ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১২ এপ্ৰিল, মঙলবাৰ

মেষ ৰাশি- আজি আপুনি ভাল টকা উপাৰ্জন কৰিব, কিন্তু ব্যয় বৃদ্ধিয়ে আপোনাৰ বাবে সঞ্চয় কৰাটো অধিক কঠিন কৰি তুলিব পাৰে। আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন, সেয়েহে আপুনি ভাল পোৱা বস্তুবোৰ উপভোগ কৰক। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব। আজি আপুনি ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ কৰিব। শৈক্ষিক ক্ষেত্ৰৰ সৈতে জড়িত সকলৰ বাবে দিনটো শুভ বিবেচিত হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক বিশেষ দিন হ’ব। আজি আপুনি চিন্তা কৰি থকা কোনো এটা কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব পাৰে। পিতৃৰ পৰা ব্যৱসায়ত সহযোগিতা লাভ কৰিব পাৰে। পিতৃৰ সমৰ্থনে আপোনাক আৰ্থিকভাৱে লাভাৱাম্বিতও কৰিব। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি। ৰাজনীতিৰ ক্ষেত্ৰৰ সৈতে জড়িত সকলে কোনো সামাজিক কামত অংশগ্ৰহণ কৰিব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে দিনটো শুভ।

মিথুন ৰাশি- চাকৰিয়াল সকলে উচ্চ পদস্থ বিষয়াৰ পৰা সহযোগিতা লাভ কৰিব। পদোন্নতিৰ যোগ আছে। আপুনি নতুন লোকৰ সৈতে বন্ধুত্ব কৰিব পাৰে। কামৰ ক্ষেত্ৰত সফলতা পোৱাৰ সম্ভাৱনা বৃদ্ধি পাব। গুৰুত্বসহকাৰে কৰা কামে আপোনাক আৰ্থিকভাৱেও শক্তিশালী কৰিব। পত্নীৰ পৰা কিছু ভাল খবৰ পাব পাৰে। দূৰ ভ্ৰমণৰ যোগ আছে। অৱশ্যে এই ভ্ৰমণ আপোনাৰ বাবে কষ্টকৰ প্ৰমাণিত হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আপোনাৰ দৃঢ় আত্মবিশ্বাস আৰু পৰিশ্ৰমে সফলতাৰ বাট মুকলি কৰিব। ব্যৱসায়ত ধন বিনিয়োগৰ পূৰ্বে ভালদৰে চিন্তা কৰক আৰু জ্যেষ্ঠজনৰ পৰামৰ্শ লওক। শিক্ষার্থীসকলে আজি সফলতা লাভ কৰিবলৈ হ’লে কিছু কষ্ট কৰিব লাগিব। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব। পৰিয়ালত সদ্ভাৱ থাকিব। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে শুভ। অত্যাধিক খং পৰিহাৰ কৰক। আপোনাৰ ভাল আচৰণে আজি আনক প্ৰভাৱিত কৰিব। ব্যৱসায়ত লোকচানৰ সন্মুখীন হব পাৰে। আজি আপুনি পৰিয়ালত এক গুৰু দায়িত্ব পালন কৰিবলগা হ’ব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে মতভেদ হ’ব পাৰে। ঘৰত ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপ থাকিব। অবিবাহিত সকলে আজি বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- কামৰ ক্ষেত্ৰত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। আজি আপুনি এক গুৰুত্বপূৰ্ণ দায়িত্ব লাভ কৰিব পাৰে। যদি ভাগ্যৰ ওপৰত নিৰ্ণয় কৰি কোনো সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ কৰে, তেন্তে আপুনি হতাশজনক ফলাফল লাভ কৰিব পাৰে। সামাজিক স্থানত সন্মান বৃদ্ধি পাব। বৌদ্ধিক ক্ষেত্ৰখনৰ সৈতে জড়িত সকলে আৰ্থিকভাৱে সফলতা লাভ কৰিব। চকুৰ ৰোগত আক্ৰান্ত হব পাৰে। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আজি অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি নিশ্চিতভাৱে উন্নত হ’ব, কিন্তু একে সময়তে ব্যয়ও বৃদ্ধি পাব। মানসিক চাপ থাকিব। পৰিয়ালৰ সৈতে সময় কটোৱাৰ সুযোগ পাব। আজি ভাতৃৰ সৈতে বিবাদ ঘটিব পাৰে। খং পৰিহাৰ কৰক। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। বাহন আদি ক্ৰয় কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। যিসকল এই পৰিমাণৰ ব্যৱসায়ী, আজি তেওঁলোকৰ কোম্পানীৰ এনে এটা কোম্পানীৰ সৈতে চুক্তি চূড়ান্ত কৰা হ’ব। এই ৰাশিচিহ্নৰ অধ্যাপকৰ বাবে, লাভৰ নতুন পথ আজি মুকলি হ’ব। আজিৰ দিনটো এই ৰাশিচিহ্নৰ বিবাহিত লোকসকলৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপুনি পৰিয়ালৰ সকলোৰে সৈতে ভাল সময় অতিবাহ কৰিব।

