ৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৯ ছেপ্টেম্বৰ, বুধবাৰ

মেষ ৰাশি- দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত নিযুক্তিৰ সৈতে সম্পৰ্কিত কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। আপুনি চাকৰিত এটা নতুন প্ৰস্তাৱ পাব পাৰে। চৰকাৰী কামত সফলতা আহিব। অলসতা পৰিহাৰ কৰিব। যাত্ৰা সফল হ’ব।

বৃষ ৰাশি- কৰ্মস্থানত নতুন দায়িত্ব পাব পাৰে। সময় মধ্যমীয়া হ’ব। পৰিস্থিতি আগতকৈ কিছু উন্নত হ’ব। মনত অলসতা আৰু নিষ্ক্ৰিয়তাৰ অনুভূতি থাকিব। আপুনি অসাৱধানতাপূৰ্ণ ভুলৰ বাবে দুঃখিত হ’ব।

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ বাবে সময় উপযুক্ত। আপোনাৰ কামৰ প্ৰশংসা কৰা হ’ব। আপুনি গ্ৰহণ কৰা কামত সফল হ’ব। গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্তবোৰ আৱেগিক ভাৱে ল’ব লগীয়া হ’ব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- কেইবাদিনো ধৰি অসম্পূৰ্ণ কাম আজি সম্পূৰ্ণ হ’ব। ধনৰ স্থিতি উন্নত হ’ব। ভাল আৰু অনুকূল খবৰ থাকিব। মন সুখী হ’ব। পৰিয়ালত এটা শুভ অনুষ্ঠানৰ আয়োজন হ’ব। স্বাস্থ্যৰ উন্নতি হ’ব।

সিংহ ৰাশি- আপোনাৰ ইচ্ছাৰ বাবে লোকচান হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপোনাৰ আচৰণ নম্ৰ হ’ব। ভ্ৰমণৰ যোগ আছে। নেতিবাচকতাৰ আধিপত্যই সিদ্ধান্ত লোৱাত পলম কৰিব।

কন্যা ৰাশি- ব্যৱসায়ত নতুন আঁচনি আৰম্ভ কৰা হ’ব। কামৰ ক্ষেত্ৰত সম্প্ৰীতি অপৰিহাৰ্য। কাকো নিন্দা নকৰিব। আপোনাৰ আচৰণ দুৰ্বল হ’ব। বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে মনোৰঞ্জন আদিত সময় অতিবাহিত হ’ব।

তুলা ৰাশি- অংশীদাৰীত্বত ধনৰ বিনিয়োগ লাভজনক হ’ব। আপুনি পাৰিবাৰিক দায়িত্ব পালন কৰিব। আপোনাৰ অৱস্থান পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। নাৰী পক্ষৰ পৰা বিৰোধিতা হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- ব্যস্ত সময়সূচীৰ বাবে ব্যক্তিগত জীৱনত ব্যাঘাত জন্মিব পাৰে। কাৰিকৰী বিজুতিৰ বাবে আপোনাৰ কাম অমীমাংসিত হৈ থাকিব। আপোনাৰ অৱহেলাৰ ফলত কৰ্মক্ষেত্ৰত সমস্যা হ’ব পাৰে।

ধনু ৰাশি- প্ৰভাৱশালী লোকসকল উপকৃত হ’ব। সংযোগ ক্ষেত্ৰ সম্প্ৰসাৰিত হ’ব। চাকৰিৰ পৰিৱৰ্তন সম্ভৱ। আপুনি আপোনাৰ পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব। আপুনি দীৰ্ঘম্যাদী ৰোগত ভুগিব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- ভাগ্যই আপোনাৰ সমস্যা সমাধান কৰিব। কাম কেৱল পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সহায়ত কৰা হ’ব। পৰিয়ালত শুভ অনুষ্ঠান থাকিব। আপুনি সন্দেহ কৰা যিকোনো ব্যক্তি ভুল হ’ব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- ব্যৱসায়ৰ সময় আৰু পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। আপুনি কাম কম সময়ৰ ভিতৰতে সম্পূৰ্ণ কৰিব। এটা ভাল খবৰ থাকিব। হিচাপ ৰখাত বিশেষ যত্ন ল’ব। আপোনাৰ নিজৰে আত্মীয়ই আপোনাক প্ৰতাৰণা কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- সময় শুভ আৰু অনুকূল হ’ব। ঘৰত শুভ কামৰ পৰিকল্পনা কৰা হ’ব। সন্তানৰ বৈবাহিক প্ৰস্তাৱ সফল হ’ব। তৈল বীজত ধন বিনিয়োগ কৰোতে সাৱধানতা অৱলম্বন কৰিব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button