ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৮ মাৰ্চ, সোমবাৰ

মেষ ৰাশি- মনত সুখ থাকিব। চাকৰিৰ পৰীক্ষা আৰু সাক্ষাৎকাৰৰ কামত সফলতা লাভ কৰিব। শাসক তন্ত্ৰৰ সমৰ্থন আদায় কৰিবলৈ সক্ষম হব। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। বাহন আদি ক্ৰয় কৰাৰ যোগ আছে। পত্নীৰ সৈতে সাধাৰণ মতানৈক্য ঘটিব পাৰে। ব্যৱসায় সংক্ৰান্তীয় কাৰণত কৰিবলগা হোৱা যাত্ৰা লাভজনক হব। আপুনি পৈতৃক সম্পত্তিৰ পৰা ধন উপাৰ্জন কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস অধিক হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব পাৰিব। আজি কিছু পৰিশ্ৰম বৃদ্ধি হলেও আধৰুৱা হৈ থকা কোনো কাম আজি সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰে। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব পাৰে। অতিৰিক্ত ব্যয়ে আজি আপোনাৰ আৰ্থিক সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। উপাৰ্জন হ্ৰাস হ’ব। মানসিক শান্তি থাকিব। লিখন-বৌদ্ধিক কামত ব্যস্ততা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। মনত হতাশাৰ অনুভূতি থাকিব।

মিথুন ৰাশি- আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। পৰিয়ালত সদ্ভাৱ বৃদ্ধি পাব। ধৰ্মৰ প্ৰতি শ্ৰদ্ধা থাকিব। শিশুটোৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। বস্ত্ৰৰ নামত আজি আপোনাৰ ব্যয় বৃদ্ধি হব। পত্নীৰ হৈ আজি আপুনি কাৰোবাক উপহাৰ দিবলগীয়া হব পাৰে। মনটো অস্থিৰ হৈ থাকিব। ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে সম্প্ৰীতি বৃদ্ধি পাব। আপুনি এজন ৰাজনীতিবিদক লগ পাব পাৰে। পৰিয়ালত সুখৰ পৰিৱেশ থাকিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- মন সুখী হ’ব। আজি আপুনি আনৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰি চলাটো পৰিহাৰ কৰক। চাকৰিত বদলিৰ যোগ আছে। অধিক পৰিশ্ৰম হব। সমান্তৰালভাৱে আজি আপোনাৰ কোনো কাৰ্যই আনৰ মনত দুখ দিব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান সম্পন্ন হব পাৰে। ব্যৱসায় বা কৰ্মসূত্ৰে যাত্ৰা কৰিবলগা হব পাৰে। ভাতৃ-ভগ্নীৰ সমৰ্থনত আজি আপুনি ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- বৃথা খং আৰু তৰ্ক পৰিহাৰ কৰক। শিশুসকলৰ পৰা ভাল খবৰ থাকিব পাৰে। আপুনি এজন বন্ধুৰ সৈতে ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। বস্ত্ৰ আদিৰ ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। উপাৰ্জনৰ পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। শত্ৰুৰ পৰা সাৱধান হওক। কোনো সিদ্ধান্ত লোৱাৰ পূৰ্বে ভালদৰে বিচাৰ কৰক আৰু জ্যেষ্ঠজনৰ পৰা পৰামৰ্শ লওক। আনৰ প্ৰৰোচনাৰ সন্মুখীন হব পাৰে। শিশুৰ সুখ বৃদ্ধি হ’ব।

