চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৩ মে’, বুধবাৰ

মেষ ৰাশি- বাক্যত মধুৰতা থাকিব। মনটো সুখী হ’ব। ব্যৱসায়ত লাভৰ সুযোগ থাকিব। ব্যৱসায়িক উদ্দেশ্যত বহিঃৰাজ্যলৈ যোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। ভ্ৰমণ লাভজনক হ’ব, কিন্তু খৰচো বৃদ্ধি পাব। উত্তেজনা অতিৰিক্ত হ’ব।

বৃষ ৰাশি– চাকৰিত বিষয়াসকলৰ সমৰ্থন পাব, কিন্তু কৰ্মক্ষেত্ৰৰ পৰিৱৰ্তনৰ সৈতে আন ঠাইলৈ যাব পাৰিব। আয়ো বৃদ্ধি পাব। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। ভাতৃৰ সমৰ্থন পাব। বিত্তীয় পৰিস্থিতি শক্তিশালী হ’ব।

মিথুন ৰাশি- মানসিক শান্তিৰ বাবে চেষ্টা কৰক। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ বাবে আন কোনোবা ঠাইলৈ যোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পৰিয়ালৰ এজন বয়োজ্যেষ্ঠৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে। প্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত কৰিব। খঙৰ অতিৰিক্ততা থাকিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- মনটো সুখী হ’ব, কিন্তু কিছুমান মানসিক সমস্যাও হ’ব পাৰে। ধৈৰ্য্যৰ অভাৱো হ’ব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সতৰ্ক হওক। চাকৰিটোত যিকোনো অতিৰিক্ত দায়িত্ব পাব পাৰে। ভ্ৰমণৰ সম্ভাৱনা আছে।

সিংহ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস পূৰ্ণ হ’ব, কিন্তু ধৈৰ্য্যৰ কিছু অভাৱ হ’ব পাৰে। শীতল হওক। ব্যৱসায়ত লাভৰ সুযোগ থাকিব। ল’ৰা-ছোৱালীৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে। হঠাৎ ধন লাভ কৰিব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- মনৰ উত্থান-পতন হব। আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। ব্যৱসায় বৃদ্ধি হ’ব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম বেছি হ’ব, কিন্তু কিছু অসুবিধাও আহিব পাৰে। লাভৰ সুযোগো থাকিব। এটা সম্পত্তিৰ পৰা আয়ৰ নতুন উৎস গঢ় লৈ উঠিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- মন সুখী হ’ব। কাপোৰৰ প্ৰতি ৰাপ বাঢ়িব পাৰে। খৰচ বাঢ়িব। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। ব্যৱসায়ত অধিক চলিব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থনো পাব। ধৰ্মীয় স্থানলৈ তীৰ্থযাত্ৰা কৰিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আশা-নিৰাশাৰ অনুভৱ মনত থাকিব পাৰে। পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। পাব মাতৃৰ সমৰ্থন। বাহনৰ আনন্দ কমি যাব পাৰে। ব্যৱসায়ত লাভ হ্ৰাস পাব। কোনো অজ্ঞাত ভয়ে অশান্তি দিব পাৰে।

ধনু ৰাশি- মন সুখী হব, কিন্তু অপ্ৰয়োজনীয় খং আৰু বিতৰ্ক পৰিহাৰ কৰক। শিক্ষামূলক কামৰ বাবে বহিঃৰাজ্যলৈ যাব পাৰে। চৰকাৰৰ সহযোগিতাও পাব। দীৰ্ঘদিন ধৰি বাকী থকা কামবোৰ সম্পূৰ্ণ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মকৰ ৰাশি- মনৰ উত্থান-পতন হব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। পৰিশ্ৰম বৃদ্ধি পাব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। ব্যৱসায়ত ৰিস্ক লোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক। অগ্ৰগতিৰ সম্ভাৱনা বৃদ্ধি পাইছে। বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব।

কুম্ভ ৰাশি- বৈবাহিক সুখ বাঢ়িব। ধৰ্মীয় কামত ব্যস্ত থাকিব। ব্যৱসায়িক কাম-কাজত ব্যাঘাত জন্মিব পাৰে। দৌৰা-দৌৰি বেছি হ’ব৷ মানসিক হতাশাত ভুগিব পাৰে। অগ্ৰগতিৰ সম্ভাৱনা বৃদ্ধি পাইছে। নতুন সুযোগ উপলব্ধ হ’ব।

মীন ৰাশি- মন সুখী হব। তথাপিও অপ্ৰয়োজনীয় মানসিক চাপ পৰিহাৰ কৰক। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান থাকিব পাৰে। কাপোৰ আদিৰ খৰছ বাঢ়িব। বন্ধুৰ পৰা ব্যৱসায়িক প্ৰস্তাৱ পাব পাৰে। সফলতাৰ সম্ভাৱনা আছে।