অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২১ মে’, শনিবাৰ

মেষ ৰাশি- আজি, আপুনি কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ কামত সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব পাৰে। ব্যৱসায়ত নতুন অংশীদাৰ যোগ দিব পাৰে। আজি কৰ্মৰ খাতিৰত যথেষ্ট যাত্ৰা কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। ধৰ্মীয় স্থানলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। দাম্পত্য জীৱনত থকা মতানৈক্য আজি দূৰ কৰিব পাৰিব। নিবনুৱা সকলে সংস্থাপনৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো এটা আনন্দদায়ক দিন হ’ব। সম্পৰ্কৰ তিক্ততা আঁতৰি যাব। বিষয়াসকল আপোনাৰ পক্ষত থাকিব। আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আপোনাৰ ভাল সময় অতিবাহিত হব। আপুনি কিবা এটাৰ বাবে বিচলিত হ’ব পাৰে। মানসিক অস্থিৰতা থাকিব পাৰে। আৰ্থিকভাৱে শক্তিশালী হ’ব। আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্ক বহুত ভাল হ’ব। কামৰ বাবে বাহিৰলৈ যাওঁতে জ্যেষ্ঠসকলৰ আশীৰ্বাদ লওঁক।

মিথুন ৰাশি- দীৰ্ঘম্যাদী ৰোগৰ বাবে আপুনি দুৰ্বল অনুভৱ কৰিব। মিতভাষী হ’বলৈ যত্ন কৰক। কামৰ ক্ষেত্ৰত প্ৰতিযোগিতা হ’ব পাৰে। দিনটো ৰিয়েল ইষ্টেট প্ৰকল্পৰ সৈতে জড়িত লোকসকলৰ বাবে ভাল। আপুনি আপোনাৰ বক্তব্য নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব। শহুৰেক পক্ষৰ ওপৰত অলপ অসন্তুষ্ট হ’ব পাৰে। বাকপটু লোকৰ সমস্যা হ’ব পাৰে। বিবাদ বৃদ্ধি পাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- কাৰ্যালয়ত আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ পৰা যথেষ্ট সহযোগিতা লাভ কৰিব পাৰিব। জ্ঞানী লোকৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ’ব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু নিষ্ঠাৰ সৈতে, আপুনি আপোনাৰ কাম কৰিব। দাম্পত্য জীৱনত চাপ থাকিব পাৰে। ঘৰত সন্তুষ্টিৰ পৰিৱেশ থাকিব। দীৰ্ঘদিনৰ পৰা ভুগি থকা ৰোগৰ পৰা আজি সুস্থ হব পাৰিব।

সিংহ ৰাশি- বিনিয়োগৰ পৰা লাভালাভ হ’ব। আপোনাৰ দক্ষতা বৃদ্ধি হ’ব। সন্মান লাভ কৰিব পাৰে। স্তব্ধ কামবোৰ আৰম্ভ কৰিবলৈ এইটো এটা ভাল সময়। ব্যৱসায়িক বিষয়ত মীমাংসা হ’ব পাৰে। আৰ্থিকভাৱে শক্তিশালী হব। শত্ৰুৰ পৰা সাৱধান হৈ থাকক। ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। পিতৃৰ পৰা কোনো সম্পত্তি লাভ কৰিব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটোত এই ৰাশিচিহ্নৰ লোকসকলে সাৱধান হ’ব লাগিব। কাৰোবাৰ পৰা মতপাৰ্থক্য ঘটিব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে তেওঁলোকৰ অধ্যয়নৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত দূৰত্ব থাকিব পাৰে। আপোনাৰ ভুলবোৰে আপোনাৰ সহকৰ্মীসকলৰ মাজত সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। যোগাত্মক চিন্তাৰে কামবোৰ কৰক। স্বাস্থ্য দুৰ্বল হ’ব পাৰে। পত্নীৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আপুনি কামটোৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব। ধনৰ সমস্যাটো আঁতৰি যাব। জীৱন সংগীৰ সৈতে সমন্বয় থাকিব। পৰিয়ালৰ অনুভূতিক সন্মান কৰক। ব্যস্ত থাকিব। আপোনাৰ কামত শৃংখলাবদ্ধ হ’ব। আপুনি ঘৰত অনুশাসন বজাই ৰখা উচিত। আপুনি নেতিবাচকতাৰ পৰা আঁতৰি থাকিব লাগিব। আপুনি পেটৰ বিষ বা জ্বৰত ভুগিব পাৰে। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- ধন লাভৰ সম্ভাৱনা আছে। আজি আপোনাৰ সময় আনন্দত অতিবাহিত হ’ব। শিশুসকলৰ সৈতে সময় কটাওক। আপুনি যিকোনো দুখ-কষ্টৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাব। আপোনাৰ সামৰ্থ্যক সন্মান কৰা হ’ব। আপুনি সৃষ্টিশীল কামৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব পাৰে। মনটো ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপত নিয়োজিত থাকিব। বিবাহৰ যোগ আছে। স্বাস্থ্য ভাল হ’ব। সম্পত্তিৰ বিবাদ সমাধান হ’ব।

