অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সাপ্তাহিক ৰাশিফলঃ ২৬ ডিচেম্বৰৰ পৰা ১ জানুৱাৰীলৈ

মেষ ৰাশি- বছৰৰ শেষ সপ্তাহটো মেষ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলৰ বাবে সুখেৰে ভৰা হ’বলৈ গৈ আছে। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিৰ পৰা শেষলৈকে আপুনি শুভকামনাৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব। নিয়োজিত লোকৰ ওপৰত ছিনিয়ৰৰ আশীৰ্বাদৰ বৰষুণ হ’ব। কমিচন আৰু মাৰ্কেটিঙৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে যেতিয়া তেওঁলোকৰ লক্ষ্য সময়মতে সম্পূৰ্ণ হ’ব তেতিয়া তেওঁলোকৰ ভিতৰত এক বেলেগ উৎসাহ দেখিব।

কৰ্মক্ষেত্ৰৰ লগতে ঘৰতো শ্ৰমিক মহিলাৰ সন্মান বৃদ্ধি পাব। নিয়োজিত ব্যক্তিৰ বাবে অতিৰিক্ত উপাৰ্জনৰ উৎস হ’ব আৰু সঞ্চিত ধন বৃদ্ধি হ’ব। ব্যৱসায়ৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰাও এই সময় ভাল। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ পৰিকল্পনা ফলপ্ৰসূ হোৱা দেখা যাব।

কিন্তু এই সময়ছোৱাত ধন ধাৰে দিয়া বা বিপদজনক আঁচনিত বিনিয়োগ কৰাটো এৰাই চলক। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত এই সপ্তাহটো আপোনাৰ বাবে সম্পূৰ্ণ অনুকূল। প্ৰেমৰ সংগীৰ লগত প্ৰেমৰ সমন্বয় বাঢ়িব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব।

বৃষ ৰাশি- বৃষ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলৰ বাবে বছৰৰ শেষ সপ্তাহৰ আৰম্ভণি শুভকামনাৰে ভৰা হ’ব। এই সময়ত বন্ধুৰ পৰামৰ্শ বা সহায়ত দীৰ্ঘদিন ধৰি বাকী থকা এটা কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। ভূমি, নিৰ্মাণৰ সৈতে জড়িত কামত অহা বাধাসমূহ দূৰ হ’ব। ক্ষমতা আৰু শাসন ব্যৱস্থাৰ সহায়ত লাভৰ সাধন হ’ব। ৰাজনীতিৰ লগত জড়িত মানুহে কিছু গুৰুত্বপূৰ্ণ দায়িত্ব লাভ কৰিব পাৰে।

যিসকলে দীৰ্ঘদিন ধৰি নিজাকৈ ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰাৰ কথা ভাবি আছিল, তেওঁলোকৰ ইচ্ছা পূৰণ হোৱা দেখা যাব। যিকোনো নতুন কামৰ আৰম্ভণিৰ বাবেই মনত উদ্যম থাকিব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধ আপোনাৰ বাবে আৰ্থিকভাৱে অতি শুভ। এই সময়ছোৱাত পৰিয়ালৰ সদস্যৰ সৈতে সুখেৰে সময় কটোৱাৰ সুযোগ থাকিব।

সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত পৰ্যটন বা ধৰ্মীয় স্থানলৈ যোৱাৰ সম্ভাৱনা থাকিব। অৱশ্যে এই সময়ছোৱাত ঋতুভিত্তিক ৰোগৰ পৰা সজাগ হ’ব লাগে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত আপুনি চিন্তাশীলভাৱে এখোজ আগুৱাই যাব লাগিব। খৰখেদাকৈ কোনো পদক্ষেপ গ্ৰহণ নকৰিব, নহ’লে পিছত অনুতাপ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। বিবাহিত জীৱনত পত্নীৰ স্বাস্থ্যক লৈ মনটো অলপ চিন্তিত হৈ পৰিব।

মিথুন ৰাশি- বছৰৰ শেষ সপ্তাহটো মিথুন ৰাশিৰজাতক-জাতিকা সকলৰ বাবে অলপ অস্থিৰ হ’বলৈ গৈ আছে। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত কিছুমান প্ৰত্যাহ্বান আপোনাৰ সমস্যাৰ এটা ডাঙৰ কাৰণ হৈ পৰিব। এই সময়ছোৱাত ব্যৱসায়ীসকলে প্ৰতিযোগীৰ পৰা কঠোৰ প্ৰতিযোগিতাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। নিয়োজিত লোকসকলে হঠাতে কামৰ ওপৰত অতিৰিক্ত বোজা পৰিব পাৰে।

