ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২ এপ্ৰিল, শনিবাৰ

মেষ ৰাশি- আপুনি সুখী হ’ব আৰু নিজকে ভাগ্যৱান অনুভৱ কৰিব পাৰে। আপোনাৰ কেৰিয়াৰৰ আৰম্ভণিতে, আপুনি কিছুমান নতুন সুযোগ পাব পাৰে। যদি আপুনি চাকৰি সলনি কৰে, ই আপোনাৰ পক্ষত প্ৰমাণিত হ’ব। যদি আপুনি ব্যৱসায় কৰে, আপুনি ভাল চুক্তি পাব পাৰে। প্ৰেম জীৱনত পুৰণি চাপ আঁতৰ কৰাৰ সুযোগ লাভ কৰিব। কৰ্মস্থানৰ পৰিৱেশ উন্নত হ’ব। ব্যয়ৰ ওপৰত স্বয়ংক্ৰিয় নিয়ন্ত্ৰণ থাকিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ স্বাস্থ্য ভাল হ’ব, যি আপোনাক সফলতালৈ লৈ যাব। বস্ত্ৰ আদিৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা থাকিব। আনক প্ৰভাৱিত কৰিবলৈ অতিৰিক্ত ধন ব্যয় নকৰিব। প্ৰিয়জনৰ সৈতে অযথা তৰ্ক পৰিহাৰ কৰক। সমস্যাসমূহ শান্তভাৱে সমাধান কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। ব্যৱসায়ত কিছু বাধাৰ সন্মুখীন হব পাৰে। অৱশ্যে পৰিয়াল আৰু বন্ধুৰ সহযোগত সেই বাধা দূৰ কৰিবলৈ সক্ষম হব।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক গুৰুত্বপূৰ্ণ দিন হ’ব। কামৰ সন্দৰ্ভত এজন বন্ধুৰ সৈতে আপুনি এক বৈঠকত মিলিত হব পাৰে আৰু এই বৈঠক আপোনাৰ বাবে লাভজনক প্ৰমাণিত হব। কাৰ্যালয়ত কামৰ বোজা হ্ৰাস হ’ব। আপুনি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে অধিক সময় অতিবাহিত কৰিব পাৰিব। দিনটো বস্ত্ৰ ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবে ভাল হ’ব, লাভৰ পৰিমাণ বৃদ্ধি পাব। ধৰ্মীয় সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- চাকৰিয়ালসকলে আজি পদোন্নতিৰ সুযোগ লাভ কৰিব। কথা কওতে আজি আপুনি সংযম হোৱাটো নিতান্তই প্ৰয়োজন। বিষয়াসকলৰ সৈতে মত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। উপাৰ্জন হ্ৰাস হব যাৰ বাবে আপুনি কোনো কাম স্থগিত ৰাখিব লগীয়াও হব পাৰে। আপোনাৰ কোনো আচৰণে আজি আপোনজনৰ মনত আঘাত দিব পাৰে। পৰিয়ালৰ সৈতে সদ্ভাৱ বৰ্তাই ৰাখক। মন বিচলতি হব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- নতুন লোকক লগ পোৱা আৰু কথা পতাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপুনি কিছুমান নতুন সুযোগও পাব পাৰে। দিনটো আনন্দৰ মাজেৰে অতিবাহিত হব। সিদ্ধান্ত গ্ৰহণৰ পূৰ্বে অভিজ্ঞজনৰ সৈতে আলোচনা কৰক। আজি আনৰ ওপৰত জোৰ কৰি নিজৰ মত জাপি নিদিব। সামাজিক স্থানত আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি হব। পৰিশ্ৰমৰ পৰিমাণ বৃদ্ধি হব।।

