ৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৮ ছেপ্টেম্বৰ, মংগলবাৰ

মেষ ৰাশি- এটা ভাল খবৰ লাভ কৰিব। আত্মসন্মান বৃদ্ধি হ’ব। বিনিয়োগ ভাল হ’ব। খৰখেদা নকৰিব, অন্যথা কাম নষ্ট হ’ব পাৰে। কাৰোবাৰ বিষয়ে অত্যধিক চিন্তা কৰা আৰু চাপ লোৱাটো উচিত নহয়। অস্থিৰতা থাকিব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- অত্যধিক খঙৰ দ্বাৰা সৃষ্টি হোৱা কামবোৰ নষ্ট হ’ব। ভ্ৰমণে লাভান্বিত কৰিব। পিতৃ-মাতৃৰ সৈতে সম্পৰ্ক ভাল হ’ব। আপুনি শাস্তিৰ মুখামুখি হ’ব পাৰে। অস্থিৰতা থাকিব। ভয়ৰ পৰিৱেশ থাকিব।

মিথুন ৰাশি- ব্যৱসায়ৰ বিকাশৰ সুযোগ থাকিব। সকলোকে লগত লৈ যাওক। অসঙ্গতি ক্ষতিকাৰক হ’ব। অৰ্থনৈতিক সংকট সম্ভৱ। হঠাতে ডাঙৰ খৰচ ওলাব। আপুনি ঋণ লব লগীয়া হ’ব পাৰে। লোকচান পৰিহাৰ কৰিব।

কৰ্কট ৰাশি- বকেয়া পুনৰুদ্ধাৰ কৰা হ’ব। সুখ থাকিব। যাত্ৰা সফল হ’ব। জীৱিকাৰ ক্ষেত্ৰ বৃদ্ধি হ’ব। সন্তানৰ কাৰ্য্যই মনত সুখ দিব। আপুনি ঘৰত সুখ পাব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব।

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- অংশীদাৰীত্বত কৰা ব্যৱসায়ত অগ্ৰগতি হ’ব। টকা লাভজনক হৈ থাকিব। নতুন ঘৰ আৰু দোকান ক্ৰয় কৰাৰ যোগ আছে। ধৰ্ম-কৰ্মৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব। এটা ভাল খবৰ থাকিব। যাত্ৰা সফল হ’ব।

কন্যা ৰাশি- আৰামৰ সামগ্ৰী ক্রয়ত ব্যয় হ’ব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ বাবে চিন্তা থাকিব। জোৰ নকৰিব, পৰিয়ালৰ কথা শুনিলে লাভজনক হ’ব। ঘৰ পৰিষ্কাৰ কৰিবলৈ সময় খৰচ হ’ব। কোনো কাৰণ নোহোৱাকৈ ঘৰৰ পৰিৱেশ নষ্ট নকৰিব।

তুলা ৰাশি- উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস আহিব। বকেয়া পুনৰুদ্ধাৰ হ’ব। নতুন ব্যৱসায়িক চুক্তি হ’ব। আপোনাৰ জীৱনশৈলীৰ পৰিৱৰ্তনৰ দ্বাৰা মানুহ আচৰিত হ’ব। অজ্ঞাত লোকৰ সৈতে সম্পৰ্ক স্থাপন হ’ব। আপোনাৰ ভৱিষ্যতৰ ভয় থাকিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আপুনি আপোনাৰ বুজাবুজিৰ সৈতে স্থগিত হৈ থকা কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰিব। সফলতা প্ৰাপ্তিৰ যোগ আছে। এখন নতুন আঁচনি প্ৰস্তুত কৰা হ’ব। বিনিয়োগ ভাল হ’ব। ব্যৱসায়িক পদ্ধতি উন্নত হ’ব। অসঙ্গতিৰ বাবে লোকচান হ’ব।

ধনু ৰাশি- কেইবাদিনো ধৰি স্থগিত হৈ থকা কাম আজি সম্পূৰ্ণ হ’ব। সামাজিক কামত আগ্ৰহ থাকিব। বাধা আঁতৰ হ’ব। আপোনাৰ আচৰণ নম্ৰ ৰাখিব। পিতৃ চিন্তিত হ’ব। যাত্ৰা সফল হ’ব। তৰ্ক নকৰিব।

মকৰ ৰাশি- আপোনাৰ বাকপটুতাৰে আপুনি কৰ্মক্ষেত্ৰত সকলোৰে মন জয়ী কৰিব। পত্নী চিন্তিত হ’ব। বিনিয়োগত লোকচান সম্ভৱ। হৃদযন্ত্ৰৰ আঘাত হ’ব পাৰে। ধৈৰ্য্য ধৰক।

কুম্ভ ৰাশি- ব্যৱসায়ত লাভ হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ সহযোগিতা থাকিব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত সাৱধান হ’ব অন্যথা পৰিস্থিতি অধিক বেয়া হ’ব পাৰে। অপমানিত হোৱাতকৈ আপোনাৰ অভ্যাস উন্নত কৰা ভাল।

মীন ৰাশি- ব্যৱসায়ৰ প্ৰচেষ্টা সফল হ’ব। উৎসাহ বাঢ়িব। আপুনি সুখৰ উপায় বিচাৰি পাব। শত্ৰুসকল পৰাজিত হ’ব। যাত্ৰা মনোৰম হ’ব। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি স্বাভাৱিক হৈ থাকিব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button