ৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৬ ছেপ্টেম্বৰ, দেওবাৰ

মেষ ৰাশি- আপুনি এটা পৰিকল্পিত কাম কৰিব। বৌদ্ধিক চিন্তাই আশংকা আঁতৰ কৰিব। ব্যৱসায় ভাল হ’ব। সন্তানৰ অগ্ৰগতিয়ে সুখ বৃদ্ধি কৰিব। বহুদিন ধৰি আপুনি কাৰোবাক আপোনাৰ মনৰ কথা ক’ব বিচাৰি আছে, সেই আশা পূৰণ হ’ব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- চিনাকি ব্যক্তিৰ সহযোগিতাই আপোনাৰ সমস্যা আঁতৰ কৰিব। ব্যৱসায়ৰ পৰিস্থিতি সন্তোষজনক হ’ব। আপুনি কিছু উদ্বেগৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাব। আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সৈতে সময় কটোৱাৰ সুযোগ পাব।

মিথুন ৰাশি- আপুনি সুখৰ উপায় বিচাৰি পাব। আগতে কৰা কামত বিশেষ সফলতা থাকিব। ভ্ৰমণ সম্ভৱ। আপুনি কিবা কোৱাৰ আগতে চিন্তা কৰক। মিছা কোৱা পৰিহাৰ কৰিব। আসক্তিবোৰ নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব।

কৰ্কট ৰাশি- আচৰণত খং থাকিব পাৰে। ঘৰৰ সংঘাত বাঢ়িব। আপোনাৰ প্ৰকৃতি সলনি কৰাটো গুৰুত্বপূৰ্ণ। আপুনি পাকস্থলী সম্পৰ্কীয় ৰোগত ভুগিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- বন্ধুবৰ্গৰ পৰা বিত্তীয় সমৰ্থন থাকিব। ব্যৱসায় ভাল হ’ব। সন্তানৰ পৰা ভাল ফলাফল আহিব। পৰিয়ালত শান্তি আৰু সুখ থাকিব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পৰা সহযোগিতা থাকিব। উপাৰ্জনতকৈ বেছি ব্যয় নকৰিব।

কন্যা ৰাশি- কেইবাদিনো ধৰি বাকী থকা কাম আজিও অসম্পূৰ্ণ হৈ থাকিব। অৰ্থনৈতিক বিকাশৰ প্ৰচেষ্টা নিষ্ফল হ’ব। মূল্যহীন বস্তুৰ পৰা আঁতৰি থাকিব। আজি ব্যৱসায়িক কাম সফল হ’ব পাৰে। সামাজিক বিষয়ত সমালোচনা হ’ব।

তুলা ৰাশি- কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ গুৰুত্ব বুজি লওক। ব্যৱসায়, চাকৰিৰ স্থিতি মজলীয়া হ’ব। বিতৰ্কত নাযাব। হঠাতে হোৱা বাধাই মনক বিচলিত কৰিব। আপুনি সন্তানৰ কামত অসন্তুষ্ট হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- ব্যৱসায়ত নতুন চুক্তি হ’ব। উপাৰ্জন বৃদ্ধিৰ সম্ভাৱনা আছে। জীৱিকাৰ নতুন উৎস স্থাপন হ’ব। অধ্যয়নৰ বাধাসমূহ আঁতৰ হ’ব। বিশিষ্ট ব্যক্তিৰ সৈতে বাৰ্তালাপ বৃদ্ধি হ’ব। কলাৰ প্ৰতি এটা প্ৰৱণতা থাকিব।

ধনু ৰাশি- বিবাহযোগ্য লোকসকলৰ বাবে সময় অনুকূল। ব্যৱসায়ৰ সমস্যাবোৰে মন বিচলিত কৰিব। সন্তানৰ বাবে চিন্তা থাকিব। শত্ৰু দলবোৰে আপোনাৰ ভাবমূৰ্তি কলুষিত কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব।

মকৰ ৰাশি- ব্যৱসায়িক সফলতাই আনন্দ কঢ়িয়াই আনিব। আপুনি দায়িত্ব সঠিকভাৱে পালন কৰিব পাৰিব। আপুনি গুৰুত্বপূৰ্ণ যাত্ৰা কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। দিনটো এটা সুখী মনেৰে আৰম্ভ হ’ব। সন্তানৰ সুখ সম্ভৱ। সুখ, শান্তি, সমৃদ্ধি বৃদ্ধি পাব।

কুম্ভ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। ভ্ৰমণ সম্ভৱ। খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। অপ্ৰয়োজনীয় বিতৰ্ক পৰিহাৰ কৰিব। আপুনি আৰ্থিক সীমাবদ্ধতাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। বৃথা ৰূপ আৰু ভণ্ডামিৰ পৰা আঁতৰি থাকক।

মীন ৰাশি- দিনটো নতুন সংকল্পৰে আৰম্ভ হ’ব। ব্যৱসায়িক সফলতাই আনন্দ কঢ়িয়াই আনিব। আপুনি লোৱা সিদ্ধান্তবোৰ সঠিক হ’ব। বাহন ক্ৰয় কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button