ৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

মেষ ৰাশি- ব্যৱসায় ভাল হ’ব। চাকৰিৰ চিন্তা থাকিব। দৌৰাদৌৰি বেছি হোৱাৰ বাবে ভাগৰ লাগিব। পাৰিবাৰিক সংঘাত হ’ব। বেয়া অভ্যাসবোৰক আপোনাৰ ওপৰত প্ৰাধান্য দিব নিদিব। সুখ হ্ৰাস হ’ব। শত্ৰুৰ দ্বাৰা বাধা সৃষ্টি হ’ব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- সমাজত আপোনাৰ কামৰ প্ৰশংসা কৰিব। আপোনাৰ খ্যাতি বৃদ্ধি হ’ব। ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰিব। এক ডাঙৰ লাভৰ সম্ভাৱনা আছে। পুৰণি বিনিয়োগৰ ফলত লাভান্বিত হ’ব পাৰে। এটা পাৰিবাৰিক সংঘৰ্ষ হ’ব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আপোনাৰ সকলো কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। ব্যক্তিগত বা ব্যৱসায়িক কামে এক মনোৰম যাত্ৰালৈ লৈ যাব। অৰ্থনৈতিক লাভৰ সুযোগ থাকিব। ব্যৱসায়িক পৰিসৰ সম্প্ৰসাৰিত হ’ব। আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সমৰ্থন পাব। প্ৰগতিৰ সুযোগ আছে।

কৰ্কট ৰাশি- নিযুক্তিৰ ক্ষেত্ৰত সংযোজন হ’ব পাৰে। অৰ্থনৈতিক সংকট সমাধান হোৱাৰ লগে লগে স্বাস্থ্য উন্নত হ’ব। খং আৰু উত্তেজনাৰ ওপৰত সংযম অৱলম্বন কৰিব। ভাতৃ-ভগ্নীসকলৰ সৈতে বিবাদ হ’ব পাৰে। পতি/পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ চিন্তা আঁতৰ হ’ব।

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

HOROSCOPE-NEWS8-NE

সিংহ ৰাশি- আত্মবিশ্বাসেৰে কাম কৰাৰ বাবে সফল হ’ব। ব্যৱসায়ত নতুন আঁচনিৰ সম্ভাৱনা থাকিব। স্থায়ী সম্পত্তি বৃদ্ধি হ’ব।

কন্যা ৰাশি- বিবাহৰ বাধা আঁতৰ হ’ব। অৰ্থনৈতিক লাভ হ’ব পাৰে। যাত্ৰা মনোৰম হ’ব। চাকৰিত প্ৰলোভিত নহ’ব। ধৰ্মীয় আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব।

তুলা ৰাশি- সম্পদ বৃদ্ধি হ’ব। আপোনাৰ কেৰিয়াৰৰ বিষয়ে গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত ল’ব। আধ্যাত্মিক শক্তিয়ে উপকৃত কৰিব। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱৰ বাবে আপুনি ভুল সিদ্ধান্ত ল’ব পাৰে। মনত বহুতো দ্বিধা চলি থাকিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি সন্তোষজনক হ’ব। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰিত কৰিবলৈ আৰু অধিক প্ৰচেষ্টা কৰিব লাগিব। আপুনি এজন ভাল বন্ধুক লগ পাব। ঋণ সম্পৰ্কীয় বিষয়বোৰ সহজে মোকাবিলা কৰা হ’ব। আপুনি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সমৰ্থন পাব।

ধনু ৰাশি- আপোনাৰ কামৰ অৱস্থা উন্নত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। স্থিৰতাত আনন্দ থাকিব। আপোনাৰ আহাৰৰ যত্ন ল’ব। বিষয়াসকলে কামত সহযোগিতা কৰিব। পাৰিবাৰিক উদ্বেগ থাকিব পাৰে। বিষয়াসকল আপোনাৰ কামৰ দ্বাৰা প্ৰভাৱিত হ’ব। চাকৰিৰ পৰিৱৰ্তন সম্ভৱ।

মকৰ ৰাশি- বীৰত্ব, সুখ আৰু সমৃদ্ধি বৃদ্ধি হোৱাৰ লগতে বহুতো স্তব্ধ কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। কামটো সম্প্ৰসাৰিত হ’ব। বিশিষ্ট ব্যক্তিসকলৰ সৈতে সম্পৰ্ক ঘনিষ্ঠ হ’ব। ভাতৃ-ভগ্নীসকলৰ সৈতে বিবাদ হ’ব পাৰে। অজ্ঞাতে এটা ডাঙৰ ভুল হ’ব পাৰে, সাৱধান হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- সহযোগিতা আৰু সুসম্পৰ্কৰ ফলত লাভৰ লগতে প্ৰগতি হ’ব। ব্যৱসায় ভাল আৰু উন্নত হ’ব। বুদ্ধিমত্তাৰে সমস্যাবোৰ সমাধান হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ পৰা আঁতৰি থকাটো ভাল হ’ব। মানসিক চাপ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে।

মীন ৰাশি- কামত খৰখেদা নকৰিব। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সমৰ্থন পাব। আপুনি পতি/পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব। জীৱিকাৰ বাবে কৰা প্ৰচেষ্টাত সফল হোৱাৰ সম্ভাৱনা নাই। অৰ্থনৈতিক দুৰ্দশা হ’ব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button