জ্যেষ্ঠ আৰু সহকৰ্মীৰ পৰা আশানুৰূপ সমৰ্থন নোপোৱাৰ বাবে মনটো অলপ চিন্তিত হৈ পৰিব। মিথুন ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলে এই গোটেই সপ্তাহটোত মানুহৰ লগত ভাল আচৰণ কৰি নিজৰ মাজত পৰিৱৰ্তন আনিবলৈ চেষ্টা কৰিব লাগিব, নহ’লে পিছত কিবা ডাঙৰ ভুল হ’লে আপুনি অনুশোচনা কৰিব লাগিব।

এই সপ্তাহত অতিৰিক্ত ধন পৰিহাৰ কৰক আৰু যিকোনো কামত চিন্তাশীলভাৱে ধন খৰচ কৰক, নহ’লে আপুনি কৰা অতিৰিক্ত কাম পিছলৈ আপোনাৰ আৰ্থিক সমস্যাৰ এটা ডাঙৰ কাৰণ হৈ উঠিব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক উন্নত কৰিবলৈ প্ৰেমৰ সংগীৰ অনুভৱক আওকাণ কৰক। সুখী বিবাহিত জীৱনৰ বাবে আপোনাৰ ব্যস্ততাৰ পৰা কিছু সময় উলিয়াওক আপোনাৰ জীৱন সংগীৰ বাবে।

কৰ্কট ৰাশি- বছৰৰ শেষৰ সপ্তাহত কৰ্কট ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলে স্বাস্থ্য আৰু সম্পৰ্ক দুয়োটাৰে যথেষ্ট যত্ন ল’ব লাগিব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে ঋতুভিত্তিক বা যিকোনো দীৰ্ঘদিনীয়া ৰোগৰ উত্থানৰ বাবে আপুনি শাৰীৰিক বিষত ভুগিব পাৰে। এই সময়ত খং আৰু কথা-বতৰা নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব। কাৰোবাক গালি-গালাজ কৰাৰ পৰা বিৰত থাকক, নহ’লে বছৰ বছৰ ধৰি গঢ়ি উঠা সম্পৰ্কটো ভাঙিব পাৰে বা সম্পৰ্কটোত বিভাজন হ’ব পাৰে।

সপ্তাহৰ মাজভাগত হঠাতে দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ যাত্ৰাৰ প্ৰয়োজন হ’ব পাৰে। যাত্ৰাৰ সময়ত স্বাস্থ্য আৰু বস্তু দুয়োটাৰে যত্ন লওক। এই সপ্তাহত গাড়ী চলোৱাৰ সময়ত অতি সাৱধান হওক, নহ’লে আঘাতৰ সম্ভাৱনা আছে। যিসকলে অংশীদাৰিত্বৰে ব্যৱসায় কৰি আছে তেওঁলোকে এই সপ্তাহত কিছু অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।

ধনৰ লেনদেন আৰু ব্যৱসায়ৰ সম্প্ৰসাৰণ অতি সাৱধানে কৰক। অৱশ্যে বহিঃৰাজ্যত কৰ্মৰতসকলৰ বাবে এই সময় শুভ বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে তিতা-মিঠা বিবাদৰ সৈতে প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক স্বাভাৱিক হ’ব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব।

সিংহ ৰাশি- বছৰৰ শেষ সপ্তাহটো সিংহ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলৰ বাবে মংগল আৰু শুভকামনাৰে ভৰা হব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে যিকোনো ডাঙৰ অসুবিধা আঁতৰাই দিলে বা আবদ্ধ কাম সম্পূৰ্ণ হ’লে আপুনি সকাহ অনুভৱ কৰিব। এই সপ্তাহত পেছাদাৰী লোকে লাভ কৰিব আকাংক্ষিত সফলতা। চিনিয়ৰ আৰু জুনিয়ৰ দুয়োজনেই কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ প্ৰতি সম্পূৰ্ণ দয়ালু হ’ব।