কন্যা ৰাশি- আত্মনিৰ্ভৰশীল হৈ থাকক। খং আৰু আবেগৰ অত্যাধিক পৰিহাৰ কৰক। পৰিয়ালত শান্তি আৰু সম্প্ৰীতি বজাই ৰখাৰ বাবে চেষ্টা কৰক। কাৰ্যক্ষেত্ৰত পদোন্নতিৰ যোগ আছে। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। আজি আপুনি যাত্ৰা কৰিবলগা হব পাৰে। অনাকাংক্ষিতভাৱে পাবলগীয়া কোনো ধন আজি লাভ কৰিব পাৰে। মনত শান্তি আৰু সুখৰ অনুভূতি থাকিব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- মনটো বিচলিত হ’ব পাৰে। স্বাস্থ্য সচেতন হ’ব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। শৈক্ষিক কামে সুখী ফলাফল প্ৰদান কৰিব। সম্পত্তি বৃদ্ধি হ’ব। আত্মবিশ্বাস হ্ৰাস হ’ব পাৰে। অপৰিকল্পিত ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব। অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব। কৰ্মক্ষেত্ৰত উচ্চ বিষয়াৰ সৈতে মতপাৰ্থক্য ঘটিব পাৰে। ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত সকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো শুভ। ব্যৱসায়ী সকলে বিনিয়োগৰ চিন্তা চৰ্চা কৰিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- কামৰ প্ৰতি একাগ্ৰতা বৃদ্ধি হব। চাকৰিটোত পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। আজি কোনো প্ৰতিষ্ঠিত কোম্পানীৰ সৈতে আপোনাৰ এক চুক্তি স্বাক্ষৰিত হব পাৰে। শৈক্ষিক কামত মনোযোগ দিয়ক। মানসিক শান্তি বজাই ৰাখক। মাতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। গৃহত সুখৰ পৰিৱেশে বিৰাজ কৰিব। ধৰ্মৰ প্ৰতি শ্ৰদ্ধা বৃদ্ধি পাব। আজি হঠাৎ কোনো পুৰণি বন্ধুক লগ পাব পাৰে।

ধনু ৰাশি- মনটো বিচলিত হ’ব পাৰে। চাকৰিত থকা বিষয়াসকলৰ সৈতে সম্প্ৰীতি বজাই ৰাখক। কৰ্মক্ষেত্ৰৰ বদলিৰ লগতে অৱস্থানৰ পৰিৱৰ্তনো হ’ব পাৰে। মানসিক শান্তি বিঘ্নিত হব। বন্ধুৰ সৈতে আজি কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ যাব পাৰে। পিতৃৰ পৰা আৰ্থিক সমৰ্থন লাভ কৰিব। অৱশ্যে আজি আপোনাৰ অপৰিকল্পতি ব্যয় বৃদ্ধি হব, যাৰ বাবে ভৱিষ্যত নিধিত প্ৰভাৱ পৰিব। ঘৰত মাংগলিক অনুষ্ঠান সম্পন্ন হব পাৰে। ঘৰ সজ্জা বা মেৰামতিৰ নামত ব্যয় বাঢ়িব।

মকৰ ৰাশি- অলসতা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব, কিন্তু ফলাফল সন্দেহজনক। পৰিয়ালৰ সৈতে সদ্ভাৱ বৃদ্ধি পাব। মাতৃ অথবা পৰিয়ালৰ জ্যেষ্ঠ মহিলাৰ পৰা আজি আপুনি ধন লাভ কৰিব পাৰে। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। মানসিক শান্তি থাকিব, কিন্তু প্ৰকৃতিত বিৰক্তিও থাকিব। শৈক্ষিক কামত ব্যাঘাত হ’ব পাৰে। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। পাৰিলে দূৰ ভ্ৰমণ পৰিহাৰ কৰক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- মনটো বিচলিত হ’ব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সৈতে এটা ধৰ্মীয় স্থানলৈ ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। কৰ্মক্ষেত্ৰত আজি আপুনি অত্যাধিক পৰিশ্ৰমৰ সন্মুখীন হব লাগিব পাৰে। ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব। উপাৰ্জনৰ নতুন উৎসৰ সন্ধান পাব। চাকৰিটোত ইচ্ছাৰ বিৰুদ্ধে কিছু অতিৰিক্ত দায়িত্ব থাকিব পাৰে। মানসিক অশান্তিত ভূগিব। সন্ধিয়া বন্ধুৰ ঘৰলৈ ফুৰিবলৈ যাব পাৰে।

মীন ৰাশি- মনত হতাশা আৰু অসন্তুষ্টি থাকিব পাৰে। পৰিয়ালত শান্তি বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। ব্যৱসায় উন্নত কৰিবলৈ আপুনি ভাতৃ-ভগ্নীৰ সমৰ্থন পাব পাৰে। আজি মনৰ কথা কাৰো আগত খুলি নকব, অন্যথা আপোনাৰ সুযোগ ল’ব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে আদৰ্শগত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। সন্ধিয়াৰ ভাগলৈ এটা ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে। মানসিক চাপ পৰিহাৰ কৰি চলক।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button