ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল (Horoscope)

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৭ এপ্ৰিল, দেওবাৰ (Horoscope)

মেষ ৰাশি- ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। আপুনি পৰিয়ালৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। পৰিয়ালটোত ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপ থাকিব পাৰে। বস্ত্ৰ উপহাৰ লাভ কৰিব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ যত্ন ল’ব। মানসিক অশান্তি থাকিব। মাতৃৰ সমৰ্থন আৰু সহযোগিতা লাভ কৰিব। চাকৰিটোত বিষয়াসকলৰ সৈতে মত পাৰ্থক্য বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। দূৰ ভ্ৰমণ পৰিহাৰ কৰক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- চাকৰিটোত কামৰ ক্ষেত্ৰত পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। কঠোৰ পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। জীৱন ধাৰণৰ পৰিস্থিতি বিশৃংখল হ’ব পাৰে। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। বাৰ্তালাপত শান্ত হওক। বাহন আদি ক্ৰয় কৰাৰ যোগ আছে। ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ হ’ব। অৰ্থহীন কাজিয়া আৰু বিবাদ পৰিহাৰ কৰক। ভাতৃৰ সহযোগত ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰিত কৰিব পাৰে। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব।

মিথুন ৰাশি- মন শান্ত হৈ থাকিব। আপুনি আত্মবিশ্বাসেৰে পৰিপূৰ্ণ হ’ব। ধনৰ পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। কামৰ ক্ষেত্ৰত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। আপুনি এজন বন্ধুৰ সহায়ত সম্পত্তিত বিনিয়োগ কৰিব পাৰে। শিশুসকলৰ পৰা ভাল খবৰ থাকিব পাৰে। ব্যয় অধিক হ’ব। সিদ্ধান্ত গ্ৰহণৰ পূৰ্বে জ্যেষ্ঠজনৰ সৈতে আলোচনা কৰক। প্ৰতাড়িত হ’ব পাৰে। মনত সুখৰ অনুভূতি থাকিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- কথোপকথনত শান্ত হওক। শৈক্ষিক কাৰ্যবোৰ উন্নত হ’ব। বৌদ্ধিক কামত ব্যস্ততা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। বন্ধুবৰ্গৰ পৰা সহযোগিতা থাকিব, কিন্তু নেতিবাচক চিন্তাৰ পাৰ্শ্বক্ৰিয়াও থাকিব পাৰে। পৈতৃক সম্পত্তিৰ পৰা ধন প্ৰাপ্ত হ’ব পাৰে। এটা সম্পত্তিৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে। ভ্ৰমণৰ যোগ আছে। পত্নীৰ সৈতে সদ্ভাৱ বৃদ্ধি পাব। মাতৃৰ পৰা পৰামৰ্শ লাভ কৰিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস থাকিব, কিন্তু মনটো বিচলিত হ’ব পাৰে। মানসিক শান্তিৰ বাবে চেষ্টা কৰক। কামৰ ক্ষেত্ৰত পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। কঠোৰ পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। পাৰিবাৰিক জীৱনত সংঘাত থাকিব। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰিত হ’ব পাৰে। লেনেদেনৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান হোৱাৰ প্ৰয়োজন। পিতৃৰ পৰা আৰ্থিক সমৰ্থন লাভ কৰিব। উচ্চ শিক্ষাৰ বাবে বিদেশ ভ্ৰমণৰ যোগ আছে।

