ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৯ মাৰ্চ, মঙলবাৰ

মেষ ৰাশি- আজি আপুনি ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰত যথেষ্ট ভাল ফলাফল পাব। প্ৰভাৱশালী লোকৰ সৈতে সম্পৰ্ক আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। ব্যৱসায়ীসকলে অংশীদাৰীত্ব বা সহযোগিতাৰ পৰা ভাল লাভালাভ পাব পাৰে। আপোনাৰ আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতিও উন্নত হ’ব। সম্পত্তি বা বাহন বিক্ৰী বা ক্ৰয় কৰাৰ যোগ আছে। চাকৰি বিচৰা সকলে কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত ল’ব লাগিব পাৰে। বিবাহ উপযুক্তসকলে বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপুনি ভবা সকলো কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। আপোনাৰ দিনটো ভাল হ’ব। আপুনি এটা নতুন ব্যৱসায়ত ধন বিনিয়োগৰ কথা ভাবিব পাৰে। আজিৰ দিনটো বিবাহিত লোকসকলৰ বাবে এটা ভাল দিন। আপুনি আপোনাৰ জীৱন সংগীৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব। কামৰ প্ৰতি আগ্ৰহ আৰু শক্তি বৃদ্ধি পাব। শিক্ষাৰ সৈতে সম্পৰ্কিত সকলৰ আকাংক্ষা পূৰণ হ’ব। যদি আপুনি চিকিৎসা সেৱাৰ সৈতে জড়িত, তেন্তে দিনটো আপোনাৰ বাবে শুভ। উপাৰ্জনৰ অতিৰিক্ত উৎস প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- যদি আপুনি আজি কাৰোবাৰ গোপনীয়তা জানিব পাৰিছে, তেন্তে সেই কথাবোৰ কাকো নক’ব। মানসিক আনন্দ বৃদ্ধি পাব। আপুনি শিশুটোৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে। চাকৰিটোৰ অৱস্থানত পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। ধ্যান আৰু যোগ শাৰীৰিক আৰু মানসিক লাভালাভৰ বাবে উপযোগী হ’ব। আজি, আপোনাৰ মিঠা আচৰণে মানুহৰ হৃদয় জয় কৰিব। আপুনি সহকৰ্মীসকলৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব। দীৰ্ঘদিনীয়া প্ৰেমৰ সম্পৰ্কক এক নতুন ৰূপ দিয়াৰ এক ভাল সুযোগ আছে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ কাৰ্যালয়ৰ কিছুমান বস্তুৱে আপোনাক আমনি কৰিব পাৰে। কিন্তু আপুনি তাৰ সাহসেৰে সন্মুখীন হ’ব লাগিব। আপোনাৰ উৰ্ধতন বিষয়াসকলে আপোনাৰ সাহস ভাঙিবলৈ চেষ্টা কৰিব, কিন্তু আপুনি আপোনাৰ লক্ষ্যত মনোনিৱেশ কৰিব লাগিব। আপুনি আপোনাৰ পিতৃ আৰু পত্নীৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব। আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ সৈতে কিছু আনন্দকৰ মুহূৰ্ত পাৰ কৰিব পাৰিব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যই কিছু চিন্তিত কৰিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আজি, অৰ্থনৈতিক বিষয়ত বুদ্ধিমত্তাৰে কাম কৰক। কৰ্মস্থানত পতি/পত্নীৰ পৰামৰ্শ লাভজনক হ’ব পাৰে। আপুনি ব্যৱসায়ত নতুন প্ৰকল্পৰ পৰা লাভান্বিত হ’ব পাৰে। পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্য উন্নত হ’ব। আপুনি কাৰ্যালয়ৰ সহকৰ্মীৰ সৈতে তৰ্ক কৰা পৰিহাৰ কৰা উচিত। সামাজিক স্থানত সন্মান বৃদ্ধি হব। হঠাৎ এজন পুৰণি বন্ধুৰ সাক্ষাৎ পাব পাৰে। মিঠা খাদ্যৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব। আজি পাৰিলে ভ্ৰমণ পৰিহাৰ কৰক।

