অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৫ নৱেম্বৰ, শনিবাৰ

মেষ ৰাশি- মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। শৈক্ষিক কামত মনোনিৱেশ কৰক। বিঘিনি ঘটিব পাৰে। বন্ধুৰ সহায়ত ব্যৱসায় বৃদ্ধি পাব পাৰে। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। কৰ্মক্ষেত্ৰতো কিছু পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। আয় বাঢ়িব। কাম বেছি হ’ব। মনত শান্তি থাকিব। বৈবাহিক সুখ বাঢ়িব। পৰিয়ালৰ সৈতে ভ্ৰমণ কৰাটো গ্ৰাম্য অঞ্চললৈ যোৱাৰ এক কাৰ্যসূচীত পৰিণত হ’ব পাৰে। মনৰ ওপৰত নিয়ন্ত্ৰণ লওক।

বৃষ ৰাশি– মন সুখী হব। শৈক্ষিক আৰু বৌদ্ধিক কামৰ জৰিয়তে সন্মান লাভ কৰিব। লেখাৰ কাম-কাজ আয়ৰ উৎস হৈ উঠিব পাৰে। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। বাক্যত মধুৰতা থাকিব। পৰিয়ালৰ সৈতে ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। খৰচ বেছি হ’ব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। চাকৰিৰ বাবে প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষা আৰু সাক্ষাৎকাৰত সফলতা লাভ কৰিব। শাসকীয় প্ৰশাসনৰ পৰা দিয়া হ’ব সহায়। আয় বাঢ়িব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। কৰ্মক্ষেত্ৰত অধিক সংঘাত হ’ব পাৰে। মনত শান্তি বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান হ’ব পাৰে। কাপোৰৰ খৰছ বাঢ়িব। অপ্ৰয়োজনীয় কাজিয়া আৰু বিবাদ পৰিহাৰ কৰক। কামৰ ক্ষেত্ৰখনত পৰিৱৰ্তন হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। শৈক্ষিক কামৰ বাবে বহিঃৰাজ্য ভ্ৰমণ হ’ব পাৰে। যিকোনো সম্পত্তিত বিনিয়োগ কৰিব পাৰে। ভাতৃ-ভগ্নীৰ সহায়ত উপাৰ্জনৰ উৎস বিকশিত হ’ব।