কেৰিয়াৰ-ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত যাত্ৰাবোৰ সুখদায়ক আৰু লাভজনক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। ব্যৱসায়ত লেহেমীয়া গতিত হ’লেও লাভ বৃদ্ধি হব। সপ্তাহৰ মাজভাগত এজন প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিৰ সহায়ত ভূমি, নিৰ্মাণৰ সৈতে জড়িত বিবাদৰ সমাধান হ’ব। এই সপ্তাহত আপোনালোকে লোৱা যিকোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্তই ভৱিষ্যতে সুখকৰ ফলাফল দিব। আয়ৰ নতুন উৎসৰ সৃষ্টি হ’ব।

অৱশ্যে আয়ৰ লগতে ব্যয়ও বৃদ্ধি হ’ব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত পৰিয়ালৰ সদস্যৰ সৈতে দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ যাত্ৰা সম্ভৱ হয়। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক তীব্ৰ হ’ব। প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে সুখকৰ সময় কটাব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব।

কন্যা ৰাশি- এই এসপ্তাহত কন্যা ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলে নিজৰ সময় আৰু শক্তি পৰিচালনা কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকৰ পৰিকল্পিত কামবোৰ সময়মতে সম্পূৰ্ণ হ’ব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে জীৱনৰ হঠাৎ ডাঙৰ ডাঙৰ সমস্যাৰ বাবে আপোনাৰ মনটো অলপ বিচলিত হ’ব। অৱশ্যে অৱশেষত আপুনি আপোনাৰ প্ৰিয় বন্ধুসকলৰ সহায়ত ইয়াক জয় কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

কৰ্মক্ষেত্ৰত দায়িত্বৰ পৰিৱৰ্তনৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ লক্ষ্য পূৰণৰ বাবে অতিৰিক্ত কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু প্ৰচেষ্টা চলাব লাগিব। সপ্তাহৰ প্ৰথমাৰ্ধত ব্যৱসায়ীসকলে আশা কৰা ধৰণে কম লাভ পাব, কিন্তু সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধলৈকে পৰিস্থিতি আপোনাৰ বাবে অনুকূল হ’ব।

পৰীক্ষা-প্ৰতিযোগিতাৰ প্ৰস্তুতিত নিয়োজিত ছাত্ৰ-ছাত্ৰীয়ে পঢ়া-শুনাৰ পৰা মন হেৰুৱাব পাৰে। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত স্বাস্থ্য সম্পৰ্কীয় সমস্যাক আওকাণ নকৰিব, নহ’লে পিছত অনুতাপ কৰিব লাগিব। জীৱনৰ উত্থান-পতনৰ সময়ত আপোনাৰ প্ৰেমৰ সংগী আপোনাৰ শক্তি আৰু সহযোগী হৈ পৰিব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব।

তুলা ৰাশি- তুলা ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলৰ বাবে বছৰৰ শেষ সপ্তাহটো আত্মীয়ৰ সৈতে সুখেৰে কটাব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে ঘনিষ্ঠ বন্ধু বা পৰিয়ালৰ সদস্যৰ সৈতে পৰ্যটক বা ধৰ্মীয় স্থানলৈ যাত্ৰাৰ কাৰ্যসূচী তৈয়াৰ কৰিব পাৰে। যাত্ৰাটো সুখদায়ক আৰু মনোৰঞ্জনদায়ক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। নিয়োজিত লোকে নতুন আৰু উন্নত চাকৰিৰ সুযোগ পাব।

ক্ষমতা, পদোন্নতি বা বদলিৰ দৰে আবদ্ধ কামৰ সমস্যা সমাধান হ’ব৷ চাকৰিয়ালৰ উপাৰ্জনৰ অতিৰিক্ত উৎস হৈ পৰিব। সমাজ সেৱাৰ লগত জড়িত লোকে সন্মান পাব। শুভকামনাৰ সমৰ্থন পোৱাৰ লগে লগে আপোনাৰ পৰিকল্পিত কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। পূৰ্বৰ যিকোনো আঁচনিত কৰা বিনিয়োগ লাভজনক হ’ব।

ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ পৰিকল্পনা ফলপ্ৰসূ হ’ব। মাটি বা ঘৰ ক্ৰয়-বিক্ৰয়ৰ সপোন বাস্তৱায়িত হ’ব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত আৰামৰ লগত জড়িত কিবা এটা ক্ৰয় কৰাৰ বাবে ঘৰখনত সুখৰ পৰিবেশ সৃষ্টি হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক তীব্ৰ হ’ব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- এই সপ্তাহটো বৃশ্চিক ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলৰ বাবে মিশ্ৰিত বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে আপোনাৰ মনটো কিবা এটা কথাত অলপ চিন্তিত হৈ পৰিব। যাৰ প্ৰভাৱ বৃশ্চিক ৰাশিৰ চাকৰি বৃত্তি আৰু ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ ওপৰত অধিক দেখা যায়। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে কৰ্মক্ষেত্ৰত চিনিয়ৰ আৰু জুনিয়ৰৰ পৰা আকাংক্ষিত সহযোগিতা উপলব্ধ নহ’ব।

