ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সাপ্তাহিক ৰাশিফল: ১১-১৭ এপ্ৰিললৈ

মেষ ৰাশি- এই সপ্তাহটো মেষ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে মিশ্ৰিত হ’ব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে অলসতাই আপোনাৰ ওপৰত আধিপত্য বিস্তাৰ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব। এই সময়ছোৱাত কেৰিয়াৰ-ব্যৱসায়ৰ অগ্ৰগতিও অলপ লেহেম হ’ব। যদি আপুনি অংশীদাৰীত্বত ব্যৱসায় কৰি আছে, তেন্তে আপুনি হিচাপ সঠিকভাৱে কৰি আগবাঢ়িব লাগিব। এই সময়ছোৱাত খৰখেদাকৈ বা আৱেগৰ দ্বাৰা আঁতৰি যোৱাৰ দৰে কোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লোৱা পৰিহাৰ কৰিব। যিকোনো পদক্ষেপ লোৱাৰ আগতে আপোনাৰ বন্ধু বা শুভাকাংক্ষীৰ পৰামৰ্শ লোৱা ভাল।

সপ্তাহৰ শেষাৰ্ধত চাকৰিয়াল ব্যক্তিসকলে অত্যধিক সাৱধানতাৰে কাম কৰিব লাগিব। এই সময়ছোৱাত আপোনাৰ আত্মবিশ্বাসে আপোনাৰ প্ৰতিটো সমস্যাৰ সমাধান কৰিব। চাকৰিয়াল মহিলাসকলৰ কাৰ্যালয় আৰু ঘৰৰ মাজত মিলা-মিছা কৰাত কিছু সমস্যা হ’ব পাৰে।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত চিন্তা কৰি এখোজ আগুৱাই যাওক আৰু আপোনাৰ প্ৰেম সংগীৰ অনুভূতি উপেক্ষা কৰা পৰিহাৰ কৰক। কঠিন পৰিস্থিতিৰ মাজত পত্নীয়ে আপোনাৰ ঢাল হিচাপে থিয় হ’ব। খাদ্যৰ বিশেষ যত্ন ল’ব।

বৃষ ৰাশি- বৃষ ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত আনৰ দ্বাৰা প্ৰলোভিত হোৱাটো এৰাই চলিব লাগিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ বিৰোধীসকলে আপোনাৰ কামত বাধা দিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। এনে পৰিস্থিতিত মানুহৰ সন্মুখত আপোনাৰ কাৰ্য পৰিকল্পনাক মহিমান্বিত নকৰিব। জ্যেষ্ঠ বিষয়া আৰু জ্যেষ্ঠসকলৰ সৈতে নম্ৰতাৰে ব্যৱহাৰ কৰক। এই সময়ছোৱাত কেৱল মানুহৰ সৈতে একেলগে আগবাঢ়িহে কামটো সম্পূৰ্ণ কৰা সম্ভৱ হ’ব। এনে পৰিস্থিতিত, সহকৰ্মীসকলৰ সৈতে বন্ধুত্ব হ’ব। মনত ৰাখিব যে আপুনি কামত কোনো ধৰণৰ অৱহেলাৰ ফল ভুগিব লগীয়া হ’ব পাৰে।

সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত আপোনাৰ জীৱনৰ সৈতে সম্পৰ্কিত সকলোবোৰ সংগঠিত কৰাৰ বাবে আপোনাৰ বেছিভাগ সময় ব্যয় কৰা হ’ব। এই সময়ছোৱাত এজন জ্যেষ্ঠ ব্যক্তিৰ সহায়ত ভূমি আৰু সম্পত্তি সম্পৰ্কীয় কামবোৰ চম্ভালি মনত এক ডাঙৰ সকাহ পাব। ব্যৱসায়ত লাভৰ ক্ষেত্ৰতো এইবাৰ ভাল হ’ব।

অবিবাহিত লোকৰ প্ৰেমসম্পৰ্ক বা বিবাহত কিছু বাধা থাকিব পাৰে। বাহন সাৱধানে চলাব, আঘাত প্ৰাপ্ত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

মিথুন ৰাশি- এই সপ্তাহটোৱে মিথুন ৰাশিৰ লোকসকলক কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায়ত নতুন সুযোগ প্ৰদান কৰিব। যদি আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি নিযুক্তিৰ বাবে চেষ্টা কৰি আছে, তেন্তে আপুনি এই সপ্তাহত কেৰিয়াৰ গঢ়িবলৈ উন্নত সুযোগ পাব। উচ্চ কৰ্তৃপক্ষৰ সৈতে উন্নত সম্পৰ্ক থাকিব। চাকৰিয়াল লোকৰ আকাংক্ষিত পদোন্নতি বা আকাংক্ষিত স্থানলৈ স্থানান্তৰ হ’ব পাৰে। ই আপোনাৰ খ্যাতি বৃদ্ধি কৰিব। উপাৰ্জনৰ অতিৰিক্ত উৎস থাকিব।

এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ বক্তব্য আৰু আচৰণৰ জৰিয়তে আপোনাৰ সকলো আৱদ্ধ কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।আপুনি ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত লাভালাভ লাভ কৰিব। অবিবাহিত লোকৰ বিবাহ ঠিক হ’ব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক গভীৰ হ’ব। পাৰিবাৰিক সুখ ভাল হ’ব।

আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে দীঘলীয়া দূৰত্ব ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে। সপ্তাহটোৰ শেষলৈ আপুনি সন্তানৰ ফালৰ পৰা ভাল খবৰ শুনিব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- কৰ্কট ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে এই সপ্তাহটো শুভ আৰু সৌভাগ্য। এই সপ্তাহত আপোনাৰ দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত কামবোৰ এজন কাৰ্যকৰী ব্যক্তিৰ সহায়ত সম্পূৰ্ণ হ’ব। যদি আপুনি ঋণ লৈছিল, আপুনি পৰিশোধ কৰিব পাৰিব। কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায় আগবঢ়োৱাৰ সুযোগ থাকিব। ইষ্ট-বন্ধুসকলৰ সহায়ত কামৰ সৈতে এক সম্পৰ্ক থাকিব, যি ভৱিষ্যতে লাভৰ সম্ভাৱনা সৃষ্টি কৰিব। পাৰিবাৰিক সুখৰ দিশৰ পৰা, এই সপ্তাহটো অতি অনুকূল বুলি ক’ব পাৰি।

পৰিয়ালৰ সৈতে সম্পৰ্কিত যিকোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ সময়ত, পৰিয়ালটোৰ সম্পূৰ্ণ সহযোগিতা থাকিব। সকলোৱে আপোনাৰ সিদ্ধান্তৰ প্ৰশংসা কৰিব। অবিবাহিত লোকৰ বিবাহ যোগত পৰিণত হ’ব পাৰে। ঘৰত মাংগলিকৰ কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুতি কৰা লোকসকলে যথেষ্ট সফলতা লাভ কৰিব পাৰে। এই সময়টো ব্যৱসায় বৃদ্ধি কৰিবলৈ অতি শুভ প্ৰমাণিত হ’ব।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ’ব পাৰে আৰু বিবাহলৈ পৰিৱৰ্তিত হ’ব পাৰে। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব।

সিংহ ৰাশি- এই সপ্তাহত আনৰ বিশ্বাসৰ ওপৰত যিকোনো কামৰ দায়িত্ব লোৱাৰ পৰা সিংহ ৰাশিৰ লোকসকল এৰাই চলিব লাগিব। অন্যথা আপুনি পিছত বিচলিত হ’ব পাৰে। যদি আপুনি আপোনাৰ শক্তি আৰু সময় সন্তুলিত কৰিবলৈ সক্ষম হয়, তেনেহ’লে আপোনাৰ সকলো চিন্তাৰ কাম পূৰণ হ’ব। যিকোনো পাৰিবাৰিক বিভ্ৰান্তি সমাধান কৰোঁতে আত্মীয়সকলৰ অনুভূতি উপেক্ষা কৰা পৰিহাৰ কৰিব। দ্বিতীয়াৰ্ধত সপ্তাহৰ প্ৰথমাৰ্ধতকৈ অলপ ভাল দেখা যাব।

এই সময়ছোৱাত আপুনি আপোনাৰ কাম সহজে কৰিব পাৰিব। যদি আপুনি অংশীদাৰীত্বত ব্যৱসায় কৰে, অংশীদাৰৰ সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ সহযোগিতাত আপোনাৰ মন সুখী হ’ব। কামৰ ক্ষেত্ৰত জ্যেষ্ঠ আৰু কনিষ্ঠ দুয়োৰে পৰা সহযোগিতা থাকিব। যদি আপুনি কিছু সময়ৰ বাবে আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে চিন্তিত আছিল, তেন্তে আপুনি ইয়াত এক উন্নতিও দেখিব।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ’ব। প্ৰেম সংগীৰ সৈতে ভাল সময় অতিবাহিত কৰিব। পত্নীৰ সৈতে দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ ভ্ৰমণ সম্ভৱ। স্বাস্থ্য স্বাভাৱিক হ’ব।