ধনু ৰাশি- চাকৰিত পদোন্নতিৰ যোগ আছে। স্তব্ধ কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব পাৰে। আজি আপুনি কামৰ ক্ষেত্ৰৰ সৈতে সম্পৰ্কিত পৰিকল্পনাত সফল হ’ব। পৰিয়ালৰ সৈতে ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। পিতৃৰ পৰা সমৰ্থন লাভ কৰিব। ধন ধাৰলৈ দিয়াৰ পৰা আজি আপুনি বিৰত থকা ভাল। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব।

মকৰ ৰাশি- আজি আপুনি হাতলৈ অহা সুৱৰ্ণ সুযোগ এলাহৰ বাবে হেৰুৱাব পাৰে। উপাৰ্জনৰ নতুন বাট প্ৰশস্ত হব। সমান্তৰালভাৱে আজি আপোনাৰ অধিক ব্যয়ে আৰ্থিক সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। পত্নীৰ পৰা সহযোগিতা লাভ কৰিব। ঘৰলৈ মাতৃপক্ষৰ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব পাৰে। বন্ধুৰ সহায়ত কঠিন পৰিস্থিতিৰ পৰা নিষ্ঠাৰ পাবলৈ সক্ষম হব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- কোনো এক গুৰুত্বপূৰ্ণ কাম আজি সম্পন্ন হৈ উঠিব পাৰে। উচ্চ শিক্ষা গ্ৰহণৰ বাবে বিদেশ ভ্ৰমণ কৰিবলগা হ’ব পাৰে। মনটো উদাৰ কৰি ৰাখক। আপোনাৰ মুখৰ হাঁহিয়ে আজি বহুতৰে মনত আশাৰ সঞ্চাৰ কৰিব পাৰে। বাহিৰত আহাৰ গ্ৰহণৰ পৰা পাৰিলে আঁতৰি থাকক। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লোৱা উচিত। শিশুৰ পৰা এটা ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আপুনি কামৰ ক্ষেত্ৰত কৰ্তৃপক্ষৰ পৰা সন্মান পাব পাৰে। ধন লাভ কৰিব পাৰে। আজি আপুনি ব্যৱসায়ত লাভ বা চাকৰিত পদোন্নতি পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। ভাগ্যই আজি আপোনাৰ সংগ দিব, যাৰ ফলত বহুদিনৰ পৰা পৰিকল্পনা কৰি থকা এটা কাম আজি সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব। পৰিয়ালত সম্প্ৰীতিৰ পৰিৱেশ থাকিব। দাম্পত্য জীৱনত কিছু সংঘাত থাকিলেও সন্ধিয়ালৈ সেয়া আঁতৰ হব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button