ৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৯ ছেপ্টেম্বৰ, দেওবাৰ

মেষ ৰাশি- আজি ধন সংগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি আত্মবিশ্বাসেৰে কৰ্মত আগবাঢ়িব। পৰিয়ালত সুখ আৰু সন্তুষ্টি থাকিব। মনোৰঞ্জনৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব। আজি আপোনাৰ সামগ্ৰীবোৰ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখিব।

বৃষ ৰাশি- এটা নতুন ব্যৱসায়ত বিনিয়োগৰ সম্ভাৱনা আছে। আজি আপুনি পণ্ডিতসকলৰ সৈতে থকাৰ সুযোগ পাব। লাভজনক লেনদেন হ’ব। আপুনি খ্যাতি লাভ কৰিব। আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অসাৱধান নহ’ব।

মিথুন ৰাশি- ব্যৱসায়ত উন্নয়নৰ পৰিকল্পনা থাকিব পাৰে। অৰ্থনৈতিক কাৰ্যত সুখৰ উপায় বৃদ্ধি কৰিব। ব্যক্তিগত জীৱনত সফলতাৰ সম্ভাৱনা আছে। শনিদেৱৰ আৰাধনা আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আপোনাৰ সম্পৰ্কৰ বিষয়ে অসাৱধান নহ’ব।

কৰ্কট ৰাশি- ব্যৱসায়ত ভাল সিদ্ধান্তবোৰে ভাল ফলাফল প্ৰদান কৰিব। আপুনি চাকৰিত পৰিৱৰ্তন বিচাৰে, কিন্তু সিদ্ধান্ত লোৱাত বিভ্ৰান্তি হ’ব। সাহিত্য পঢ়াৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব। সন্তানৰ ভৱিষ্যতৰ বাবে চিন্তা থাকিব।

সিংহ ৰাশি- সময়ৰ সদ্ব্যৱহাৰ কৰক। আপোনাৰ কাম সলনি কৰক। আনৰ প্ৰগতিত অসন্তুষ্ট নহ’ব। আপুনি কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰা উচিত আৰু সংকীৰ্ণ মানসিকতা সলনি কৰা উচিত। ব্যৱসায়ত সকলোকে বিশ্বাস নকৰিব। আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ সৈতে প্ৰতিযোগিতা পৰিহাৰ কৰিব। আইনী বিবাদবোৰ আপোনাৰ সপক্ষে সমাধান হ’ব।

কন্যা ৰাশি- শৈল্পিক কামবোৰে সন্মান প্ৰদান কৰিব। নতুন ব্যৱসায়িক আঁচনি থাকিব। নিৰ্মাণ কাৰ্য উন্নত হ’ব। সময়মতে কাম নকৰিলে মন বিচলিত হৈ থাকিব পাৰে। পত্নীৰ অনুভূতিক অপমান কৰা পৰিহাৰ কৰিব।

তুলা ৰাশি- আদালতৰ কাৰ্যক্ৰম আজি সম্পূৰ্ণ হ’ব। বৃথা ৰূপৰ পৰা আঁতৰি থাকিব। আপুনি মানসিক শান্তি বজাই ৰাখিব। আজি খাদ্য নিয়ন্ত্ৰণ কৰা প্ৰয়োজন। সন্তানৰ বিবাহত পলম হ’লে চিন্তাৰ কাৰণ হ’ব। ব্যৱসায়ত প্ৰচেষ্টা কৰা স্বত্বেও মন্দাৱস্থা হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি বহুতো কাম থাকিব। চাকৰিত আকাংক্ষিত স্থানান্তৰ আৰু পদোন্নতি সম্ভৱ। অৰ্থনৈতিক বিনিয়োগত বুদ্ধিমত্তাৰে কাম কৰা উচিত। পাৰিবাৰিক কামত আপোনাৰ অনুসন্ধান বৃদ্ধি হ’ব।

ধনু ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা সমৰ্থন পাব। ব্যৱসায়ত অগ্ৰগতি সম্ভৱ। ব্যৱসায়ত কিছুমান নতুন আঁচনি থাকিব। আপুনি লোৱা সিদ্ধান্তবোৰ ভুল প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- ব্যৱসায়ত লাভজনক লেনদেনে আত্ম-শক্তি বৃদ্ধি কৰিব। আজি সাহস আৰু বীৰত্ব বৃদ্ধি পাব। সামাজিক অনুষ্ঠানত আপোনাক প্ৰশংসা কৰা হ’ব। শাস্ত্ৰ পঢ়াৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব।

কুম্ভ ৰাশি- আপুনি দৃঢ়তাৰে প্ৰতিকূলতাৰ সন্মুখীন হ’বলৈ সক্ষম হ’ব। ব্যৱসায়ৰ অসুবিধাৰ সমাপ্তি ঘটিব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ যোগ আছে। আপুনি অতি সোনকালে আনৰ বিশ্বাসত সোমাই পৰে, সাৱধান হোৱা উচিত হ’ব। ধাৰ লোৱা টকা কেনেদৰে পৰিশোধ কৰিব লাগে সেই চিন্তাত আপুনি বিচলিত হ’ব।

মীন ৰাশি- ব্যৱসায়ত লাভৰ যোগ আছে। একে সময়তে আপোনাৰ ৰুটিনৰ পৰিৱৰ্তনে ব্যক্তিগত কাম প্ৰভাৱিত কৰিব। পৰিয়ালত শুভ সুযোগ থাকিব। সেৱকসকলৰ ওপৰত নজৰ ৰাখিব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button