ৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

মেষ ৰাশি- মেষ ৰাশিৰ লোকসকল আকাংক্ষিত সফলতাত সুখী হ’ব। প্ৰশাসনিক, সেনা আৰু সুৰক্ষা কৰ্মীসকল সফল হ’ব। ঘৰ সলনি কৰাৰ যোগ আছে। ভূমি সম্পৰ্কীয় নতুন চুক্তি হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ত লাভজনক স্থিতি থাকিব।

বৃষ ৰাশি- বৃষ ৰাশিৰ লোকসকলে কৰ্মক্ষেত্ৰত কৰ্তৃপক্ষক প্ৰভাৱিত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। যিসকলে আপোনাক নিন্দা কৰিছিল তেওঁলোকে আপোনাৰ সৈতে সংযোগ স্থাপন কৰিব বিচাৰিব। পুৰণি বিতৰ্কৰ বাবে তেওঁলোক উত্তেজনাপূৰ্ণ হৈ থাকিব। আপুনি অৰ্থহীন ভাৱে চিন্তাত থাকিব।

মিথুন ৰাশি- দিনটো বহুতো অভিজ্ঞতাৰে পৰিপূৰ্ণ হ’ব। বন্ধুসকলে সহায় কৰিব। পত্নীৰ সৈতে এটা যাত্ৰা হ’ব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে বিভেদ হ’ব। চাকৰিত স্থানান্তৰৰ সম্ভাৱনা আছে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত এটা নতুন পাক থাকিব।

কৰ্কট ৰাশি- আপোনাৰ ব্যক্তিগত সম্পৰ্কত সৰু সৰু কথাৰ ওপৰত হোৱা বিতৰ্কৰ ফলত উদ্বেগ বৃদ্ধি হ’ব। ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত লাভ হ’ব। কিন্তু কঠোৰ পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। ভাল কামৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব।

সিংহ ৰাশি- অধ্যয়নত উন্নত সফলতাৰ যোগ আছে। আপুনি সন্তানৰ বিয়াৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব। প্ৰয়োজনীয় কামবোৰ সময়মতে সম্পূৰ্ণ কৰক। ভাতৃ-ভগ্নীসকলৰ সৈতে বিবাদ হ’ব পাৰে। শান্তিপূৰ্ণভাৱে কাম কৰক আৰু খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰক।

কন্যা ৰাশি- ৰাজনৈতিক লোকসকলৰ বাবে সঠিক সময়। বিৰোধীসকল পৰাজিত হ’ব আৰু প্ৰগতিৰ বাবে নতুন সুযোগ পাব। অৰ্থনৈতিক লাভৰ সম্ভাৱনা আছে। সন্তানৰ সুখ সম্ভৱ। আৰাম তথা বিলাসৰ বাবে ব্যয় হ’ব। শিৱ উপাসনাত সময় পাৰ হ’ব।

তুলা ৰাশি- সময়মতে কাম কৰিব। আপোনাৰ দায়িত্ব পালন কৰক। সন্তানৰ সৈতে বিতৰ্ক হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত কৰ্মচাৰীৰ পৰা সমৰ্থন লাভ কৰিব। আপুনি এখন বাহন কিনিবলৈ মন স্থিৰ কৰি আছে। সেইয়া সোনকালেই সম্পূৰ্ণ হ’ব। জ্যোতিৰ্লিঙ্গৰ দৰ্শন হ’ব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- মনটো কিবা এটাৰ দ্বাৰা বিচলিত হ’ব। উপাৰ্জন অধিক থাকিব। প্ৰয়োজনীয় নথিবিলাক বিচাৰি উলিওৱাত সময় ব্যয় হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ত সফল হ’বলৈ প্ৰথমে এক কাৰ্য পৰিকল্পনা প্ৰস্তুত কৰক আৰু তাৰ পিছত ইয়াক কাৰ্যকৰী কৰক। আপুনি সফল হ’ব।

ধনু ৰাশি- পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সহায়ত স্তব্ধ কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। অৰ্থনৈতিক বিষয়বোৰ সমাধান হ’ব। বাহনৰ যন্ত্ৰপাতি ক্ৰয় কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। কৰ্মচাৰীসকলৰ অনিয়মৰ বাবে আপুনি বিচলিত হ’ব। আপুনি সন্তানৰ আচৰণত অসন্তুষ্ট হ’ব।

মকৰ ৰাশি- ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ বাবে এক ৰোডমেপ তৈয়াৰ হ’ব পাৰে। মাংগলিক কাৰ্যত ব্যয় সম্ভৱ। ব্যক্তিগত সম্পৰ্কত ঘনিষ্ঠতা থাকিব। অৰ্থনৈতিক দিশ শক্তিশালী হ’ব। আপুনি কিবা এটাৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব। বুজাবুজিৰে কাম কৰা ভাল।

কুম্ভ ৰাশি- ব্যৱসায়ত অভাৱ হ’ব। আপোনাৰ আচৰণৰ বাবে মানুহ আপোনাৰ পৰা আঁতৰি থাকিব। আপুনি অধ্যয়নৰ বাবে ঋণ ল’ব লগীয়া হ’ব পাৰে। ষ্টক ফিউচাৰত বিনিয়োগ পৰিহাৰ কৰিব। আপুনি নিজকে প্ৰতাৰণা কৰিব পাৰে। শিৱৰ উপাসনাই ইচ্ছা পূৰণ কৰিব।

মীন ৰাশি- পাৰিবাৰিক পৰিৱেশ মনোৰম হ’ব। ধৰ্মীয় আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব। ঘৰৰ সাজসজ্জাৰ বাবে ধন খৰচ হ’ব পাৰে। নতুন বস্ত্ৰ লাভ কৰিব পাৰে। পতি/পত্নীৰ আচৰণৰ পৰিৱৰ্তনৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব। বাকী সময় অনুকূল।

লগতে চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button