এনে পৰিস্থিতিত আপোনাৰ কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ অতিৰিক্ত কষ্ট কৰিব লাগিব। সপ্তাহৰ মাজভাগত শিশুৰ লগত জড়িত যিকোনো সমস্যা আপোনাৰ চিন্তাৰ এটা ডাঙৰ কাৰণ হৈ পৰিব পাৰে, কিন্তু আত্মীয়ৰ সহায়ত অৱশেষত সমাধান কৰিব পাৰিব। ব্যৱসায়ৰ বাবে এই সময়খিনি আপোনাৰ বাবে অনুকূল বুলি ক’ব নোৱাৰি।

এনে পৰিস্থিতিত এই সময়ছোৱাত ব্যৱসায়ৰ লগত জড়িত যিকোনো সিদ্ধান্ত সযতনে লওক। এই সময়ছোৱাত বহু প্ৰচেষ্টাৰ অন্ততহে ব্যৱসায়িক পৰিকল্পনা সফল হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত যিকোনো বিভ্ৰান্তি সমাধান কৰিবলৈ আলোচনাৰ সহায় লওক। সুখী বৈবাহিক জীৱনৰ বাবে পত্নীৰ অনুভৱক আওকাণ কৰাটো পৰিহাৰ কৰক।

ধনু ৰাশি- বছৰৰ শেষ সপ্তাহটোৱে ধনু ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলৰ বাবে মংগল আৰু সৌভাগ্য কঢ়িয়াই আনিছে। এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ বাক্য আৰু বিবেচনাৰ সহায়ত আটাইতকৈ ডাঙৰ কাম কৰিব পাৰিব। নিয়োজিত লোকে সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে কিছু ডাঙৰ সফলতা বা সন্মান লাভ কৰিব পাৰে। ছিনিয়ৰে আপোনাৰ কামৰ শলাগ ল’ব। আয়ৰ নতুন উৎস হ’লে সঞ্চিত সম্পদ বৃদ্ধি পাব।

সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত ঘৰৰ সজ্জা বা সুবিধাৰ বাবে ধন খৰচ কৰা হ’ব। যিসকল শ্বেয়াৰ মাৰ্কেটৰ লগত জড়িত, তেওঁলোকে হঠাতে ডাঙৰ লাভ অৰ্জন কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ লগত জড়িত লোকসকলে ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত লাভ পাব। কামৰ ব্যস্ততাৰ মাজত শৰীৰৰ বিশেষ যত্ন ল’ব লাগে।

সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত স্বাস্থ্যজনিত সমস্যাক আওকাণ নকৰিব আৰু দৈনন্দিন কাম-কাজ আৰু খাদ্য সঠিকভাৱে ৰাখক। এগৰাকী মহিলা বন্ধুৰ সহায়ত প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত উদ্ভৱ হোৱা ভুল বুজাবুজিবোৰ আঁতৰি যাব আৰু প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে সুখৰ মুহূৰ্ত কটাবলৈ সুযোগ থাকিব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব।

মকৰ ৰাশি- বছৰৰ শেষ সপ্তাহটো মকৰ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলৰ বাবে মিশ্ৰিত বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণি মংগল আৰু লাভেৰে ভৰি পৰিব, কিন্তু দ্বিতীয়াৰ্ধত আপুনি কিছু সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। সপ্তাহৰ প্ৰথমাৰ্ধত হঠাতে দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ যাত্ৰাত যাবলগীয়া হ’ব পাৰে। যাত্ৰাটো সুখদায়ক আৰু উপকাৰী বুলি প্ৰমাণিত হ’ব।

সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত হয়তো আপোনাৰ মনটো কিবা এটা লৈ চিন্তিত হৈ থাকিব। এই সময়ত কোনো খৰখেদা বা বিভ্ৰান্তিৰ মাজত কোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক। ঘৰুৱা বিবাদ আপোনাৰ চিন্তাৰ এটা ডাঙৰ কাৰণ হ’ব। বিশেষকৈ যেতিয়া ইয়াৰ সমাধানত আত্মীয়ৰ সহযোগিতা আশা কৰা ধৰণে উপলব্ধ নহ’ব।