ধনু ৰাশি- পুৰণি বন্ধু এজনক লগ পাব পাৰে। ধাৰলৈ দিয়া টকা আজি উভতাই পাব পাৰে। আপুনি ব্যৱসায়ত প্ৰয়োজনীয় চুক্তি সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আপুনি সমালোচনাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। বিতৰ্কৰ পৰা আঁতৰি থাকক। গাড়ী চলোৱাৰ সময়ত আপুনি সাৱধান হ’ব লাগিব। দক্ষতা বৃদ্ধি হ’ব। কাৰ্যালয়ৰ পৰিৱেশ ইতিবাচক হ’ব। আপোনাৰ যথেষ্ট দায়িত্ব থাকিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মকৰ ৰাশি- বৃদ্ধসকলৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি অৱহেলা নকৰিব। আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে কিছু আনন্দৰ মুহূৰ্ত পাৰ কৰিব পাৰে। আইনী বিষয়বোৰ সমাধান কৰা হ’ব। আপুনি ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপত বৃহৎ পৰিশ্ৰমেৰে অংশগ্ৰহণ কৰিব। পৰিয়ালত আপোনাৰ গুৰুত্ব বৃদ্ধি পাব। জ্যেষ্ঠসকলৰ পৰা আশীৰ্বাদ লাভ কৰিব। পৰ্যটন খণ্ডৰ সৈতে সম্পৰ্কিত ব্যৱসায় বৃদ্ধি পাব। আপুনি এখন নতুন বাহন কিনিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। শনিৰ অনুগ্ৰহে আপোনাৰ সমস্যা আঁতৰ কৰিব। আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে চিন্তা কৰিব লাগিব। আপুনি গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত লোৱাটো কঠিন হ’ব। শিশুসকলৰ সৈতে সময় কটাওক। কাৰোবাৰ সৈতে বিবাদ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। ধন সঞ্চয়ৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব পাৰে। অজ্ঞাত লোকক লগে লগে বিশ্বাস নকৰিব। চাকৰি সলনি কৰিবলৈ খৰধৰ নকৰিব।

মীন ৰাশি- পৰিয়ালৰ মাজত থকা বিভ্ৰান্তি আজি দূৰ হব। পত্নীৰ সৈতে ক’ৰবালৈ ফুৰিবলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। আধৰুৱা হৈ থকা কামবোৰ পুনৰ আৰম্ভ কৰিব পাৰে। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব। আজি আপুনি বস্ত্ৰ আদি উপহাৰ হিচাপে লাভ কৰিব পাৰে। কোনো এক মনোঃকামনা আজি পূৰণ হব। কাৰ্যালয়ৰ সহকৰ্মীসকলৰ সহায়ত, আপোনাৰ কাম ভালদৰে সম্পন্ন হ’ব। সমালোচনাক ভয় নকৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button