কৰ্কট ৰাশি- আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব। মনটো সুখী হ’ব। চাকৰিটোত পদোন্নতিৰ সম্ভাৱনা আছে যদিও স্থান সলনিও হ’ব পাৰে। বন্ধু এজনৰ সমৰ্থন পাব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। বন্ধুৰ পৰা ব্যৱসায়ৰ সুযোগ পাব পাৰে। আয় বাঢ়িব। শৈক্ষিক আৰু বৌদ্ধিক কামত অসুবিধা আহিব। খৰচ বেছি হ’ব। শিশুটিয়ে কষ্ট পাব। দীৰ্ঘদিন ধৰি বাকী থকা কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- মনত হতাশা আৰু অসন্তুষ্টিৰ অনুভূতি আহিব। আত্মনিৰ্ভৰশীল হওক। কামৰ ক্ষেত্ৰখনৰ পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। এটা সম্পত্তি আয়ৰ উৎস হ’ব পাৰে। যাত্ৰাৰ খৰচ বৃদ্ধি পাব। সচেতন হওক, অত্যাধিক খং পৰিহাৰ কৰক। কাম বাঢ়িব পাৰে। আয়ৰ অৱস্থা উন্নত হ’ব। কাপোৰৰ খৰচ বাঢ়িব পাৰে। শিশুৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে। পত্নীৰ লগত বিবাদ হ’ব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- শৈক্ষিক আৰু গৱেষণামূলক কামৰ সুখদায়ক ফলাফল পাব। লেখা-বৌদ্ধিক ৰচনাই আয় বৃদ্ধি কৰিব পাৰে। ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। অপৰিকল্পিত খৰচ বৃদ্ধি পাব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্নও লওক। দৈনিক কৰ্মৰ অৱস্থা উন্নত হ’ব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সহায়ত ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ সুযোগ পোৱা যায়। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- পাৰিবাৰিক জীৱন কঠিন হ’ব পাৰে। পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। মাতৃৰ সমৰ্থন পাব। ব্যৱসায় সন্তোষজনক হ’ব। চাকৰিটোত কিছু অতিৰিক্ত দায়িত্ব থাকিব পাৰে। বহুত কষ্ট কৰিব লাগিব। বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব। কথাত কঠোৰতাৰ প্ৰভাৱ থাকিব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সৈতে ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। পাৰিবাৰিক দায়িত্ব বৃদ্ধি পাব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- মন সুখী হব, কিন্তু আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হব। শৈক্ষিক কামত সন্মান লাভ কৰিব। চাকৰিটোত উন্নতিৰ সুযোগ থাকিব। কামৰ ক্ষেত্ৰখনৰ পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। কোনো ৰাজনীতিবিদক লগ পাব পাৰে। বাহনৰ ৰক্ষণাবেক্ষণৰ খৰচ বৃদ্ধি পাব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। বিষয়াসকলৰ সৈতে মতানৈক্য বৃদ্ধি পাব পাৰে। আন কোনোবা ঠাইলৈ বদলি হ’ব পাৰে। অধিক খৰচৰ বাবে চিন্তিত হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আত্মবিশ্বাস পূৰ্ণ হব, কিন্তু সংযত হব। ব্যৱসায়ত লাভ বাঢ়িব। পৰিয়ালত সন্মান আৰু মৰ্যাদা থাকিব। শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিব। মনত শান্তি থাকিব। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। কৰ্মক্ষেত্ৰত পৰিৱৰ্তনৰ সম্ভাৱনা সৃষ্টি হৈছে। কামৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব, কিন্তু সেই অনুসৰি ফলাফল নাহিব। পৰিয়ালৰ কোনো সদস্যৰ পৰা টকা পাব পাৰে। বহিঃৰাজ্যৰ পৰা টকা পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

মকৰ ৰাশি- মন শান্ত হৈ থাকিব। আপুনি আত্মবিশ্বাসেৰে ভৰি পৰিব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। পৰিয়াল আপোনাৰ লগত থাকিব। আয় বাঢ়িব। সচেতন হওক। ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। বৌদ্ধিক কামত নিয়োজিততা বৃদ্ধি পাব পাৰে। খৰচ বেছি হ’ব। দৈনন্দিন জীৱন ব্যস্ত হৈ পৰিব। শিশুৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে। অর্থনৈতিক পৰিস্থিতিৰ উন্নতি হ’ব৷ যিকোনো নতুন কাম আৰম্ভ কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। ধৰ্মীয় সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব পাৰে। চাকৰিটোত অগ্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব। মন অস্থিৰ হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত অনুকূল পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হ’ব। ভাল অৱস্থাত থাকিব লাগে। বাহনৰ ৰক্ষণাবেক্ষণৰ খৰচ বৃদ্ধি পাব পাৰে। ধৈৰ্য্য কমি যাব পাৰে। ধৰ্মীয় কামৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। ভাতৃ-ভগ্নীৰ সহায়ত যিকোনো ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- শৈক্ষিক কামত সন্মান লাভ কৰিব। পৰিয়ালত সন্মান বাঢ়িব। চাকৰিত আয় বৃদ্ধি পাব। সুখ বৃদ্ধি পাব পাৰে। পঢ়াৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। শৈক্ষিক কামৰ সুখদায়ক ফলাফল আহিব। বৈবাহিক সুখ বাঢ়িব। বাক্যত মধুৰতা থাকিব। কামৰ প্ৰতি উৎসাহ থাকিব। ধৰ্মীয় বা মাংগলিক অনুষ্ঠান পৰিয়ালত হ’ব পাৰে। সাজ-পোছাক উপহাৰ হিচাপে লাভ কৰিব পাৰে।

Related Articles

Back to top button