কন্যা ৰাশি- এই সপ্তাহটো কন্যা ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে মিশ্ৰিত প্ৰমাণিত হ’ব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে পৰিয়ালৰ সৈতে সম্পৰ্কিত যিকোনো ডাঙৰ সমস্যা আপোনাৰ মানসিক সমস্যাৰ এক ডাঙৰ কাৰণ হ’ব। এই সময়ছোৱাত কিছুমান ক্ষেত্ৰত আত্মীয়সকল আপোনাৰ পৰা আঁতৰি যোৱা দেখা যাব, যি আপোনাৰ মনক আঘাত কৰিব পাৰে। অৱশ্যে, এনে পৰিস্থিতি দীঘলীয়া সময়ৰ বাবে স্থায়ী নহ’ব আৰু ভুল বুজাবুজি আঁতৰ কৰাৰ লগে লগে, আপুনি সকলোৰে সৈতে মিলা-মিছা কৰা আৰম্ভ কৰিব। সপ্তাহটোৰ দ্বিতীয়াৰ্ধটো ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবে সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ সময় হৈ পৰিছে।

এই সময়ছোৱাত পৰিকল্পনা বা ব্যৱসায়ত আগবাঢ়ি যোৱাটো শুভ। অৱশ্যে, এনে কৰোঁতে আপোনাৰ শুভাকাংক্ষীসকলৰ মতামত ল’বলৈ নাপাহৰিব। এই সময়ছোৱাত যদি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত ভাল লাভ হয়, আপুনি পুৰণি লোকচান বা ঋণ আদিৰ পৰা পুনৰুদ্ধাৰ কৰিব। যুৱকসকলৰ বেছিভাগ সময় আনন্দ কৰি অতিবাহিত হ’ব।

প্ৰেমৰ ক্ষেত্ৰত চিন্তা কৰি এখোজ আগুৱাই যাওক আৰু আৱেগত আৱদ্ধ হৈ কোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লোৱা পৰিহাৰ কৰক। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব। মনটো পতি/পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অলপ চিন্তিত হ’ব পাৰে।

তুলা ৰাশি- তুলা ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত বহুবাৰ অকলশৰীয়া অনুভৱ কৰিব। এই সপ্তাহত আপোনাৰ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ শক্তি দুৰ্বল হোৱা দেখা যাব। যিকোনো কাম কৰোঁতে আপুনি নিজকে অসংবেদনৰ অৱস্থাত পাব। এনে পৰিস্থিতিত ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ সলনি ইয়াক আৰু পিছুৱাই দিয়া ভাল।কামৰ ক্ষেত্ৰত সৰু সৰু বস্তুৰ সৈতে জড়িত হোৱাৰ পৰিৱৰ্তে ইয়াক উপেক্ষা কৰা ভাল। এই সপ্তাহত আপোনাৰ ব্যক্তিগত জীৱনৰ কিছুমান বস্তু আপোনাৰ উদ্বেগৰ এটা ডাঙৰ কাৰণ হ’ব পাৰে।

যদি সমস্যাটো পতি/পত্নীৰ সৈতে সম্পৰ্কিত, তেনেহ’লে ইয়াক সঠিকভাৱে সমাধান কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক আৰু খঙত ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লোৱা পৰিহাৰ কৰক। এই মুহূৰ্তত ব্যৱসায়ত লাভ প্ৰাপ্ত কৰাৰ বাবে ভৱিষ্যতে হোৱা লোকচানৰ যত্ন ল’ব। অন্যথা, আপুনি পিছত অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে।

শিক্ষাৰ্থীসকলে সফলতাৰ বাবে কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত সাৱধানতাৰে পদক্ষেপ লওক। পতি/পত্নীৰ অনুভূতি উপেক্ষা কৰা পৰিহাৰ কৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- বৃশ্চিক ৰাশিৰ লোকসকলৰ মন এই সপ্তাহত কোনো এটা ঠাইত নাথাকিব। কেতিয়াবা আপোনাক এটা কামত মনোনিবেশ কৰা দেখা যাব, কেতিয়াবা আপুনি আন এটা কামত মনোনিবেশ কৰিব।যদি আপুনি কোনো কাম কৰোঁতে নিজকে বিভ্ৰান্ত অনুভৱ কৰে, আপোনাৰ শুভাকাংক্ষীসকলৰ পৰামৰ্শ ল’বলৈ কুণ্ঠাবোধ নকৰিব। চাকৰিয়াল লোকসকলে হঠাতে স্থানান্তৰ বা কিছু অতিৰিক্ত দায়িত্ব পাব পাৰে। বৰ্তমান সময়ত আপুনি কৰবাত খেলিবলৈ যিকোনো দায়িত্ব প্ৰাপ্ত কৰে, আপুনি ইয়াক অধিক ভালদৰে কৰিবলৈ চেষ্টা কৰা উচিত।

সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত, আপোনাৰ মন ধৰ্মীয়-সামাজিক কামত যথেষ্ট জড়িত হ’ব। এই সময়ছোৱাত আপুনি পৰিয়ালৰ সৈতে তীৰ্থযাত্ৰা কৰিবলৈও যাব পাৰে। সপ্তাহটোৰ দ্বিতীয়াৰ্ধটো ব্যৱসায়ত লাভৰ ক্ষেত্ৰত সপ্তাহৰ প্ৰথমাৰ্ধতকৈ অধিক শুভ।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক স্বাভাৱিক হ’ব আৰু প্ৰেম সংগীৰ সৈতে হাঁহিৰ মুহূৰ্ত কটাব। পত্নীৰ সৈতে দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ ভ্ৰমণ সম্ভৱ।

ধনু ৰাশি- ধনু ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে এই সপ্তাহটো শুভ আৰু সৌভাগ্য। এই সপ্তাহত আপুনি জীৱিকাৰ বাবে নতুন সুযোগ আৰু অগ্ৰগতিৰ সুযোগ পাব। এই সপ্তাহত আপুনি সম্পূৰ্ণ মনেৰে যি দিশত চেষ্টা কৰক, আপুনি ইয়াত শুভ ফল পাব। ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত লাভালাভ থাকিব। উপাৰ্জনৰ অতিৰিক্ত উৎস থাকিব। আপুনি সপ্তাহটোৰ মাজভাগত প্ৰিয়জনক লগ পাব পাৰে। যিসকলে ইতিমধ্যে প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত আছে, তেওঁলোকৰ সম্পৰ্ক অধিক শক্তিশালী হ’ব।

যদি আপুনি কাৰোবাৰ সন্মুখত আপোনাৰ প্ৰেমৰ প্ৰস্তাৱ দিয়াৰ কথা ভাবি আছিল, তেন্তে আপোনাৰ মনৰ কথা ক’ব।

এগৰাকী মহিলা বন্ধুৱে প্ৰেম জীৱন সহজ কৰাত সহায় কৰিব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব আৰু পৰিয়ালৰ সৈতে সুখী মুহূৰ্ত কটোৱাৰ সুযোগ থাকিব।

মকৰ ৰাশি- এই সপ্তাহটো মকৰ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে মিশ্ৰিত প্ৰমাণিত হ’ব। এই সপ্তাহত য’ত আপুনি বিভিন্ন উৎসৰ পৰা উপাৰ্জন পাব, আৰাম আৰু ঘৰ মেৰামতি আদিৰ বাবেও যথেষ্ট ধন ব্যয় কৰা হ’ব। যিসকলে ৰাজনীতিত আছে বা ৰাজনীতিত ভাগ্য চেষ্টা কৰাৰ কথা ভাবিছে তেওঁলোকে যিকোনো ডাঙৰ পদক্ষেপ লোৱাৰ আগতে বহুত চিন্তা কৰা উচিত, অন্যথা আপুনি ইয়াত ভুগিব পাৰে। চাকৰিয়াল লোকসকলে এই সপ্তাহত তেওঁলোকৰ উৰ্ধতন বিষয়াসকলৰ সৈতে সম্পৰ্ক ৰাখিব বুলি নিশ্চিত।ব্যৱসায়ত ধন বিনিয়োগ কৰোঁতে শুভাকাংক্ষীসকলৰ পৰা পৰামৰ্শ লওক।

এই সপ্তাহত কাৰোবাৰ সৈতে কৌতুক কৰোঁতে অতি সাৱধান হ’ব, অন্যথা আপোনাৰ বিৰোধীসকলে কিবা ভুলকৈ আপোনাৰ ভাষণৰ অৰ্থ উপস্থাপন কৰিব পাৰে।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত আপোনাৰ প্ৰেম সংগীৰ সৈতে সৎ হ’ব, অন্যথা, আপুনি গঢ় দিয়া সম্পৰ্কটোও ভাঙি যাব পাৰে। বিবাহিত জীৱনটো মনোৰম কৰি তুলিবলৈ আপোনাৰ পত্নীৰ অনুভূতি উপেক্ষা নকৰিব। সপ্তাহটো শুভ আৰু সফল কৰিবলৈ আপোনাৰ স্বাস্থ্য আৰু সময়ৰ সম্পূৰ্ণ যত্ন ল’ব।

