অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১২ মে’, বৃহস্পতিবাৰ

মেষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো শুভ। আপুনি ব্যৱসায়ত ডাঙৰ লাভ লাভ কৰিব পাৰে। এজন পুৰণি বন্ধুৰ সৈতে লগ হ’ব পাৰে। শিক্ষার্থীসকলে প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত সুখ্যাতি অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। এই ৰাশিচিহ্নৰ অবিবাহিত লোকসকলে আজি বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিব পাৰে। পিতৃ-মাতৃৰ পৰা সহায় সহযোগিতা লাভ কৰিব সক্ষম হ’ব। চাকৰিয়াল সকলে পদোন্নতিৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- আজি আপুনি ভৱিষ্যতক লৈ গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত গ্রহণ কৰিব পাৰে। আপুনি যুক্তিসঙ্গত দৃষ্টিকোণৰ পৰা আপোনাৰ চিন্তা প্ৰকাশ কৰাত অস্বস্তি অনুভৱ কৰিব। আপুনি আৱেগিক হোৱা পৰিহাৰ কৰা উচিত। মনত এটা পুৰণি ভুলৰ বাবে অনুশোচনা থাকিব। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব। এখন ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানত অংশগ্রহণ কৰিব পাৰে। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমন ঘটিব পাৰে। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো লাভজনক প্ৰমাণিত হ’ব। আজি আপোনাৰ কাম অব্যাহত ৰাখক। ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে কঠিন পৰিস্থিতিৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব পাৰে। আপুনি আজি আপোনাৰ কামত সন্তুষ্ট নহ’ব। ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। দীৰ্ঘদিন ধৰি পাবলগীয়া ধন ঘূৰাই পাব। পত্নীৰ পৰামৰ্শৰ প্ৰতি গুৰুত্ব দিয়ক। বন্ধুবৰ্গৰ পৰা সহায় সহযোগিতা লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে শুভ। কাৰোবাৰ পৰা পুৰণি বিবাদ আঁতৰ কৰা হ’ব। আপুনি অতি সততাৰে আপোনাৰ দায়িত্ব পালন কৰিব। কাৰ্যালয়ত অতিৰিক্ত দায়িত্ব আপোনাৰ ওপৰত থাকিব। আপুনি এটা বৈকল্পিক ব্যৱসায়ত বিনিয়োগ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। পৰিয়ালৰ প্ৰতি সদ্ভাৱ বৃদ্ধি পাব। আজি ধনৰ লেনদেনৰ পৰা আঁতৰি থাকক। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব। শিক্ষার্থীসকলে যত্ন কৰিলে সুফল লাভ কৰিব।

সিংহ ৰাশি- অত্যাধিক ব্যয়ে আজি আপোনাক চিন্তিত কৰিব পাৰে। নেতিবাচক বাতৰি থাকিব। পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। আজি আপুনি পেটৰ বিষৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আপুনি কৰ্মক্ষেত্ৰত সাৱধান হ’ব লাগিব। ব্যৱসায সংক্ৰান্তত ভ্ৰমণ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে মতভেদ হ’ব পাৰে। কোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত ল’বলৈ অভিজ্ঞ জনৰ পৰামৰ্শ লওক। শিক্ষাৰ লগত জড়িত হৈ থকা সকলৰ বাবে দিনটো শুভ প্ৰমাণিত হ’ব।

কন্যা ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো শুভ প্ৰমাণিত হ’ব। দীৰ্ঘদিনীয়া অৰ্ধসম্পূৰ্ণ কাম আজি সম্পূর্ণ হ’ব পাৰে। আপুনি গোটেই দিনটো ইতিবাচক হ’ব। চাকৰিয়াল সকলে পদোন্নতিৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। ঘৰত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান থাকিব পাৰে। সন্তানৰ পৰা এটি সুখবৰ লাভ কৰিব পাৰে। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব। মাতৃৰ পৰা সহায় সহযোগিতা লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। ব্যৱসায়ত মনোযোগ দিয়ক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো কষ্টকৰ প্ৰমাণিত হ’ব। ধনৰ হিচাপ সম্পৰ্কে বিভ্ৰান্তি হ’ব পাৰে। ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ কৰিব কিন্তু এই ভ্ৰমণ আপোনাৰ বাবে কষ্টকৰ প্ৰমাণিত হ’ব। পত্নীৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। কোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত ল’বলৈ অভিজ্ঞ জনৰ পৰামৰ্শ লওক। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ পৰা সহায় সহযোগিতা লাভ কৰিব পাৰে। অত্যাধিক খং পৰিহাৰ কৰক। আজি আপুনি আত্মীয় জনৰ মনত আঘাত লগা কাম নকৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো শুভ। মানুহে আপোনাৰ ওপৰত বহুত প্ৰভাৱিত হ’ব। আজিৰ দিনটো ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবে লাভজনক দিন হ’ব। এই ৰাশিচিহ্নৰ অবিবাহিত লোকসকলে আজি বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিব পাৰে। চাকৰিয়াল সকলে পদোন্নতি সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। আপুনি ব্যয়বোৰ নিয়ন্ত্ৰণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব। শিক্ষাৰ্থীসকলে যত্ন কৰিলে সুফল লাভ কৰিব।

ধনু ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো ব্যস্ততাৰে ভৰি থাকিব।আজি আপুনি ভুল কাৰ্য্যৰ প্ৰতি আকৰ্ষিত হ’ব পাৰে। পত্নীৰ পৰামৰ্শই আজি আপোনাক লাভাম্বিত কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ত উন্নত। পৰিয়ালত চলি থকা সমস্যাবোৰৰ আজি সমাধান হ’ব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। পিতৃৰ পৰা সহায় সহযোগিতা লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলে প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত সুখ্যাতি অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো কষ্টকৰ প্ৰমাণিত হ’ব। সংবাদ মাধ্যমৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে প্ৰত্যাহ্বানমূলক কাম লাভ কৰিব পাৰে। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে ভ্ৰমণলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। অত্যাধিক খং পৰিহাৰ কৰক। ব্যৱসায়ত চকু নিদিলে লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। পত্নীৰ স্বাস্থ্যই আজি আপোনাক চিন্তিত কৰিব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে যত্ন কৰিলে সুখ্যাতি অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে শুভ প্ৰমাণিত হ’ব। আজি আপুনি ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানত অংশগ্রহণ কৰিব পাৰে। এই ৰাশিচিহ্নৰ অবিবাহিত লোকসকলে আজি বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিব পাৰে। ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ কৰিব। অজ্ঞাত লোকৰ পৰা সাৱধান হ’ব। আজি ধনৰ লেনদেনৰ পৰা আঁতৰি থাকক। ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত থকা সকলৰ বাবে দিনটো কষ্টকৰ প্ৰমাণিত হ’ব। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো শুভ। ব্যৱসায় সংক্ৰান্তত ভ্ৰমণ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। দীৰ্ঘদিন ধৰি চলি থকা আইনী প্রক্রিয়া আজি সমাধান হ’ব। চাকৰিয়াল সকলে পদোন্নতিৰ সুযোগ লাভ কৰিব। ঘৰত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান থাকিব। এজন পুৰণি বন্ধুক লগ কৰিব। বাহন ক্ৰয়ৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। পিতৃ-মাতৃৰ পৰা সহায় সহযোগিতা লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব। শিক্ষাৰ্থীসকলে যত্ন কৰা উচিত।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button