অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২ অক্টোবৰ, দেওবাৰ

মেষ ৰাশি- অসাৰ কামত সময় আৰু শক্তি নষ্ট নকৰিব। নিজৰ সিদ্ধান্তবোৰত তীক্ষ্ণ দৃষ্টি ৰাখক। যদি আপুনি কোনো বিনিয়োগ কৰিব বিচাৰে তেন্তে অভিজ্ঞজনৰ পৰামৰ্শ লোৱাটো ভাল হ’ব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সহায়ত সমস্যাৰ সমাধান বিচাৰি উলিয়াব পাৰিব। আপুনি ভালপোৱা ব্যক্তিজনৰ স্বাস্থ্য হঠাতে চিন্তাৰ বিষয় হৈ পৰিব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱন সুসম হ’ব। আপোনাৰ স্বাস্থ্য স্বাভাৱিক হ’ব।

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে অনুকূল হব। আজিৰ দিনটো নতুন কিবা এটা কৰাৰ দিন। যদি আপুনি বুদ্ধিমানৰূপে কাম কৰিব তেন্তে আজি আপুনি অতিৰিক্ত ধন উপাৰ্জন কৰিব পাৰিব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু ধৈৰ্য্যৰে আপুনি লক্ষ্যত উপনীত হ’ব। দূৰৈৰ আত্মীয় এজন আপোনাৰ ঘৰলৈ আহিব পাৰে। এই ৰাশিৰ লোকসকলে যিসকল বিয়া হৈছে, আজি তেওঁলোকে সন্তান পোৱাৰ সুখ পাব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- কাৰোবাৰ লগত যদি বিবাদ হয়, তেন্তে তাৰ অন্ত পৰিব। আপুনি সম্পত্তিৰ বিষয় আৰু পাৰিবাৰিক সম্পৰ্কৰ ওপৰতো চকু ৰাখিব লাগে যিবোৰ মানসিক চাপত আহিব পাৰে। নিয়োজিত লোকসকলে সতীৰ্থ কৰ্মচাৰীৰ সহায় লাভ কৰিব। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব।

কৰ্কট ৰাশি- আপুনি সুস্বাস্থ্য আৰু সুখী পাৰিবাৰিক জীৱন উপভোগ কৰিব। আয় বৃদ্ধি সম্ভৱ। কৰ্মৰ জৰিয়তে সমাজত সন্মান আৰু প্ৰতিপত্তি লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। বিত্তীয় পৰিস্থিতি উ্‌ন্নত হ’ব। অৱশ্যে আজি ব্যয়ৰ ক্ষেত্ৰত চকু দিয়ক। আত্মীয়-স্বজন আৰু বন্ধু-বান্ধৱীৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্ক উন্নত হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে মিশ্ৰিত দিন হব। ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকলে আজি তেওঁলোকে আশা কৰাতকৈ কম লাভ পাব, কিন্তু চিন্তা কৰাৰ প্ৰয়োজন নাই। অতি সোনকালে পৰিস্থিতি ঠিক হৈ পৰিব। বৰ্তমানৰ পৰিস্থিতিত আপুনি সন্তুষ্ট হ’ব। মাতৃৰ পৰা আৰ্থিক সহায় লাভ কৰিব পাৰে। পত্নীৰ পৰামৰ্শত গুৰুত্ব দিয়ক।

কন্যা ৰাশি- কৰ্মৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। যাৰ ফলত আপুনি আজি আনৰ পৰা প্ৰশংসাও লাভ কৰিব পাৰিব। কিন্তু আৰ্থিক সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। আয় কম আৰু অধিক খৰছে আপোনাৰ জমা ধন হ্ৰাস কৰিব পাৰে। বন্ধু-বান্ধৱী আৰু ভাতৃ-ভগ্নীৰ সহায়ত আপোনাৰ আধৰুৱা কাম সম্পূৰ্ণ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আৱেগিক সিদ্ধান্ত লোৱাৰ বাবে এইটো বৰ ভাল সময় নহয়, কাৰণ এই সময়ছোৱাত আপুনি যি সিদ্ধান্ত লওক সেয়া পূৰণ কৰাটো কঠিন হ’ব। আপুনি আপোনাৰ মেজাজ আৰু আত্মবিশ্বাস হ্ৰাস পোৱাৰ অনুভৱ কৰিব পাৰে। এই সময়ত সাহস গোটাওক আৰু সময়ৰ সদ্ব্যৱহাৰ কৰক। মাতৃৰ স্বাস্থ্যই চিন্তিত কৰিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে এক সুন্দৰ দিন হ’ব। কিছুমান ভাল খবৰ পাব পাৰে। ভ্ৰমণৰ যোগ আছে। আপোনাৰ বিবাদবোৰ অতি সহজে সমাধান হ’ব। আপুনি কিছুমান নতুন অভিজ্ঞতা লাভ কৰিব। আপুনি কিছুমান মানুহক লগ পাব যিসকলৰ টকা উপাৰ্জনৰ বাবে বহুত ভাল ধাৰণা থাকিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটোত কিছু পৰিৱৰ্তন হব পাৰে। আইনী ৰায় আপোনাৰ পক্ষত আহিব। আপোনাৰ কাৰ্যালয় বা সংস্থাৰ কোনো মূল ব্যক্তিৰ অসুস্থতাৰ বাবে আপুনি অতিৰিক্ত দায়িত্ব ল’ব লাগিব। মানুহৰ মাজত আপোনাৰ জনপ্ৰিয়তা বাঢ়িব, কোনোবা বিশেষ ব্যক্তিয়ে আপোনাৰ ওচৰ চাপিবলৈ চেষ্টা কৰিব। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হব।

মকৰ ৰাশি- ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ বাবে এই দিনটো শুভ। প্ৰতিযোগিতা সমূহত ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে ভাল প্ৰদৰ্শন কৰিব আৰু আকাংক্ষিত প্ৰতিষ্ঠানত নামভৰ্তি লাভ কৰিব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখৰ হ’ব। বাহন আদি ক্ৰয়ৰ যোগ আছে। ব্যৱসায়ত লাভ অৰ্জন হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত অত্যধিক মানসিক চাপ আৰু হেঁচাই অস্থিৰ কৰি তুলিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হব। নিবনুৱা সকলে আজি সংস্থাপন লাভ কৰিব পাৰে। ধৰ্মীয় স্থানলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। মাতৃৰ পৰা আৰ্থিক সহায় লাভ কৰিব। ঘৰত থাকিব সুখৰ পৰিৱেশ। বিত্তীয় পৰিস্থিতি আজি কিছু দুৰ্বল হ’ব পাৰে। ব্যয় অধিক হ’ব। পত্নীৰ সৈতে সাধাৰণ মতানৈক্য ঘটিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটোত কিবা কাৰণত মন বিক্ষিপ্ত হৈ থাকিব পাৰে। খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰি সকলোৰে সৈতে সদ্ভাৱ বৰ্তাই ৰাখক। জ্যেষ্ঠ ব্যক্তি আৰু বন্ধু-বান্ধৱীৰ সহায় লাভ কৰিব। আনক প্ৰতিশ্ৰুতি প্ৰদান পৰাপক্ষত নকৰিব, কিয়নো সেয়া আপুনি পূৰণ কৰিব নোৱাৰিব পাৰে। মানসিক চাপ নল’ব। পত্নীৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব।

Related Articles

Back to top button