ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৫ এপ্ৰিল, শুকুৰবাৰ

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে শুভ বিবেচিত হ’ব। ব্যৱসায়ত চকু নিদিলে লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আজি আপুনি এটা সুখবৰ লাভ কৰিব। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব। সৃষ্টিশীল কামৰ সৈতে জড়িত সকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো শুভ বিবেচিত হব। আজিৰ ভ্ৰমণ কষ্টকৰ অনুভৱ হ’ব পাৰে। পৰিয়ালত সদ্ভাৱ বৃদ্ধি পাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- দিনটোত কিছু প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হবলগীয়া হ’ব পাৰে। আজি পৰীক্ষামূলক প্ৰতিযোগিতাত সফলতা লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি আপুনি বন্ধু বৰ্গৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ কৰিব। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব পাৰে। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব। বস্ত্ৰ আদি উপহাৰ হিচাপে লাভ কৰিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আজি এজন বিশেষ ব্যক্তিক আপুনি লগ পাব পাৰে। ব্যৱসায়ত বিনিয়োগৰ পূৰ্বে ভালদৰে চিন্তা কৰক। পৈতৃক সম্পত্তিৰ পৰা উপাৰ্জনৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। পৰিয়ালৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। ব্যবসায় সম্প্ৰসাৰণৰ সুযোগ পাব পাৰে। শিক্ষার্থীসকলৰ বাবে দিনটো শুভ। পত্নীৰ স্বাস্থ্যই চিন্তিত কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- সৃষ্টিশীল কামে আপোনাক শান্তি প্ৰদান কৰিব। গহনা আৰু প্ৰাচীন বস্তুত বিনিয়োগ লাভজনক প্ৰমাণিত হ’ব। দিনটো সমৃদ্ধিপূৰ্ণ হ’ব। অচিনাকি লোকৰ পৰা আজি দূৰত্ব বজাই ৰাখক। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব। পিতৃৰ পৰা সহযোগিতা লাভ কৰিব। ঘৰত ধৰ্মীয় কাৰ্যসূচী থাকিব পাৰে। সন্ধিয়া ফুৰিবলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি পাব, কিন্তু কোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত গ্রহণ কৰাৰ পূর্বে ভালদৰে বিবেচনা কৰক। অত্যাধিক খং পৰিহাৰ কৰক। শিক্ষাৰ্থীসকলে সফলতা অর্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। ব্যবসায়ত লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। পত্নীৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সৈতে সাধাৰণ মতানৈক্য ঘটিব পাৰে। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

কন্যা ৰাশি- আজি আপুনি ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ কৰিব। আজি আপোনাৰ ওপৰত দায়িত্বৰ বোজা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। অত্যাধিক খং পৰিহাৰ কৰি চলক। শিক্ষাৰ লগত জড়িত সকলৰ বাবে দিনটো কঠিন হ’ব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে মতভেদ হ’ব পাৰে। সামাজিক স্থানত সংযমতা বৰ্তাই ৰাখক। ব্যয় বৃদ্ধিয়ে আৰ্থিক সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আপোনাৰ ব্যক্তিগত সমস্যাই মানসিক শান্তি বিঘ্নিত কৰিব পাৰে। মানসিক চাপ পৰিহাৰ কৰিবলৈ আকৰ্ষণীয় আৰু ভাল কিবা পঢ়ক। কৃতিত্বৰ বাবে আপোনাৰ ওচৰলৈ অহা লোকসকলক উপেক্ষা কৰা ভাল। আপোনাৰ আচৰণে পাৰিবাৰিক সমস্যা সমাধানত গুৰুত্বপূৰ্ণ ভূমিকা পালন কৰিব। নিবনুৱা সকলে সংস্থাপনৰ নতুন বাট বিচাৰি পাব। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে ভাল দিন হ’ব। আপুনি ধনৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান হ’ব লাগিব। আজি, পৰিয়ালৰ প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰিবলৈ অধিক ধন ব্যয় কৰিবলগা হ’ব পাৰে। বিদেশ ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা সাৰ্থক হব পাৰে। উচ্চ শিক্ষাৰ বাবেও ভ্ৰমণ কৰিবলগা হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ত নজৰ দিয়ক। ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবে দিনটো শুভ।

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে অতি অনুকূল দিন। ঘৰৰ পৰিৱেশ মনোৰম হ’ব। কামত পলম হোৱাৰ পৰা লাভালাভৰ পৰিমাণ সীমিত হ’ব। অৰ্থনৈতিক বিষয়বোৰ গুৰুত্বসহকাৰে লওক। চাকৰি আৰু ব্যৱসায়ৰ অৱস্থানৰ পৰিৱেশ অনুকূল হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ কাৰ্যালয় বা পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বাবেও ভাগ্যৱান বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হব।

মকৰ ৰাশি- দীৰ্ঘদিন ধৰি চলি থকা কোনো সমস্যা আজি সমাধান কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি শাৰিৰীক কষ্ট বৃদ্ধি পাব পাৰে। উপাৰ্জন হ্ৰাস হোৱাৰ বিপৰীতে অধিক ব্যয় হ’ব পাৰে। বিশেষকৈ ঘৰুৱা আচ-বাব ক্ৰয়ৰ নামত আজি আপুনি অধিক ধন ব্যয় কৰিবলগা হ’ব পাৰে। পত্নীৰ পৰামৰ্শৰ প্ৰতি গুৰুত্ব দিয়ক। পিতৃৰ পৰা সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব পাৰে। আজিৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি পূৰ্বৰ তুলনাত কিছু উন্নত হব। যাৰ বাবে আজি আপুনি পুৰণি ঋণ পৰিশোধ কৰিব পাৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে সফলতা লাভ কৰিবলৈ হ’লে অধিক পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যই চিন্তিত কৰিব পাৰে। শিশুৰ পৰা কোনো এক ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ সমৃদ্ধিৰ যোগ আছে। চাকৰিয়ালসকলে আজি পদোন্নতি আৰু বদলিৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। চাকৰি প্ৰত্যাশীসকলেও আজি নতুন সংস্থাপন লাভ কৰিব পাৰে। মানসিক শান্তিৰ বাবে কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ যাব পাৰে। ভাৱি থকা কোনো এক কাৰ্য আজি বাস্তৱত ৰূপায়িত কৰিব পাৰিব। পৰিয়ালৰ এগৰাকী মহিলা সদস্যৰ পৰা আৰ্থিক সহায় লাভ কৰিব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button