কুম্ভ ৰাশি- কুম্ভ ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত তেওঁলোকৰ জ্ঞাত আৰু অজ্ঞাত শত্ৰুসকলৰ বিষয়ে অতি সাৱধান হোৱা প্ৰয়োজন। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ বিৰোধীসকলে আপোনাৰ পৰিকল্পনাত ব্যাঘাত জন্মাব পাৰে। সপ্তাহৰ মাজভাগত সহকৰ্মীৰ পৰা সময়মতে সহায় প্ৰাপ্ত কৰিব নোৱাৰাটোৱে মনটো অলপ হতাশাগ্ৰস্ত কৰি তুলিব পাৰে। বিশ্বাস কৰা বা আনৰ ওপৰত কোনো কাম এৰি দিয়াৰ ভুল নকৰিব। প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাৰ প্ৰস্তুতিত নিয়োজিত শিক্ষাৰ্থীসকলক সফলতাৰ বাবে অধিক শ্ৰমৰ প্ৰয়োজন হ’ব।

সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত, ভূমি-নিৰ্মাণ বা পৈতৃক সম্পত্তি আদিৰ সৈতে সম্পৰ্কিত কিছুমান সমস্যা হঠাতে আহিব পাৰে, যি এজন জ্যেষ্ঠৰ ভূমিকা সমাধান কৰাত যথেষ্ট সহায়ক হ’ব। ব্যৱসায়ত আপুনি আপোনাৰ প্ৰতিদ্বন্দীৰ পৰা এটা কঠিন প্ৰত্যাহ্বান পাব পাৰে। কামৰ সন্দৰ্ভত দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ ভ্ৰমণ সম্ভৱ। যাত্ৰাৰ সময়ত আপোনাৰ স্বাস্থ্য আৰু সামগ্ৰীৰ বিশেষ যত্ন ল’ব। বাহনখন সাৱধানে চলাওক।

প্ৰেম সম্পৰ্কৰ সৈতে সম্পৰ্কিত সমস্যাবোৰ সাৱধানতাৰে সমাধান কৰক। পত্নীৰ স্বাস্থ্য আপোনাৰ বাবে চিন্তাৰ বিষয় হৈ থাকিব।

মীন ৰাশি- মীন ৰাশিৰ লোকসকলে সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে দীঘলীয়া বা কম দূৰত্ব ভ্ৰমণ কৰিব লগা হ’ব পাৰে। যাত্ৰাটো উপভোগ্য আৰু লাভজনক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। এই সপ্তাহত, যুৱক-যুৱতীসকলৰ অধিক সময় আনন্দ কৰি অতিবাহিত হ’ব। সপ্তাহৰ মাজভাগত ঘৰত প্ৰিয়জনৰ আগমনৰ লগে লগে সুখৰ পৰিৱেশ আহিব। পৰিয়ালৰ সৈতে বনভোজ বা মনোৰঞ্জনমূলক স্থানলৈ যোৱা সম্ভৱ। চাকৰিয়ালসকলৰ বাবে উপাৰ্জনৰ এক অতিৰিক্ত উৎস আহিব। কামৰ ক্ষেত্ৰত জ্যেষ্ঠ আৰু কনিষ্ঠ দুয়োৰে পৰা সম্পূৰ্ণ সহযোগিতা থাকিব।

সপ্তাহটোৰ শেষলৈ আপুনি সন্তানৰ পক্ষৰ সৈতে সম্পৰ্কিত কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। যিসকলে দীৰ্ঘদিন ধৰি কিছুমান স্বাস্থ্য সমস্যাৰ মাজেৰে পাৰ হৈ আহিছে, তেওঁলোকে এই সপ্তাহত যথেষ্ট সকাহ পাব পাৰে। ভূমি, নিৰ্মাণ সম্পৰ্কীয় চলিত আইনী বিবাদত সিদ্ধান্ত আপোনাৰ পক্ষত আহিব পাৰে।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত উদ্ভৱ হোৱা ভুল বুজাবুজি আঁতৰ হ’ব আৰু প্ৰেম সংগীৰ সৈতে ভাল সম্পৰ্ক ৰখাৰ সম্ভাৱনা আছে। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব। স্বাস্থ্যও স্বাভাৱিক হ’ব।

Related Articles

Back to top button