কন্যা ৰাশি- আপোনাৰ মিতভাষীতাই সহজে আনক আকৰ্ষণ কৰিব পাৰিব। মনটো বিচলিত হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব লাগিব। ব্যৱসায়ত কিছু অসুবিধাৰ সৃষ্টি হব পাৰে। সময়মতে কোনো কাম সম্পূৰ্ণ নোহোৱাত হতাশ হব পাৰে। বৌদ্ধিক কামৰ পৰা উপাৰ্জন হ’ব পাৰে। মাতৃৰ সমৰ্থন আৰু সহযোগিতা লাভ কৰিব। স্ব-সংযত হওক। শিশুৰ সুখ বৃদ্ধি হ’ব। লাভৰ সুযোগ থাকিব। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সমৰ্থন পাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- মানসিক শান্তি থাকিব। তথাপিও, বৃথা খং আৰু তৰ্ক পৰিহাৰ কৰক। সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব পাৰে। বন্ধুবৰ্গৰ পৰা সহযোগিতা থাকিব। ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব। আত্মবিশ্বাস অধিক হ’ব। ঘৰলৈ বন্ধুৰ আগমণ ঘটিব পাৰে। ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। সামাজিক স্থানত সন্মান বৃদ্ধি হ’ব। ৰাজনৈতিক সৈতে জড়িত সকলৰ বাবে দিনটো কষ্টকৰ হব।

বৃশ্চিক ৰাশি- অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব। শৈক্ষিক কামে সুখী ফলাফল প্ৰদান কৰিব। আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সৈতে এটা ধৰ্মীয় স্থানলৈ যাব পাৰে। ব্যয় অধিক হ’ব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। কামৰ ক্ষেত্ৰত অসুবিধা হ’ব পাৰে। আপুনি এক অজ্ঞাত ভয়ৰ দ্বাৰা অসুবিধাত পৰিব পাৰে। দৈনন্দিন কাম-কাজত ব্যাঘাত ঘটিব পাৰে। মাতৃৰ পৰা টকা প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে মত পাৰ্থক্য থাকিব।

ধনু ৰাশি- আত্মবিশ্বাস অধিক হ’ব। পৰিয়ালটোত ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপ থাকিব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব। চাকৰিটোত কৰ্মক্ষেত্ৰত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। হঠাতে, ধন লাভ কৰিব পাৰে। পাবলগীয়া ধন আজি লাভ কৰিব পাৰে। শৈক্ষিক কামত ব্যাঘাত হ’ব পাৰে। এটা ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব।

মকৰ ৰাশি- কথোপকথনত সন্তুলিত হওক। সম্পত্তি এটাৰ পৰা ধন প্ৰাপ্ত হ’ব পাৰে। ব্যৱসায় বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি এজন বন্ধুৰ সমৰ্থনও পাব পাৰে। আপোনাৰ পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। মনটো অস্থিৰ হৈ থাকিব। খং পৰিহাৰ কৰক। আপোনাৰ কথাই আজি আপোনজনক আঘাত দিব পাৰে। সেয়ে সাৱধান হওক আৰু নম্ৰতা বৰ্তাই ৰাখক। ৰাজহুৱা স্থানলৈ গ’লে নতুন বন্ধুক লগ পাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- মন অস্থিৰ হৈ থাকিব। পৰিয়ালত খং আৰু নিষ্ফল তৰ্ক পৰিহাৰ কৰক। পিতৃ-মাতৃৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব। ধনৰ পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। সমান্তৰালভাৱে আজি অধিক ব্যয়ে আপোনাৰ বাবে আৰ্থিক সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। পৰিয়ালৰ দায়িত্ব বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। পত্নীৰ অসুস্থতাই চিন্তিত কৰিব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। ব্যৱসায়ত লাভৰ সুযোগ থাকিব।

মীন ৰাশি- আপুনি আত্মবিশ্বাসী হ’ব। মানসিক শান্তিৰ বাবে চেষ্টা কৰক। শিশুটোৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। মনটো শৈক্ষিক কামত নিয়োজিত থাকিব। প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত আশাব্যঞ্জক ফলাফল লাভ কৰিব পাৰিব। অৱশ্যে আজি অত্যাধিক উৎসাহী হোৱা পৰিহাৰ কৰক। স্ব-সংযত হওক। দীৰ্ঘদিন ধৰি স্থগিত হৈ থকা কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰে। আপুনি অপ্ৰয়োজনীয় ব্যয়ৰ দ্বাৰা অসুবিধাত পৰিব পাৰে। ভ্ৰমণৰ সম্ভাৱনা আছে।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button