অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১২ আগষ্ট, শুকুৰবাৰ

মেষ ৰাশি- শৈক্ষিক কামত সন্মান লাভ কৰিব পাৰে। বন্ধুৰ সহায়ত কৰ্মসংস্থাপনৰ সুবিধা বিচাৰি পাব। অৰ্থ লাভৰ যোগ আছে। আজিৰ দিনটোত আপোনাৰ শ্ৰম অত্যাধিক হব। চাকৰিটোত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ হ’ব। খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। পিতৃৰ পৰা সহায় সহযোগিতা লাভ কৰিব। চাকৰিৰ পৰিৱৰ্তন সম্ভৱ।

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ দিনটো কৃতিত্বৰে পৰিপূৰ্ণ হব। আপুনি আজি সুখী হোৱা উচিত, সময় ভালে গৈ আছে। লোহাৰ ব্যৱসায় কৰা ব্যৱসায়ীসকলে আজি লাভ অৰ্জন কৰিব। আচৰিত দক্ষতাৰ বলত যুৱক-যুৱতীসকলে কঠিন কামবোৰো ক্ষন্তেকতে মোকাবিলা কৰিব। আজি চকুৰ ৰোগত আক্ৰান্ত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে, সেয়ে সাৱধানে থাকক। আজি চাকৰিটোত পদোন্নতিও পাব পাৰিব। দাম্পত্য জীৱনত সুখ থাকিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- আত্মবিশ্বাস পূৰ্ণ হব। অস্থিৰতাৰ বাবে প্ৰতিজন ব্যক্তিৰ বাবে নেতিবাচকতা বৃদ্ধি পাব। আপুনি কোৱা কথাবোৰৰ বাবে ইজনে সিজনৰ বাবে ভুল বুজাবুজি হ’ব পাৰে। যিবোৰ বিবাদৰ সৈতে আপুনি অন্তৰ্গত নহয়, সেইবোৰ সমাধানৰ পৰা বিৰত থাকক। ব্যৱসায়ত লোকচান হ’ব পাৰে। শৈক্ষিক কামত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব।

কৰ্কট ৰাশি- আপোনাৰ মন অনুযায়ী কামৰ অগ্ৰগতি হ’ব। হয়তো ভ্ৰমণলৈ যাব লাগিব পাৰে। আজি আপোনাৰ বাবে উত্থান-পতনেৰে ভৰা দিন হ’ব। বাহন আদি ক্ৰয় কৰাৰ ইচ্ছা পূৰণ হব পাৰে। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতিও সচেতন হ’ব লাগিব। ঘৰুৱা সমস্যাই আপোনাক মানসিকভাৱে হতাশ কৰিব পাৰে। ধন সম্পৰ্কীয় বিষয়সমূহ আজি সমাধান হ’ব। বন্ধুৰ সহায়ত ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণ কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। দীৰ্ঘদিন ধৰি আবদ্ধ হৈ থকা বা স্থবিৰ হৈ থকা ধন লাভ কৰিব আৰু আপোনাৰ আৰ্থিক অৱস্থা উন্নত হ’ব। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব পাৰে। ধন খৰছ কৰাৰ ক্ষেত্ৰত কিছু মিতব্যয়ী হওক। ঘৰ আৰু পৰিয়ালত হোৱা ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানে মনটো শান্ত কৰি ৰাখিব, জীৱনত নতুন সুখ অনুভৱ কৰিব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব।

