ৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

মেষ ৰাশি- আপোনাৰ ব্যৱসায়িক প্ৰতিদ্বন্দীসকল শান্ত হৈ থাকিব। মনটো সুখী হ’ব। আপুনি ঘৰত সুখ পাব। আপুনি দায়িত্ব বুজি পোৱা উচিত। অত্যধিক অলসতাৰ ফলত কামত পলম হ’ব। সন্তানৰ বিবাহৰ বাবে কৰা প্ৰচেষ্টা সফল হ’ব।

বৃষ ৰাশি- আপুনি আপোনাৰ কথাৰে মানুহৰ হৃদয় জয় কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। লাভৰ সুযোগ আহিব। সামাজিক কামত সফল হ’ব। শিশুৰ বাবে সময় অনুকূল। আপুনি আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ সৈতে এটা পাৰ্টি উপভোগ কৰিব।

মিথুন ৰাশি- আজি প্ৰেম সম্পৰ্কত সুফল থাকিব। আজিৰ ভ্ৰমণ বিনিয়োগ সফল হ’ব। টকা পোৱাটো সহজ হ’ব। ৰিস্ক নল’ব। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ বাবে ধন সংগ্ৰহ কৰক।

কৰ্কট ৰাশি- আপুনি নিবিচাৰিলেও অপব্যয় বৃদ্ধি হ’ব। সামান্য আঘাত, বিবাদ আদিৰ ফলত লোকচান সম্ভৱ। বেয়া সংগ বেদনাদায়ক হ’ব। ৰিস্ক নল’ব। তীৰ্থযাত্ৰা সম্ভৱ। পৰিয়ালৰ বিষয়ে সজাগ হ’ব।

সিংহ ৰাশি- আজি কৰা বিনিয়োগ ভাল হ’ব। বহুতো কাম থাকিব। মিছা কোৱা পৰিহাৰ কৰি চলিব। আপুনি স্বজনৰ সৈতে এটা পাৰ্টি উপভোগ কৰিব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ চিন্তা থাকিব।

কন্যা ৰাশি- ব্যৱসায়ত বুদ্ধিমত্তাৰে কাম কৰক। লাভালাভ থাকিব। সন্তানৰ বাবে চিন্তা থাকিব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ বাবে চাপ সম্ভৱ। আপুনি কিবা কোৱাৰ আগতে চিন্তা কৰিব। আজি অপ্ৰীতিকৰ খবৰৰ দ্বাৰা মন দুখিত হ’ব। বৈদ্যুতিক সঁজুলি ক্ৰয় কৰিবলৈ টকা খৰচ হ’ব।

তুলা ৰাশি- আজি বহুতো উৎসৰ পৰা ধন অহাৰ সম্ভাৱনা আছে। পৰিয়ালৰ উদ্বেগৰ বাবে উত্তেজনা হ’ব। ব্যক্তিগত কামৰ ফলত অধিক ঘূৰিব লাগিব। কম কথা কওঁক, ভালদৰে কওঁক। বিনিয়োগ ভাল হ’ব। ভ্ৰমণ হ’ব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- সময়ৰ সামঞ্জস্যৰ এক ধাৰণা থাকিব। বৃহৎ লেনদেনৰ বাবে এই সময় ভাল। সম্পত্তিৰ কামে লাভালাভ প্ৰদান কৰিব। অৰ্থনৈতিক লাভ হ’ব। শিক্ষাৰ্থী শ্ৰেণীয়ে সফলতা অৰ্জন কৰিব। বিবাহযোগ্য সকলৰ বাবে সময় উপযুক্ত।

ধনু ৰাশি- আপোনাৰ অৱহেলাৰ ফলত লাভৰ সুযোগ হেৰুৱাব। যাৰ বাবে চাকৰিত কঠোৰ পৰিশ্ৰম নিষ্ফল হ’ব। বিবাহৰ প্ৰচেষ্টা সফল হ’ব। আপুনি আজি প্ৰিয় খাদ্য উপভোগ কৰিব। বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে এটা যাত্ৰা হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- দিনটোৰ আৰম্ভণিতে আপুনি অলস হ’বলৈ সংকোচ বোধ কৰিব। টকা সহজে প্ৰাপ্ত হ’ব। যাত্ৰা সফল হ’ব। ন্যায়ৰ দিশ শক্তিশালী হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- আজি নিযুক্তি প্ৰাপ্ত কৰাৰ প্ৰচেষ্টাত সফল হ’ব। সামাজিক সন্মান বৃদ্ধি হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। বৃদ্ধসকল দীৰ্ঘম্যাদী ৰোগত ভুগিব। মূল্যৱান সামগ্ৰীবোৰ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখিব।

মীন ৰাশি- কাৰ্যকলাপ উন্নত কৰাৰ প্ৰয়োজনীয়তাৰ মাজত এটা নতুন ব্যৱসায়িক পৰিকল্পনা প্ৰস্তুত কৰা হ’ব। পাৰিবাৰিক সহযোগিতা থাকিব। প্ৰগতি হ’ব। আপুনি নিজৰ ওপৰত বিৰক্ত হ’ব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button