কন্যা ৰাশি- আপোনাৰ শক্তিশালী আত্মবিশ্বাস আৰু আজিৰ সহজ কামে আপোনাক আৰাম কৰিবলৈ যথেষ্ট সময় দিব। কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ আঁচনি ৰূপায়ণ কৰা হ’ব আৰু নতুন অৰ্থনৈতিক লাভালাভ হ’ব। সন্ধিয়া, হঠাতে কোনো ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে। এই খবৰে আপোনাৰ লগতে পৰিয়ালটোলৈও আনন্দৰ বাৰ্তা কঢ়িয়াই আনিব। পত্নীৰ সৈতে সম্পৰ্ক মধুৰ হব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে গতানুগতিকভাৱে অতিবাহিত হব।কাৰ্যালয়ত আপুনি উচ্চকৰ্তৃপক্ষৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব, যাৰ ফলত আপুনি পদোন্নতিৰ সুযোগো লাভ কৰিব পাৰে। আনৰ সৈতে আজি যুক্তি-তৰ্ক পৰিহাৰ কৰক। যিকোনো সমস্যা সমাধানৰ ক্ষেত্ৰত শান্ত হৈ বিবেচনা কৰক। পূৰ্বৰ পাবলগীয়া ধন আজি লাভ কৰিব পাৰে। অৰ্থনৈতিকভাৱে শক্তিশালী হ’লেও ব্যয় বৃদ্ধি হব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ পাৰিবাৰিক পৰিৱেশ ভাল হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপুনি কৰা ভুলৰ বাবে কথা শুনিবলগা হব পাৰে। শত্ৰুৱে আজি আপোনাৰ ভাৱমূৰ্তি বিনষ্ট কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। পত্নীৰ পৰা কোনো এক উপহাৰ লাভ কৰিব। অৱশ্যে পত্নীৰ সৈতে সদ্ভাৱ বৰ্তাই ৰাখক। মানসিক চাপ থাকিব। ধৰ্মীয় স্থানলৈ ফুৰিবলৈ যাব পাৰে। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

ধনু ৰাশি- ক’ৰবাৰ পৰা আজি আপুনি ধন লাভ কৰিব পাৰে। আজি উত্তৰণৰ আপুনি সুযোগ লাভ কৰিব, কিন্তু সেয়া গ্ৰহণ কৰিব পৰাটো আপোনাৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰিব। মনত নেতিবাচক চিন্তা পৰিবাৰ কৰি সন্মুখলৈ আগবাঢ়ক। যিকোনো সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ কৰাৰ পূৰ্বে সাৱধানে চিন্তা কৰক বা প্ৰয়োজনত জ্যেষ্ঠ জনৰ পৰামৰ্শ লওক। কৰ্মক্ষেত্ৰত আনন্দৰ পৰিৱেশ থাকিব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ ব্যয় বৃদ্ধি হব পাৰে। কোনো এক বৃহৎ অনুষ্ঠানত অংশ লোৱাৰ সুযোগ পাব। প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব, যাৰ ফলত আপুনি ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণো কৰিব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে সম্পৰ্ক মধুৰ হব। শিশুৰ ভৱিষ্যতৰ চিন্তাই আপোনাক কিছু বিচলিত কৰিব পাৰে। ঘৰত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান সম্পন্ন হব পাৰে। আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্মৰণীয় দিন হৈ ৰ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপুনি ব্যৱসায়ৰ সন্দৰ্ভত ভ্ৰমণ কৰিব লগা হ’ব পাৰে, এই যাত্ৰা আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আজি আপুনি এজন গুৰুত্বপূৰ্ণ ব্যক্তিক লগ পাব। বহুজাতিক কোম্পানী এটাৰ পৰা চাকৰিৰ প্ৰস্তাৱলাভ কৰিব পাৰে। ঘৰত আনন্দৰ পৰিৱেশ থাকিব। পিতৃৃ-মাতৃৰ পৰা সমৰ্থন লাভ কৰিব। অবিবাহিত সকলে আজি বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিব পাৰে। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব।

মীন ৰাশি- প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত আজি আপুনি সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হব। শিক্ষাৰ্থী সকলে কিছু কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিলেহে সফলতা লাভ কৰিব। ব্যৱসায়ত সমস্যাৰ সৃষ্টি হব পাৰে। অধিক ব্যয়ে আজি আপোনাৰ জমাপুঞ্জী হ্ৰাস কৰিব। বন্ধুৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। পৈতৃক সম্পত্তিৰ পৰা আপুনি উপাৰ্জনৰ নতুন বাট বিচাৰি পাব পাৰ। মনত ভয় আৰু শংকাৰ ভাৱ থাকিব। সন্ধিয়ালৈ এজন বন্ধুৰ ঘৰলৈ ফুৰিবলৈ যাব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button