কন্যা ৰাশি- আপোনাৰ মন অনুযায়ী আকাংক্ষিত কাম সম্পূৰ্ণ হ’লে মন সুখী হ’ব। সহকৰ্মী আৰু ভাতৃ-ভগ্নীৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সহায় লাভ কৰিব। শত্ৰুৰ পৰা সাৱধান হওক। আইনী প্ৰক্ৰিয়াত সিদ্ধান্ত আপোনাৰ পক্ষত আহিব। প্ৰচেষ্টা সফল হ’ব। যিকোনো নতুন কাম আৰম্ভ কৰাৰ বাবে এটা ভাল সময়। সময়ৰ সম্পূৰ্ণ ব্যৱহাৰ কৰক, ই আপোনাৰ ভৱিষ্যতৰ বাবে উপযোগী বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। খৰচ নিয়ন্ত্ৰণত থাকিব। সুখৰ পৰিৱেশৰ সুবিধা লওক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- এই ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলে আজি চাকৰি/ব্যৱসায়ত পদোন্নতি পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। শৈক্ষিক কামত মনোনিৱেশ কৰক। অৰ্ধসম্পূৰ্ণ কাম আজি সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান হ’ব পাৰে। স্বাস্থ্য ভাল হ’ব, সময়খিনি পূৰ্ণভাৱে উপভোগ কৰিব। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব। হঠাৎ ছুটি ভ্ৰমণ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ মাজত সদ্ভাৱ থাকিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- ব্যৱসায়ত পৰিৱৰ্তন হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। বৰ্তমান সময়ত আয়-ব্যয় হ্ৰাস পোৱাৰ পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। মানসিকভাৱে হতাশ অনুভৱ কৰিব পাৰে। বন্ধুৰ সহায় লব পাৰে। মনত নেতিবাচকতা থাকিব। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় কৰ্ম সম্পন্ন হ’ব পাৰে। মনটো অস্থিৰ হৈ থাকিব। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। চাকৰিটোত বিষয়াসকলৰ লগত মতানৈক্য বাঢ়িব পাৰে। বন্ধু-বান্ধৱীৰ পূৰ্ণ সমৰ্থন থাকিব। পত্নীৰ পৰামৰ্শত গুৰুত্ব দিয়ক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- স্বাস্থ্য সচেতন হওক। পৰিয়ালত ইজনে সিজনৰ সম্প্ৰীতিৰ বান্ধোন শক্তিশালী কৰি ৰাখিব লাগিব। পাৰস্পৰিক সম্প্ৰীতিৰ বাবে পৰিয়ালটোত সুখৰ পৰিবেশৰ সৃষ্টি হ’ব। কিছুমান সমস্যা বৃদ্ধি হোৱা দেখা যাব, আগতীয়াকৈ সাৱধান হোৱাটো ভাল। কৰ্মক্ষেত্ৰত কিছু অধিক দায়িত্ব লাভ কৰিব পাৰে। পত্নীৰ পৰামৰ্শক ওপৰত গুৰুত্ব দিয়ক।

মকৰ ৰাশি- ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সাৱধান হওক। চিকিৎসাৰ ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। মনত হতাশা আৰু অসন্তুষ্টি থাকিব। পাৰিবাৰিক সমস্যাই আপোনাক অশান্তি দিব। আয় হ্ৰাস আৰু অপৰিকল্পিত ব্যয় অধিক হৈ থাকিব। মনটো অস্থিৰ হৈ পৰিব। পাৰিবাৰিক সমস্যাই আপোনাক অশান্তি দিব পাৰে। কৰ্মৰ বোজা বৃদ্ধি পাব পাৰে। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সহায় লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- ব্যৱসায়ত লাভৰ সম্ভাৱনাই অধিক। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সাৱধান হওক। শৈক্ষিক কামত মনোনিৱেশ কৰক। খৰচ বেছি হ’ব। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান হ’ব পাৰে। বৃদ্ধ ব্যক্তিৰ পৰা টকা পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। চাকৰিটোত অগ্ৰগতি হ’ব পাৰে। স্বাস্থ্য ভাল হ’ব, সময়খিনি পূৰ্ণ ভাৱে উপভোগ কৰিব।

মীন ৰাশি- ব্যৱসায়ত লাভৰ আশা আছে। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। কৰ্মক্ষেত্ৰত সফলতা লাভ কৰিলেও উপকৃত হ’ব। আজি কাৰোবাৰ শুনা কথাক বিশ্বাস কৰাৰ পৰা বিৰত থাকিব লাগিব, নহলে কোনোবাই আপোনাক বিপথে পৰিচালিত কৰিব পাৰে। এজন বন্ধুও আপোনাৰ শত্ৰু হ’ব পাৰে। ভাতৃ-ভগ্নীৰ লগত আপোনাৰ কিবা বিবাদ হ’ব পাৰে। বস্তুগত আৰাম বৃদ্ধি হোৱাত আপোনাৰ মনটো সুখী হ’ব।

Related Articles

Back to top button