ৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

মেষ ৰাশি- ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ যোগ আছে। নতুন আঁচনিত লাভান্বিত হ’ব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ আচৰণ দুৰ্বল হৈ থাকিব। বৈবাহিক সম্পৰ্কত মধুৰতা থাকিব। এটা ধৰ্মীয় তীৰ্থযাত্ৰাৰ পৰিকল্পনা হ’ব।

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে এটা ব্যস্ত দিন। যিকোনো কাম কৰাৰ আগতে ৰণনীতি নিৰ্ণয় কৰাৰ পিছতহে কাম আৰম্ভ কৰক। ধৈৰ্য্য সহকাৰে আপোনাৰ কামৰ প্ৰতি সমৰ্পিত হ’ব। দুপৰীয়াৰ পৰা কিছু সকাহ পাব।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ অনুকূল সময়বোৰ ভালদৰে ব্যৱহাৰ কৰক। গুৰুত্বপূৰ্ণ বস্তুবোৰক প্ৰাথমিকতা প্ৰদান কৰক। আপোনাৰ আচৰণ সলনি কৰক। জ্যেষ্ঠসকলক সন্মান কৰক। সন্তানৰ সুখ সম্ভৱ। আপুনি এখন বাহন কিনিবলৈ মন কৰিব। আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন ল’ব।

কৰ্কট ৰাশি- প্ৰশাসনৰ অসহযোগৰ বাবে কামত বাধাগ্ৰস্ত হ’ব। অমীমাংসিত কামবোৰৰ প্ৰত্যাশা শক্তিশালী হ’ব। সামাজিক সম্পৰ্ক গভীৰ হ’ব। যাত্ৰা সফল হ’ব। ভাল কামৰ বাবে ব্যয় হ’ব।

সিংহ ৰাশি- অংশীদাৰীত্বত কৰা ব্যৱসায়ত অগ্ৰগতি হ’ব। ধন লাভ হ’ব। নতুন ঘৰ বা দোকান ক্ৰয় কৰাৰ যোগ আছে। ধৰ্ম-কৰ্মৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব। এটা ভাল খবৰ আহিব পাৰে। যাত্ৰা সফল হ’ব।

কন্যা ৰাশি- এই সময় অনুকূল নহয়। বিনিয়োগ পৰিহাৰ কৰক। আপোনাৰ কামত ধৈৰ্য্য ধৰিব। স্তব্ধ কামবোৰ পূৰণ হ’ব পাৰে। ভাল কামবোৰে হৃদয়ত স্থান ল’ব। বিদেশলৈ যোৱাটো সম্ভৱ।

তুলা ৰাশি- আপুনি কম সময়ৰ ভিতৰতে কাম সম্পূৰ্ণ কৰিব। প্ৰথমে সময় সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। সফল হ’ব। ব্যৱসায়িক সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব। সন্ধিয়া ভ্ৰমণ নকৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- এই সময় অনুকূল নহয়। সাৱধান হ’ব। নতুন কাম আৰম্ভ কৰাত পলম হ’ব। নিজৰ প্ৰতি ভাল অনুভূতিৰ উত্থান হ’ব। আশাবোৰ শক্তিশালী হ’ব।

ধনু ৰাশি- বিশেষ লোকৰ সৈতে এখন বৈঠক হ’ব। মনৰ কামবোৰ পূৰণ হ’ব। আপুনি মিছাকৈ ফান্দত পৰিব পাৰে। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে কাম কৰি নতুন কাম এটা আৰম্ভ কৰিব পৰা সময়ৰ সদ্ব্যৱহাৰ কৰক।

মকৰ ৰাশি- আশ্বাসৰ বাবে ব্যৱসায়ত সফলতা আহিব। সামাজিক সম্পৰ্ক উপকৃত হ’ব। ভাল কামৰ ওপৰত ব্যয় হ’ব। আপুনি যি কয় তাৰ বাবে আপুনি দুখিত হ’ব। চৰকাৰৰ পৰা সহযোগিতা থাকিব।

কুম্ভ ৰাশি- দিনটো ব্যস্ততাৰে আৰম্ভ হ’ব। ব্যৱসায়ত সফলতা থাকিব। ভাগ্যত শক্তি থাকিব। দেৱ দৰ্শন আৰু ব্যক্তিগত কামত সময় পাৰ হ’ব। দূৰৰ ঠাইৰ পৰা কিবা খবৰ প্ৰাপ্ত হ’ব।

মীন ৰাশি- আধ্যাত্মিক প্ৰগতিৰ লগতে সম্পদ অৰ্জনৰ প্ৰচেষ্টাত সফল হ’ব। সম্পৰ্কত উপকৃত হ’ব। ন্যায়ৰ দিশত সফল হ’ব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পৰা সমৰ্থন লাভ কৰিব। চুক্তি পূৰণ হ’ব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button