ৰাষ্ট্ৰীয়অসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৯ অক্টোবৰ, শুক্ৰবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে কিছু অসুবিধাজনক হ’ব। আজি ব্যৱসায়ত ধন উপাৰ্জন কৰাৰ পথত কিছুমান বাধা থাকিব পাৰে। যি আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব। সফলতা প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি মনোযোগ দিব লাগিব আৰু অধ্যয়ন কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

শ্ৰমিক লোকসকলৰ কৰ্মক্ষেত্ৰৰ পৰিৱেশ আজি তেওঁলোকৰ বাবে অনুকূল হ’ব, যি তেওঁলোকৰ মন সুখী কৰিব। আজি পৰিয়ালত এক সুখী আৰু শুভ কাৰ্যসূচীৰ পৰিকল্পনা কৰা হ’ব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি হঠাতে এনে কাৰোবাক লগ পাব পাৰে, যি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আজি যদি আপুনি এটা নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰে, ই আপোনাক বহুতো লাভালাভ প্ৰদান কৰিব। যি আপোনাৰ মনক সুখী কৰিব।

যিসকলে নিযুক্তিৰ দিশত কাম কৰি আছে, তেওঁলোকে আজি ভাল সুযোগো পাব। চাকৰিয়াল সকলে কিবা এটা কৰিব পাৰে, যি আজি তেওঁলোকৰ হৃদয়ক সন্তুষ্ট কৰিব।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক বিশেষ দিন হ’ব। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’লেহে বিশেষ কিবা কৰিব পাৰিব। আজি কিবা এটা কৰোঁতে খং উঠিলেও, আপুনি ইয়াক নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব আৰু আপোনাৰ বক্তব্যত মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব। তেতিয়াহে ই আপোনাক সন্মান দিব।

বৰ্তমান সময়ত বিবাহযোগ্য লোকসকলৰ বাবে ভাল সুযোগ থাকিব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ কিছুমান ব্যৱসায়িক পৰিকল্পনাই ধন লাভ কৰিব। আৰু যদি আপুনি আজি আপোনাৰ ঘৰ আৰু পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সৈতে সম্পৰ্কিত সিদ্ধান্ত লয়, আপুনি আজি ইয়াক আৱেগিকভাৱে ল’ব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, আপুনি ভৱিষ্যতে ইয়াৰ বাবে অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে।

সন্ধিয়া আপুনি আজি কীৰ্তন অনুষ্ঠানত যোগদান কৰিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে আপোনাৰ পাৰিবাৰিক সম্পৰ্কৰ তিক্ততাক মিঠালৈ পৰিৱৰ্তন কৰাৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে একেটা কলা শিকিব লাগিব। তেতিয়াহে আপুনি মানুহৰ পৰা আপোনাৰ কাম সম্পন্ন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। কিন্তু আজি খৰখেদাকৈ একো নকৰিব, অন্যথা আপুনি বিপৰীত ফলাফল পাব পাৰে।

আজি যদি কোনো বিৰূপ পৰিস্থিতি হয়, আপুনি আপোনাৰ ধৈৰ্য আৰু সাহস হেৰুৱাব নালাগে। আপুনি আজি সন্ধিয়া অলপ দূৰলৈ ভ্ৰমণ কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো নিশ্চিতভাৱে আপোনাৰ বাবে এটা ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত কিছু বিশেষ সন্মান লাভ কৰিব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ প্ৰেমিকক বিয়া কৰাৰ প্ৰস্তাৱ আপোনাৰ পিতৃৰ সন্মুখত ৰাখে, তেওঁ ইয়াক গ্ৰহণ কৰিব পাৰে। যি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলকো সুখী কৰিব।

আজি আপুনি ৰাজনৈতিক ক্ষেত্ৰৰ লোকসকলৰ সম্পৰ্কৰ পৰাও লাভান্বিত হ’ব। আজি আপোনাক আপোনাৰ সহকৰ্মীসকলৰ সৈতে প্ৰয়োজন হোৱা এটা চাকৰিৰ কাম আৱণ্টন কৰা হ’ব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে কিবা বিশেষ দিন হ’ব। আপুনি আজি আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰিবলৈ যি দিশত চেষ্টা কৰে আপুনি নিশ্চিতভাৱে সফল হ’ব। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালত এটা শুভ কামৰ ওপৰত আলোচনা হ’ব পাৰে।

আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ বাবে কিছু টকা বিনিয়োগ কৰিব, যিটো আপুনি নিশ্চিতভাৱে ভৱিষ্যতে যথেষ্ট লাভালাভ পাব। আপুনি আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ পত্নীক আচৰিত কৰিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে প্ৰগতিৰ দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ সন্তানে আপোনাৰ চাকৰিৰ সফলতাত সুখী হ’ব। যি আপোনাক আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সকলো সদস্যৰ ইচ্ছা পূৰণ কৰি সুখী কৰিব আৰু আপোনাৰ বিত্তীয় পৰিস্থিতি আগতকৈ শক্তিশালী হ’ব। আপুনি আজি ধন লাভ কৰিব পাৰে।

আপুনি আজি এটা ধৰ্মীয় স্থান ভ্ৰমণ কৰাৰ পৰিকল্পনাও কৰিব পাৰে।

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ব্যস্ত দিন হ’ব। আজি আপুনি কিছুমান ব্যৱসায়িক কাৰ্যকলাপলৈ ঘূৰি আহিব পাৰে। যি আপোনাক ব্যস্ত ৰাখিব আৰু ব্যস্ত সময়সূচীৰ বাবে আপোনাক মুৰৰ বিষ, ভাগৰ আদিৰ দৰে কিছুমান সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে।

আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সেৱা কৰিবলৈ আপোনাৰ দিনটোৰ কিছু সময় ল’বলৈ চেষ্টা কৰিব, কিন্তু আপুনি বিফল হ’ব। আজি যদি আপুনি এজন বন্ধুক টকা বিচাৰে, আপুনি সেইটো সহজে পাব।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ কিছু পৈতৃক সম্পদ পাব পাৰে। যি আপোনাৰ বিত্তীয় পৰিস্থিতি ভাল কৰিব। চাকৰিয়াল সকলে আজি এগৰাকী বৃদ্ধ মহিলাৰ আশীৰ্বাদত এক বিশেষ সুযোগ পাব পাৰে।

যদি আপোনাৰ কোনো চৰকাৰী ব্যৱসায় দীঘলীয়া সময়ৰ বাবে অমীমাংসিত হৈ আছে, আজি আপুনি ইয়াক সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈয়ো যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব। যদি আপোনাৰ ভাতৃ বা ভগ্নীৰ সৈতে তৰ্ক হৈছিল, তেন্তে সেইটোও আজি সমাপ্ত হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ আন কাম এৰি আপোনাৰ প্ৰয়োজনীয় কাম সম্পূৰ্ণ কৰাত ব্যস্ত থাকিব। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ সততাক আপোনাৰ স্বাৰ্থপৰতা বুলি বিবেচনা নকৰিবলৈ সাৱধান হ’ব লাগিব। সেয়েহে আজি আনৰ লগতে আপোনাৰ কামৰ ওপৰতো গুৰুত্ব দিব লাগিব। আপুনি আজি সন্মান লাভ কৰিব।

সামাজিক খণ্ডৰ লোকসকলে আজি কিছুমান সামাজিক সন্মিলনত উপস্থিত থকাৰ সুযোগ পাব। আপুনি আজি সন্ধিয়া কিছু ভাল খবৰ পাব পাৰে, যিটো আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি আশা কৰি আছে।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ প্ৰভাৱ আৰু গৌৰৱ বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ কিছুমান গোপন শত্ৰুৱে আপোনাৰ প্ৰগতিৰ বাবে আপোনাক ঈৰ্ষা কৰিব। কিন্তু তেওঁলোকে আপোনাক নষ্ট নকৰে, কিন্তু তথাপিও আপুনি তেওঁলোকৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব।

আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব পাৰে। যি আপোনাৰ মনটো অলপ বিচলিত কৰিব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button