HOROSCOPE

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

মেষ ৰাশি- সময়ৰ সামঞ্জস্যৰ এক ধাৰণা থাকিব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সহায়ত এটা ডাঙৰ কাম কৰিব পাৰিব। ভূমি-সম্পত্তি সম্পৰ্কীয় সমস্যাবোৰ আজি সমাধান হ’ব পাৰে। ন্যায়ৰ দিশটো শক্তিশালী হ’ব।

বৃষ ৰাশি- দিনটোৰ আৰম্ভণিতে আপুনি অলসতাৰ বাবে একো কৰিবলৈ মন নকৰিব। প্ৰয়োজনীয় কামবোৰ প্ৰাথমিকতাৰে সম্পূৰ্ণ কৰক। লেনদেনত সাৱধান হ’ব। পুৰণি বন্ধুসকলক লগ পাব। বিনিয়োগৰ পৰা লাভ সম্ভৱ।

মিথুন ৰাশি- কাৰখানাত নতুন যন্ত্ৰ পাতি স্থাপন লাভজনক হ’ব। পত্নীৰ আচৰণত পৰিৱৰ্তন হ’ব। বাহনৰ সুখ সম্ভৱ। ভ্ৰমণ হ’ব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- আপোনাৰ খেলিমেলিয়ে সম্পৰ্ক দুৰ্বল কৰিব। আপুনি যিকোনো কাম কৰাৰ পূৰ্বে যিকোনো কথা বুজি ললে আৰু নিজকে সমৰ্পিত কৰিলেহে সফল হ’ব। ষ্টক ফিউচাৰৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে আজি সাৱধানে বিনিয়োগ কৰা উচিত। ন্যায়ৰ পক্ষ দুৰ্বল হৈ থাকিব।

সিংহ ৰাশি- কামবোৰ সময়ত সম্পূৰ্ণ কৰক। দীৰ্ঘদিন ধৰি ভূমিৰ কাম স্থগিত হৈ আছে। আপুনি সেই বিষয়ে অসাৱধান। সময়মতে পদক্ষেপ ল’ব। অন্যথা যথেষ্ট লোকচান হ’ব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- যিকোনো কাম কৰাৰ আত্মবিশ্বাস থাকিব লাগে। সাহসেৰে আগবাঢ়ি যাওক। আপুনি সফলতা লাভ কৰিব। ঘৰুৱা ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি পুৰণি বন্ধুবৰ্গক লগ পাব পাৰে। খৰখেদাকৈ ভুল সিদ্ধান্ত লোৱা পৰিহাৰ কৰিব।

তুলা ৰাশি- তুলা ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাধা হ’ব পাৰে। আপোনাৰ কৰ্মস্থানত নতুন যন্ত্ৰ পাতি স্থাপনৰ দ্বাৰা লাভান্বিত হ’ব। সন্তানৰ বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ আজি আহিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- মাংগলিক কামত ব্যয় হ’ব। বিৰোধীসকল সক্ৰিয় হ’ব। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণ হ’ব। আপুনি নতুন বন্ধু পাব। ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব। সম্পৰ্কবোৰ ভাঙি যাব পাৰে।

ধনু ৰাশি- পৰিয়ালৰ সম্প্ৰীতি অব্যাহত থাকিব। কাম এজন আত্মীয়ৰ সহায়ত সম্পূৰ্ণ হ’ব। ব্যৱসায়ত পৰিৱৰ্তনৰ যোগ আছে।

মকৰ ৰাশি- আপুনি আপোনাৰ বৃত্তিত অসন্তুষ্ট। সময়ৰ লগে লগে পৰিস্থিতি আপোনাৰ বাবে উপযুক্ত হ’ব। পতি/পত্নীৰ আচৰণে মনোবল বৃদ্ধি কৰিব। আগ্ৰহৰ স্থিতি সৃষ্টি হ’ব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গলৈ কোমলতা আনিব। বিদেশত বাণিজ্য প্ৰতিষ্ঠাৰ ধাৰণাত সফল হ’ব। চাকৰিৰ পৰিৱৰ্তনৰ যোগ আছে। কাৰোবাৰ পৰামৰ্শৰ দ্বাৰা কাম কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আপোনাৰ লাভজনক সময় চলি আছে। যাত্ৰাৰ পৰা লাভান্বিত হ’ব। আজি গুৰুত্বপূৰ্ণ চুক্তি হ’ব পাৰে। সময়মতে কাম কৰিবলৈ শিকক।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button