলতা লাভ কৰিব পাৰে। বৌদ্ধিক কামে আজি আপোনাক খ্যাতি প্ৰদান কৰিব। পত্নীৰ সৈতে সাধাৰণ মতভেদ থাকিব পাৰে। মাতৃৰ পৰা আৰ্থিক সহযোগিতা লাভ কৰিব পাৰে।

ধনু ৰাশি- আপুনি আজিৰ প্ৰতিটো কাম শক্তিশালী মনোবল আৰু আত্মবিশ্বাসেৰে কৰিব। কৰ্মৰ খাতিৰত যাত্ৰা কৰিবলগা হব পাৰে। আত্মবিশ্বাস আৰু সন্মান বৃদ্ধি হ’ব। পদোন্নতিৰ সুযোগ পাব পাৰে। পৰিয়ালত সদ্ভাৱ বৃদ্ধি পাব। মাতৃপক্ষৰ কোনো অতিথিৰ আগমণ ঘটিব পাৰে। ধৰ্মীয় সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি হব। কথা কওতে নম্ৰ হওক।

মকৰ ৰাশি- আপুনি মানসিকভাৱে অস্থিৰ অনুভৱ কৰিব পাৰে। মিতভাষী হওক। ৰাজহুৱা স্থানত শালীনতা বৰ্তাই ৰাখক। আপোনাৰ কথাই আজি আপোনজনক মনোকষ্ট দিব পাৰে। পিতৃ-মাতৃৰ সহায়ত, আপুনি বিত্তীয় সংকটৰ পৰা ওলাই আহিব পাৰিব। অচিনাকী লোকৰ পৰা দূৰত্ব বজাই ৰাখক। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হব যদিও ব্যয়ও অধিক হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাৰ মন সামাজিক কামৰ প্ৰতি থাকিব। শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰৰ সৈতে জড়িত শিক্ষাৰ্থীসকলে উন্নত ফলাফল লাভ কৰিব। একে সময়তে, আন এখন চহৰত শিক্ষা লাভ কৰিব বিচৰা শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো এক অনুকূল দিন। তেওঁলোকে শিক্ষকসকলৰ পৰা তেওঁলোকৰ অধ্যয়নত সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব। উপাৰ্জন হ্ৰাস হব, কিন্তু অধিক ব্যয়ে আজি আৰ্থিক সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰ। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

মীন- উপহাৰ আৰু গৃহসজ্জাৰ নামত আজি আপোনাৰ ব্যয় বৃদ্ধি হব। পত্নীৰ সৈতে কোনো কথাত মতভেদ ঘটিব পাৰে। পিতৃৰ পৰা গ্ৰহণ কৰা পৰামৰ্শই আপোনাক আৰ্থিকভাৱে লাভাৱাম্বিত কৰিব। পৰিশ্ৰম বৃদ্ধি হব। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ কৰ্মই উচ্চ বিষয়াক সন্তুষ্ট কৰিব যাৰ বাবে আপুনি পদোন্নতিৰ সুযোগো লাভ কৰিব পাৰে। এজন বন্ধুৰ সহায়ত উপাৰ্জনৰ নতুন বাট মুকলি হব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button