কন্যা ৰাশি- দিনটো আনন্দ আৰু ধেমালিৰ মাজেৰে পাৰ হব। অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব। আপোনাৰ কথাই আজি আনৰ হৃদয় জিনিবলৈ সক্ষম হব। আপোনাৰ কামৰ বাবে আজি আপুনি আৰ্থিকভাৱেও লাভাৱাম্বিত হব পাৰে। আকস্মিক ধন লাভ কৰিব পাৰে। আপুনি ভূমি, ৰিয়েল ইষ্টেট বা সাংস্কৃতিক প্ৰকল্পৰ ওপৰত গুৰুত্ব দিব লাগিব। ধৰ্ম আৰু কাৰ্য্যৰ ওপৰত বিশ্বাস বৃদ্ধি পাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ স্তব্ধ কাম দ্ৰুত হ’ব পাৰে। আপুনি ব্যৱসায়ৰ বিকাশ আৰু ব্যৱসায়ৰ উন্নতিৰ সুযোগ দেখিব। আপুনি আৰ্থিকভাৱে সুৰক্ষিত থাকিব। আজি আপুনি কিছুমান দৃঢ় পদক্ষেপ ল’ব যিয়ে আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক বিকাশৰ সম্ভাৱনা বৃদ্ধি কৰিব। আপুনি শাৰীৰিক বস্তুৰ ওপৰত ব্যয় কৰিব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে সাধাৰণ মতভেদ ঘটিব পাৰে। ব্যৱসায়ী সকলে ভ্ৰমণ কৰিবলগা হ’ব পাৰে। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ দিনটো আগৰ তুলনাত ভাল হ’ব। আপুনি আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ দ্বাৰা পৰিয়ালৰ আশা পূৰণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি আপুনি কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ কামত সফলতা লাভ কৰিব পাৰে। আজিৰ দিনটো এই ৰাশিচিহ্নৰ সংবাদ মাধ্যমৰ সৈতে জড়িত লোকসকলৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। পত্নী পক্ষৰ কোনো লোকৰ পৰা উপহাৰ লাভ কৰিব পাৰ। গৃহ সজ্জাৰ নামত আজি আপোনাৰ ব্যয় বৃদ্ধি হব।

ধনু ৰাশি- আজি আপুনি পুৰণি বন্ধু বা পৰিয়ালৰ সৈতে ফুৰিবলৈ যাব পাৰে। অতীতৰ কোনো কামে আজি আপোনাক আৰ্থিকভাৱে লাভাৱাম্বিত কৰিব। প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত আপুনি আজি ব্যৰ্থ হব পাৰে। স্তব্ধ হৈ থকা কাম সম্পূৰ্ণ কৰাৰ ক্ষেত্ৰত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হব পাৰে। ব্যৱসায়ত ভাল লেনদেন হ’ব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ বাবে ধন ব্যয় হ’ব। ঋণ সম্পৰ্কীয় বিষয়বোৰৰ সমাধান হ’ব।

মকৰ ৰাশি- ব্যৱসায়ৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা, নতুন ব্যৱসায়িক সম্পৰ্ক আৰু লেনদেন চূড়ান্ত কৰাৰ বাবে এয়া এক অনুকূল সময়। কাম সম্পৰ্কীয় ভ্ৰমণ আৰু সহযোগিতাই অনাগত মাহবোৰত আপোনাক ইতিবাচক ফলাফল প্ৰদান কৰিব। গুৰুত্বপূৰ্ণ লোকসকলৰ সৈতে সম্পৰ্ক স্থাপন কৰিলে আজি আপোনাক অধিক প্ৰভাৱশালী কৰি তুলিব। প্ৰেমসম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত আপুনি ভাগ্যৱান হ’ব। ঘৰত মাংগলিক অনুষ্ঠান সম্পন্ন হ’ব পাৰে। অতিথিৰ আগমণে ঘৰখন ভৰাই ৰাখিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাৰ দিনটো অনুকূল হ’ব। আপুনি ভাগ্যৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব। ব্যৱসায়ত ধনলাভ হ’ব। আপোনাৰ বিত্তীয় স্থিতি শক্তিশালী হ’ব। মানুহবোৰ আপোনাৰ সৃষ্টিশীলতাৰ দ্বাৰা প্ৰভাৱিত হ’ব। আপোনাৰ আত্মীয়সকলে আপোনাক সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন কৰিব। বিবাহিত জীৱনৰ বাবে পৰিস্থিতি অধিক অনুকূল হ’ব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লোৱাৰ দৰকাৰ। শিশুৰ পৰা কোনো ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে। সংস্থাপনৰ বাট মুকলি হব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ দিন। আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি হব। ব্যৱসায়ীসকলে আজি অধিক লাভান্বিত হ’ব। অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি কামৰ ক্ষেত্ৰত সফলতা লাভ কৰিব। আপুনি এগৰাকী মহিলাৰ সমৰ্থন পাব পাৰে। মনটো শান্ত আৰু সুখী হ’ব পাৰে। চাকৰি আৰু ব্যৱসায়ৰ পৰিস্থিতি ভাল। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button