পৰীক্ষা-প্ৰতিযোগিতাৰ প্ৰস্তুতিত নিয়োজিত ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে আকাংক্ষিত সফলতাৰ বাবে একাগ্ৰ মনেৰে অধ্যয়ন কৰিব লাগিব। এই সময়ত যিকোনো বিপদজনক আঁচনিত ধন বিনিয়োগ কৰাৰ পৰা বিৰত থাকক, নহ’লে লোকচান হ’ব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক সুখৰ হব। সুখী বৈবাহিক জীৱনৰ বাবে পত্নীৰ অনুভৱক আওকাণ কৰাটো পৰিহাৰ কৰক।

কুম্ভ ৰাশি- বছৰৰ শেষ সপ্তাহত কুম্ভ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলৰ যিকোনো কামত সফলতা লাভ কৰিবলৈ যথেষ্ট ধৈৰ্য্য আৰু বিবেচনাৰ প্ৰয়োজন হ’ব। যদি আপুনি শেহতীয়াকৈ কোনো কাম আৰম্ভ কৰিছে, তেন্তে তাত সফলতা বা আকাংক্ষিত লাভ পাবলৈ হ’লে ধৈৰ্য্যৰে কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব।

সপ্তাহৰ মাজভাগত আপুনি অপ্ৰয়োজনীয় কামত ব্যস্ত হৈ থাকিব পাৰে। এই সময়ছোৱাত আপুনি হয়তো সৰু কাম এটাও কৰিবলৈ অতিৰিক্ত কষ্ট আৰু পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব। ব্যৱসায়ীসকলে হয়তো প্ৰতিযোগীৰ পৰা কঠোৰ প্ৰতিযোগিতাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। বিনিয়োগৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা এই সময় অনুকূল বুলি ক’ব নোৱাৰি।

এনে পৰিস্থিতিত এই সময়ছোৱাত জুৱা, লটাৰী আদিৰ পৰা আঁতৰি থাকিব লাগে। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত কুম্ভ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলে ধনৰ লেনদেনত অতি সাৱধান হ’ব লাগে। প্ৰেমৰ ক্ষেত্ৰত সময় স্বাভাৱিক হ’বলৈ গৈ আছে। কঠিন সময়ত প্ৰেমৰ সংগীৰ সহযোগিতাই সহায় আগবঢ়াব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব।

মীন ৰাশি- বছৰৰ শেষ সপ্তাহত মীন ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলে সেই সুখ পাব পাৰে, যিটো তেওঁলোকে বহুদিন ধৰি পাবলৈ চেষ্টা কৰি আছিল। এই সপ্তাহে আপোনাক কেৰিয়াৰ-ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত সফলতা প্ৰদান কৰিব। যদি আপুনি নিজৰ কেৰিয়াৰ বা ব্যৱসায়ৰ বাবে বিদেশত কাম কৰি আছিল, তেন্তে এই ক্ষেত্ৰত আপুনি কিছু ডাঙৰ সফলতা লাভ কৰিব পাৰে।

ঘৰত আৰু কাৰ্যালয়ত শ্ৰমিক মহিলাৰ সন্মান আৰু প্ৰতিপত্তি বৃদ্ধি পাব। সপ্তাহৰ মাজভাগত আপোনজনৰ আগমনে সুখৰ পৰিবেশ সৃষ্টি কৰিব। এই সময়ত আত্মীয়ৰ সৈতে পিকনিক-পাৰ্টিৰ কাৰ্যসূচী কৰিব পাৰে। সমাজসেৱাৰ ক্ষেত্ৰখনৰ লগত জড়িতসকলক তেওঁলোকৰ কামৰ বাবে সন্মানিত হব পাৰে।

যদি আপুনি সৰু সৰু সমস্যাবোৰক আওকাণ কৰে, তেন্তে এই সপ্তাহত আপোনাৰ স্বাস্থ্য স্বাভাৱিক হ’ব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত এজন প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিক লগ পোৱা সম্ভৱ, যাৰ সহায়ত আপুনি ভৱিষ্যতে লাভজনক আঁচনিত যোগদান কৰাৰ সুযোগ পাব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত পাৰস্পৰিক বিশ্বাস আৰু ঘনিষ্ঠতা বৃদ্ধি পাব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব।

Related Articles

Back to top button